hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Ağustosta canım bizim düğün bende haziran gibi bakmayı düşünüyorum inşallah güzel bir kıyafet bulabiliriz

Ağustosta canım bizim düğün bende haziran gibi bakmayı düşünüyorum inşallah güzel bir kıyafet bulabiliriz

Senin biraz daha zamanın var gerçi vende öyle diyodum ama bak iki ay kaldı bende daha gözle görürlür pek bişey yok zaman cok çabuk geçiyor......

Gecmis olsuncanim. Acil sifalar versin

Senin biraz daha zamanın var gerçi vende öyle diyodum ama bak iki ay kaldı bende daha gözle görürlür pek bişey yok zaman cok çabuk geçiyor......

Günaydın canım evet çok cabuk geçiyor zaman 3 ayımız doldu topikte hedefe son 3 ayyy sonra ramazan zaten her ay 3.5 kilo versem bu iş tamamdir:))

Gunayyydınnnn sabah kahvaltısında neler yendi bakıyım??

günaydın canımmmm

bugün okulun başlamasıyla yeni bir gün yeni başlangıç.....
keyifli maceram serüvenim başladı aynı heyecanla
ben bu serüvenden çok keyif alıyor kendimi öyle yorucu eziyet edici sporlar da yapmıyorum öyle açlık grevlerini de girmiyorummm ve keyifli bir şekilde zayıflıyorummmmmmmmmm

ben diyetimi bozduğum zaman acı çekiyorum kendimden tiksiniyorummmm yaz kendini hissettirdi ve artık pantolonum bol gelmeye başladıı
bu keyifli serüvene heyecanla yolculuğum su bu yoldan asla dönmeyecek ALLAH IN İZNİYLE.....

sabah kahvaltım:
4 zeytin
1 domates
1 dilim peynir
1 haşlanmış yumurta
bir tutam maydonoz ve taze nane
2 dilim beyaz peynir
yeşil çay

ara öğün: bir adet armut

kızlar bitanelerim lütfen şu tuzu hayatınızdan yok denilecek kadar azaltın bakın o ödemler şişkinlikler nasıl gidecek
baskülde ne kadar fark edeceksinnn ....
bir gr tuz vücutta 200 ml suyu tutuyor düşünsenize tuz atmak çok kullanmak intihar meselesi gibi

ben tuza savaş açtım yok denecek kadar az kullanıyorum o nedenle 1 haftada 2.400 kilo verdim bunu tuzu yok denecek kadar azaltmaya borçluyum ve yeşil çay şekersiz tabiii
alışın kızlar şu çaya koyu kıvamda yapmayınnnnnn

ve maydonoz taze nane tüketin sabah kahvaltıda mutlaka tüketinnnnn ödem atmaya birebir

ve bolllllllll suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
yani beni çok içinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

sizi seviyorummmm

Sabah kahvaltım: 2 kuru kayısı, peynir, salatalık, 2 dilim kızarmış lıght ekmek, 2 zeytin sekersiz cay

evet kızlar öğlen yemeğimi yedim :

2 tane közlenmiş patlıcan
1 su bardağı yoğurt
2 kepçe şehriye domates çorbası
2 dilim çavdar ekmeği

Bir haftada yeşil çay içerek(poşet değil demleme) ekmeği şekeri tamamen keserek az yiyerek ve günde 1 saat spor yaparak 3 kilo verdim. Yeşil çayın çok katkısı olduğunu düşünüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…