hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Ancak yazabiliyorum.Kilo veren arkadaşları tebrik ediyorum.Unuttuğum o günleri bende hatırlarım inşallah.Yarın bizim başlangıç günümüz.Benim içinde yeniden başlangıç günü olsun.97 ile başlamıştım.87.5 kadar indim.Son bir ayda yeniden çok acı,irade kaybıyla yeniden 90 oldum.O yüzden kaçıp gitmelere kalktım.Nereye kaçacaksam eski hatalara mı?Neyse zararın neresinden dönülse kardır.Sizlerin desteği kaçıp gitmeme engel oldu.Yarın Allahın izniyle yeniden başlıyorum.Melike seni çok merak ediyorum.Umarım herşey yolunda gitmiştir.Lütfen bizi haberdar et.

Aynen canim sevdigim birsey varsa tabagimi bitireyim hemen ikinciyi yiyeyim diye dusunurdum

hamile kalmadan onceki kotuma aynen sigabilmenin o hazzi varya o mukemmel bisey:KK52:

super gercekten bakımlı annelerı tebrık edıyorum oyle bayanlarla gurur duyuyorum..:) cocuk ıcın de cok guzel ...kım bakımlı sportıf kendıyle barısık anne yada eş ıstemez ki...ama en basta kendımız kendı mutlulugumuz saglıgımız ıcın ınce ve saglıklı olöaşıyız.ınce ınsan ucuZa da guzel oluyor ayrıca. :) bır kot bır bluz altına hafıf bı topuklu bıttı bıle hafıf de bır makyaj ( ama cok hafıf ..bır allık bır ruj en dogalından) ne kadar genc ve guzel bır goruntu veriyor herkese...ben boya badanadan hıc hoslanmam:KK43:( mıs gıbı de bır koku...ıste o kadın asla cırkın olamaz benım gozumde....belkı dunyanın en guzelı olmaz ama cırken de asla olmaz😉

esraesraesra

Canım maşallah sana ama diyetisyenin doğru söylemiş bilmiyorum eğer öğrenciysen sınav haftası notlarınıda etkiler ve zaten hasta olmuşsun geçmîş olsun kendine iyi bak canım:))))

tşk ederim bitanemmm,hayır öğrenci değilim öğretmenim ama okulda hiç dinlemiyorum:18::18::18::18:
teneüslerde hep test sorusu çözüyorum ayrıca 23 nisan ilçe genelinde bizim okulda onunla ilgili dans kerografisi tiyatro ve oratoryo hazırlıyorum müdür bey bu işlerde iyiyim diye hep bana yükledii:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14: yani eve akşam altıda geliyorumo saate kadar şaftım kaymış oluyor zaten :KK1::KK1::KK1::KK1:

ama çok mutluyum inanıyorum ki bir ay içinde 5 li rakamlara geleceğim şuanki hedef :57 zaten diyetisyende öyle dedi ideal kilo oymuş ama ben 54 düşmek istiyorum hep beraber zayıflayacağızzzzzzzzzzz hep beraberrr :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Gunaydinnnnnn kimseler uyanmamış herhalde ilk bildirim benden olsun
Kilom sabit bu hafta kacamaklarim vardı gene ayniyim karar verdim bu hafta zumba yapicam bu hafta 84ü zorliycam bakalım genede artida olmadığıma sevindim Ortagim sen naptin inşallah güzel gitmiştir senin:) hepinizi kocaman öpüyorum. ..
Bugün seçim günü bizler için vatanımız için en hayırlısi olacak şekilde oylarımızı kullanmayi nasip etsin Allahim...

Gunaydinnnnnn kimseler uyanmamış herhalde ilk bildirim benden olsun
Kilom sabit bu hafta kacamaklarim vardı gene ayniyim karar verdim bu hafta zumba yapicam bu hafta 84ü zorliycam bakalım genede artida olmadığıma sevindim Ortagim sen naptin inşallah güzel gitmiştir senin:) hepinizi kocaman öpüyorum. ..
Bugün seçim günü bizler için vatanımız için en hayırlısi olacak şekilde oylarımızı kullanmayi nasip etsin Allahim...

gunaydin canim bende b7 hafta 72 yim bende 300 g verdim

Kızlar bugün kilo bildirim günümüz bugünkü kilonuzu haftaya olmak istediğiniz kiloyu geçen haftadan bu haftaya verdiğiniz kiloyu paylaşacaksiniz kimin birinci olduğunu anlayacagiz:))

Selam kızlar kilom aynı kalmış :KK43: hastaneden yeni geldim zatürre başlangıcı olabilir dedi doktor ilaçlarımı içtim dinleniyorum bu hafta beni kuraya katmayın kimseyi de yakmayayayım bilginiz olsun kilo verenleri tebrik ediyorum öptüm hepinizi kendinize iyi bakın :)

aaaa tşk ederim bitanemm bu arada tebrik ederim yola devam :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
inşallah daha incecik olacaksınnnnn:KK16::KK16::KK16::KK16:

ve canımmmmmmmmmm bugün diyetisyene gittimmm

sonuuuuuuççççç: 2.400 kilo vermişim harika değil mi:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16: yani 65.6 dan 63.2 ye düştüm :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Tebriklerrrr masallahhh:nazar::nazar::nazar: ne kadar zamanda verdin canım harikasına tebrikler....

Selam kızlar kilom aynı kalmış :KK43: hastaneden yeni geldim zatürre başlangıcı olabilir dedi doktor ilaçlarımı içtim dinleniyorum bu hafta beni kuraya katmayın kimseyi de yakmayayayım bilginiz olsun kilo verenleri tebrik ediyorum öptüm hepinizi kendinize iyi bakın :)

Canım geçmiş olsun aman dikkat et iyice dinlen bizde seni çooook öptük

Selam ortagim cok gecmis olsun dikkat et kendine ilerletme bol bol dinlen

regl olamadim biturlu dr ilac verdi yine tekrar tedaviye basladim 3gundur ilac aliyorum sistim resmen balon gibiyim 58.3 u gosterdi tarti sabah :KK5:

ama

bu hafta azmedecegim en az 1.5 gidecek yeter artik durdu resmem kilo vermem

gecen hafta 57.8
Bu hafta 58.3 :KK20:
gelecek hafta 57 :21:

X