hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

sen canını sıkma ortak ama benim okul işleri 23 nisan çalışmaları çok yoğun geçiyor şuan dinlenme zamanına geçtimmmm sen canını sıkma ortak öyle kolay pes etmemmmmm

ne güzzzel, iki branşçı denk gelmişiz senle, hem de iki dilcii

evet canımmmm yazayım sana bitanem yediklerimi gayet sıkı gidiyorum kuzuuu
sabah:
1 domates
5 zeytin 10 dal maydonoz
1 haş. yumurta
1 kk beyaz peynir 2 dilim ç.ekmek

ara öğün :
bir adet armut

öğle:
2 kepçe yağsız tuzsuz çorba
1 su bardağı yoğurt
4 yemek kaşığı sebze yemeği
3 dilim çavdar ekmeği

ara öğün:
bir adet portakal

akşam:
2 yemek kaşığı bulgur
2 kepçe çorba
2 dilim beyaz peynir
yağsız söğüş yedim

gün içinde yeşil çay tükettimmm

Merhaba kızlar,bir süre ara veriyorum diyete.Fatmacım kusura bakma, Melikeyle ortak olursunuz artık.Veremiyorum diye yazıp yazıp olumsuz motivasyon olmak istemiyorum.Kızmayın lütfen.Arada yazarım,sizleri okumaya da devam edeceğim.Melikecim çok geçmiş olsun.Tamamen bıraktım sanma,sadece çok sıkıldım,abartmadan ara vereceğim.Gönlüm sizinle,hepinize başarılar.Hiç birşey yazmadan gitmek içime sinmedi.Hakkınızı helal edin.Sevgilerimle...

Kızlar hepinize teşekkür ederim.tek tek cevap veremiyorum çok yoğunum.malum babam yarın ameliyat olacak.çocuklar rahatsız.koşturuyorum.hepiminizi çok seviyorum iyiki sizleri tanımışım.iyiki varsınız

Son düzenleyen: Moderatör:

diyet diyet dersen sıkılırsın tabi.sağlıklı beslenme diye düşün.haftada bir gün istediğini ye.ama bırakıyorum demek çok mantıksız.o zaman sen diyet bitsin istediğimi istediğim kadar yerim düşüncesindeydin.o zaman elli kiloya da düşsen zaten yemeye başlayınca fazlasıyla alırdın.hiç kimseyi senin yazdıkların etkilemez.baharın gelmesiyle topiğimizdeki fıstıklar güzel gidiyor maşallah.bu kadar çabuk pes etmeyi sana yakıştıramadım.belli bir dönem diyeti bıraktın zorlanman doğal ama pes etmen beni çok üzdü.asıl bu yaptığın buradaki arkadaşlarnın motivasyonunu bozuyor.gitmek bırakmak yemek mi istiyorsun güle güle git arkadaşım.

Son düzenleyen: Moderatör:

ayrıca gruplar belli ve fatmayıda yarıyolda bıraktın.

Gecmiş olsun canım benimde oğlan gece hiç uyutmadı bende şimdi doktora götürcem bi de bugün gunüm vardı misafirler gelecek hersey üst üste bindi.....

Kızlar hepinize teşekkür ederim.tek tek cevap veremiyorum çok yoğunum.malum babam yarın ameliyat olacak.çocuklar rahatsız.koşturuyorum.hepiminizi çok seviyorum iyiki sizleri tanımışım.iyiki varsınız

Günaydın canım baban için acil şifalar diliyorum... Sende iyiki varsın......

Gunaydinnnnnn
Bugün benim içinde yoğun olacak bugünde küçük oğlumun toplantısı var anneme de gidicem ve bugün yemeğide kismam lazım akşam çok yediğim için dönüştede yürüyüş. ..
Hepimiz için mutlu bir gün olsun:)

Günaydın kızlar ben krep77 kulüp bakıma girdikten sonra bende sorun çıktı mail adresinden kaynaklı mı bilemiyorum o yüzden yeni isimle kayıt oldum başkasının mail adresîni kullanarak tabii sizleri takip ediyordum ama yazamıyordum şimdi aktifleşti özledim sizleri:))
Melikeciğim sana geçmiş olsun diyete Pazartesi bende başladım bu ayrılık zarfında diyeti bıraktım ama kendimi toparladım bu sabah 66 kilo olmuşum pazara kadar inşallah veririm bu hafta tek takılıyım pazar kuraya katarsınız öptüm hepinizi:)))

ortağım kendine iyi davran olurmu asla pes etme

kızlar hepinize teşekkür ederim.tek tek cevap veremiyorum çok yoğunum.malum babam yarın ameliyat olacak.çocuklar rahatsız.koşturuyorum.hepiminizi çok seviyorum iyiki sizleri tanımışım.iyiki varsınız

günaydın canım bugün diyetisyene gidiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…