hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

İyi aksamlar canim cok sevindim baban sagligina tez vakitte kavusur insallah

hasret ve ozlemle bekleniyorsun unutma

Hadi bakalım kolay gelsin canım sen diyette peyniri yoğurdu sutu lıght mı kullanıyorsun????

Cok geçmiş olsun canım bilirim şimdi giden gelen cok olur ve onlara bişey çıkardığında diyet falan kalmıyor gene de dikkat etmeye bak bizim burda bu hafta ki hırsımızı unutma görüşürüz canım

Kızlarrr bu hafta eşleşmeler ne olacak bir liste çıkaralım ya da herkes eş bulsun kendine yarışalım.....

Hadi bakalım kolay gelsin canım sen diyette peyniri yoğurdu sutu lıght mı kullanıyorsun????

yok bitanem zaten benim menümde fazla yağ yok ki zira ben yemeklerime asla fazla yağ fazla saç ve tuz kullanmıyorum o nedenle yoğurt ve sütüm normal vücudun yağa da ihtiyacı var ama canım sana bir şey diyeceğim tuza çok dikkat tuzu çok az kullandığında inanılmaz ödem atıyorsun inanılmaz bak bu hafta yok denilecek az kullan sonuca inanamıyacaksın bir de canım yeşil çay kesinlikle günde dört kupa kullan kesin

Gündüz sokaklardaydım benim düğün hazırlıkları başladı cocuklar evdekin kızıma kıyafet almaya gittim,....

Haydi bakalım güzel telaş bunlar biliyor musun bizimde düğünümuz var bu yaz ama ben zayiflamadan alis veriş yapmayi düşünmüyorum. ..

Haydi bakalım güzel telaş bunlar biliyor musun bizimde düğünümuz var bu yaz ama ben zayiflamadan alis veriş yapmayi düşünmüyorum. ..

Ayy bende aslında kilo vermeden almak istemiyorum ama ya bulamazsam sonra diye de korkuyorum en azından kilo verirsem de daralttırırm diye düşünüyorum bilmem ki ne yapsam tam 2 aylık bir zamanım var son 15 gün çık 1,5 ayım kaldı geç kalmıyım sonra senin düğün ne zaman???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…