hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Gece yemeklerini birakamayinca bende bir gün sonra yazmaya karar vardi. Dünkü menü
Sabah: yeşil elma
Öğlen: iki köfte ve pilav
Aksam ustu : kirmizi biberli yoğurt
Aksam : kabakli bulgur
Gece : bir portakal
Gün içinde cay kahve ve bitki cayi
Bugün sabah yeşil elma şimdide form cayi iciyorum. İnş. Bu kez olacak sonra zira bebiste :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

yazıyorum :)
gec uyandım sabah kahvaltı yapmam zaten :)
öğle : ızgara tavuk ( ınceltılmıs 1 dılım cok az yag damlattım yapısmaması ıcın :)
1 yumurta sarısı haslanmıs
domates ve salatalık

esraesraesra

Günaydın canım nasıl kolaylaştımi alışveriş kıyafet bulabildinmi

Ayy sorma canım yaa çok kararsızım kafam çok karıştı biraz zaman verdim kendime tekrar baştan bi bakıcam ama her yer birbirinin kopyası istanbuldayım, nişantaşı, fatih, bakırköy dolandım ama yok kafama yatan bişey bulamadım diktirmekte istemiyorum böyle bakalım bir yerde kısmetim ama nerde?????

bu arada dıkkat etmeye basladıgımdan bu yana hıc beyaz ekmek tuketmıyorum... ekmek zaten ( tam tahıllı , kepek v.s) tuketmıyorum.
ınanılmaz derecede sebze ve yesıllık yıyoruz aılecek ...4 kilo verdım :) 10 kaldı cok sukur :) 1,5 ayda 7 kg vermek tek hayalım ne olur dua edın benım ıcın lutfen :KK43:((

esraesraesra

:-) ɹıʞǝɹǝƃ ʞɐɯʞɐq uɐpuısıɔɐ sıʞɐq ıq ıuǝʎ ɐʇɐʎɐɥ uǝzɐq
:KK28::KK28::KK28::KK28:

misafirler gitti oleyy.döndüm artık aranıza:KK70::KK70::KK70::KK70:

Canım benim bir fikrim var bildirimleri pazartesi yapsak nasıl olur? Havalar ısındı pazarları girmek zor oluyor birde genelde hafta sonları çok kaçıyoruz pazartesi bildirim napicaz diye hafta sonu az yeriz ne dersinizz???

Canım benim bir fikrim var bildirimleri pazartesi yapsak nasıl olur? Havalar ısındı pazarları girmek zor oluyor birde genelde hafta sonları çok kaçıyoruz pazartesi bildirim napicaz diye hafta sonu az yeriz ne dersinizz???

hoşbulduk canım iyi fikir bundan sonra pazartesileri bildirim yapalım.böylece pazar kaçamağımız biter.:KK28::KK28::KK28::KK28:

arkadaşlar kendinize bir hedef belirleyin 1 aylık bir hedef olsun.ben başlayım bu ay rabbimin izniyle 6 kilo vereceğim.yarın herkezin hedefini bekliyorum ay sonunda bakacağız.bu arada sporlar ne alemde.youtube artık yok yeni bir zumba bulup yarın linkini atacağım.bu bir savaş yağlarımıza karşı verdiğimiz ve zafer biz azimli hatunların bu yağlardan kurtulacağız.salma devri bitti.herkes kendini toplasın.tabi bende.birlikte başaracağız.:KK51::KK51::KK51::KK51:

Son düzenleyen: Moderatör:
VEEEEEEE

HAMİLEYİMMMMMMMMM:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

1 AYLIK DUN DR GİTTİİM 1 AYLIK DEDİ

İYİKİ KİLO VERMİŞİM 10 KİLO KADAR GİTTİİ

arkadaşlar kendinize bir hedef belirleyin 1 aylık bir hedef olsun.ben başlayım bu ay rabbimin izniyle 6 kilo vereceğim.yarın herkezin hedefini bekliyorum ay sonunda bakacağız.bu arada sporlar ne alemde.youtube artık yok yeni bir zumba bulup yarın linkini atacağım.bu bir savaş yağlarımıza karşı verdiğimiz ve zafer biz azimli hatunların bu yağlardan kurtulacağız.salma devri bitti.herkes kendini toplasın.tabi bende.birlikte başaracağız.:KK51::KK51::KK51::KK51:
süper fikir benim hedefim bir ayda 4 kilo

X