hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

annemin alt kat komşusundan yazıyorum kızlar.şükür babam iyi ama gelen giden çok anneme yardım edecek kimse yok o yüzden bu haftada buradayım malesef.yazma şansı bulamadım.topiğimize ve diyetlerimize sahip çıkın birde bende diyet falan kalmadı.gelince toparlanmam lazım.hepinizi öpüyorum.haftaya görüşürüz inşallah.:KK54::KK54::KK54::KK54:

İyi aksamlar canim cok sevindim baban sagligina tez vakitte kavusur insallah

hasret ve ozlemle bekleniyorsun unutma

merhaba kızlar dün giremedim seçimde görevliydim ,
eve gece 12 de geldimmmm ve uyudum zira size kilo bildirimimi yapmıştım bir haftada
bir hafatada 2.400 kilo vermiştim
demek ki haftanın birincisi benimmmmmmmmmmmmmmmmmmm benimmmmmmmmmmmmmmmmmm :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
yaşasın :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
ama şu dün sapıttım zira seçimde görevli olduğum için hazır yedik pastalar geldi börekler geldi mecburen yedim o nedenle kilo almışımdır belki dee:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:
ve bugün yine diyetime başladımmm
ve bu haftamın adı " SABIR HAFTASI"

EVET KIZLAR bu haftamın adı "SABIR HAFTASI"
" DİSİPLİN HAFTASI" nı haftasını atlattım,
şimdi sabır haftasın da kilo vermeye devam dünü saymamalıyımmmmmmmmmmmmmmmmm:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

BUGÜN KAHVALTIM:
SABAH:
bir domates
10 dal maydonoz
5 zeytin
iki dilim peynir
iki dilim ekmek :KK1::KK1::KK1::KK1:

Hadi bakalım kolay gelsin canım sen diyette peyniri yoğurdu sutu lıght mı kullanıyorsun????

annemin alt kat komşusundan yazıyorum kızlar.şükür babam iyi ama gelen giden çok anneme yardım edecek kimse yok o yüzden bu haftada buradayım malesef.yazma şansı bulamadım.topiğimize ve diyetlerimize sahip çıkın birde bende diyet falan kalmadı.gelince toparlanmam lazım.hepinizi öpüyorum.haftaya görüşürüz inşallah.:KK54::KK54::KK54::KK54:

Cok geçmiş olsun canım bilirim şimdi giden gelen cok olur ve onlara bişey çıkardığında diyet falan kalmıyor gene de dikkat etmeye bak bizim burda bu hafta ki hırsımızı unutma görüşürüz canım

Kızlarrr bu hafta eşleşmeler ne olacak bir liste çıkaralım ya da herkes eş bulsun kendine yarışalım.....

Hadi bakalım kolay gelsin canım sen diyette peyniri yoğurdu sutu lıght mı kullanıyorsun????

yok bitanem zaten benim menümde fazla yağ yok ki zira ben yemeklerime asla fazla yağ fazla saç ve tuz kullanmıyorum o nedenle yoğurt ve sütüm normal vücudun yağa da ihtiyacı var ama canım sana bir şey diyeceğim tuza çok dikkat tuzu çok az kullandığında inanılmaz ödem atıyorsun inanılmaz bak bu hafta yok denilecek az kullan sonuca inanamıyacaksın bir de canım yeşil çay kesinlikle günde dört kupa kullan kesin

Gündüz sokaklardaydım benim düğün hazırlıkları başladı cocuklar evdekin kızıma kıyafet almaya gittim,....

Haydi bakalım güzel telaş bunlar biliyor musun bizimde düğünümuz var bu yaz ama ben zayiflamadan alis veriş yapmayi düşünmüyorum. ..

Haydi bakalım güzel telaş bunlar biliyor musun bizimde düğünümuz var bu yaz ama ben zayiflamadan alis veriş yapmayi düşünmüyorum. ..

Ayy bende aslında kilo vermeden almak istemiyorum ama ya bulamazsam sonra diye de korkuyorum en azından kilo verirsem de daralttırırm diye düşünüyorum bilmem ki ne yapsam tam 2 aylık bir zamanım var son 15 gün çık 1,5 ayım kaldı geç kalmıyım sonra senin düğün ne zaman???

Gece gece cok hoşuma gitti

$image.jpg

X