hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Evet kizlar tembellige son bu hafta hedef 1.5 kilo en az 7 gunde 11 bin kalori arti harcamam gerekiyo

ilk is zumbaa zamani gobek basen sikildim sizden artik

Sabah tartıldım.89.5.Haftaya inşallah 88.5.Kilo verenleri tebrik ediyorum.Darısı başımıza.

İlkay ,missgamzeli ikinizi ayrıca tebrik edeyım siz aldınız yürüdünüz,ben yerimde saydım hatta üstüne aldım.Bana örneksiniz,sabreden derviş muradına erermiş.Benim gibi sabredemeyen iç çekermiş:))

slm kızlar:))kusura bakmayın lütfen ancak yazabiliyorum sabah tartıldım ve kayinvalideme. geldim.Geçen hafta 60.100düm bu hafta da aynıyım maalesef.Üzülmedim ama..hatta kilo almadığıma sevindim bile spor yapamadım farklı bi diyet programı bulmam gerekiyo sanırım(

Uzulme tabi tatlim almamisin sonucta tebrik ederim onumuzdeki haftalara bakicaz artik....

Canım bir aydır bende bir alıyorum bir veriyorum sıkma canını bu hafta asilalim eninde sonunda gidecek:))

Selam kizlar bildirimim gecen hagta 64.100 bu hafta 63.900 regli olucam hwralde her tarafim sis son iki gun baya sapiitim kabul edyorum ama bu hafta olmayacak kili veren arkadaslar hepinizi tebrik ediyorum....

Canım bir aydır bende bir alıyorum bir veriyorum sıkma canını bu hafta asilalim eninde sonunda gidecek:))

İnşallah canım.Bugün sporumu yaptım.Eşimin aldığı tatlıya el sürmedim.Avm de yediğim 1 dilim pizza sayılmazsa bugünü iyi geçirdim.

a
Selam kizlar bildirimim gecen hagta 64.100 bu hafta 63.900 regli olucam hwralde her tarafim sis son iki gun baya sapiitim kabul edyorum ama bu hafta olmayacak kili veren arkadaslar hepinizi tebrik ediyorum....

Eki Görüntüle 1044757

canım resim koyma işini nasıl yaptın bi anlatır mısın Ama sen belkide bilgisayardan giriyosundur telefondan nasıl oluyo acaba?biliyo musun ya da bilen var mı (

Geçmiş olsun tatlım( Rabbim acil sifalar versin En önemlisi sağlık:))Sağlık olunca herşey daha güzel gidiyo.Sen iyi olmana bak

Mrb canin. Bende uzun zamandir yoktum. Daha dogrusu sifrem calinmis tlfdan girdigimden bir turlu sorunu halledemedin. Simdide giriyorum otomatik ama bu sefer sifre degistirmiyorum. Neyse. Canim sen ve ben cok benziyoz birbirimize. Bende iradesizim. Bir diyet yapiyorum bir kaciyorum. Simdi motivasyonumda dusuk ama baslamam lazim. 94 ten 87.5 kadar dustum. Sabah tartildim. 89 geldim. Ama bugun deli gibi yedim. Buyuk ihtimal 90 oldum. Yarin baslicam. Birbirimize destek olalim. Su 80 altini gorelim canim.

a

canım resim koyma işini nasıl yaptın bi anlatır mısın Ama sen belkide bilgisayardan giriyosundur telefondan nasıl oluyo acaba?biliyo musun ya da bilen var mı (

Telefondan koydum canım mesaj yazma bölümünde üstte kutucuklar var ya hanı yazı karakteri rengi boyutu gıbı kutucuklardan orta sırada 14. Kutu diyim ona tıklıyorsun bir pencere açılacak orda dosya seç var onu tıklayıp resminı seç sonra eklentiyi yükle yine seçiyorsun

Gunaydınnn yaza incecik fit bi sekilde girecek hatunlar nasılsınız bakıyım ben bu hafta bomba gibiyim dün giydiğim kıyafetlerden dolayı acayip gaza geldim o elbiselerin içine guzel bir sekilde gircm ve düğünde herkes ne kadar zayıfladıgıma şaşıracak coookkkkkk iddalıyım bir kaç güne regl olacağım ama o bile engelleyemeyecek benii hadi bakalım yarışalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…