hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

ÖYLE Mİ SAYIN ORTAĞIM :13::13: Merhaba canım tamam takibe alındın sen kaç kilosun tatlım boyun kaç canım,bak bu haftanın adını "disiplin haftası" koydum gayettttttttttttttt çok dikkat etmeliyiz sık sık girip yazalımmm motive ederiz akşamları boşum ben sık sık yazarım canımmmmmmmmmmmm :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

canım nerelerdesin canımmmmmmmmmmmmmmmmm:21::21::21::21:

bugün iş çıkışı arkadaşla sinemaya gittik, anca geldim daha eve :21:

ben şu an 86,3 kilodayım :KK30: boyum 163. diyetisyen destekli gidiyorum ben, yani doktorumun listesine göre yiyorum :21: bu sayede 2 haftada hiç kas-su kaybetmeen sadece yağdan 2,1 kilo verdim :KK76:

ben her akşam girip, günümü yazıyorum zaten ortağımm :KK51:

bugünün raporunu da veriyim hemen. öncelikle şunu söyliyim, diyetisyenim güzel kilo verdiğim için bu hafta 1 gün tamamen serbest bir günüm olduğunu söylemişti cuma günü :21: ben de haftasonu değil de bugün kullandım bu hakkımı :KK51: bugünkü menüm normal menülerimden farklı o yüzden, bugün ödül günümdü :KK52:

sabah: 1 dilim ekmek, 1 parça light peynir
ara: az sütlü neskafe, 1 y.k. kuru üzüm, 3 tane form bisküvi
öğle: 1 kase mercimek çorbası, 1 tane tavuk köftesi, yağsız salata, 1 dilim ekmek
akşam: 1 dilim pizza, 1 tane soğan halkası, 7-8 tane patates kızartması, 1 kutu ayran
ara: 1 fincan filtre kahve, 1 tane minik makaron
ara: yeşil çay, 1 kare bitter

Slm canım:))
Ben yeni ortağın:KK66:)Adım burcu 23 yaşındayım 3 yaşında bi oğlum var:))Şu an 60.200 üm aslında senle kilolarımız da yakınmış.İnşallah bu hafta en çok kiloyu biz veririz.:nazar:

Selam canim benim da yas 33 bir kizim bir oglum var oglumun sunnetibe kadar kilo vermek zorundayim hafi bakalim kolay gelsin ben haftaya gayet iyi basladim insallah hep boyle gider kilom 64.100 hedefim 63.500....

ben şu an 86,3 kilodayım :KK30: boyum 163. diyetisyen destekli gidiyorum ben, yani doktorumun listesine göre yiyorum :21: bu sayede 2 haftada hiç kas-su kaybetmeen sadece yağdan 2,1 kilo verdim :KK76:

bugünün raporunu da veriyim hemen. öncelikle şunu söyliyim, diyetisyenim güzel kilo verdiğim için bu hafta 1 gün tamamen serbest bir günüm olduğunu söylemişti cuma günü :21: ben de haftasonu değil de bugün kullandım bu hakkımı :KK51: bugünkü menüm normal menülerimden farklı o yüzden, bugün ödül günümdü :KK52:

öğle: 1 kase mercimek çorbası, 1 tane tavuk köftesi, yağsız salata, 1 dilim ekmek
akşam: 1 dilim pizza, 1 tane soğan halkası, 7-8 tane patates kızartması, 1 kutu ayran

İLAHİ ORTAĞIMM ÖDÜL GÜNÜ YİNE DE dikkatli olalım canımmmm :nazar::nazar::nazar:
ben de diyetisyene daha yeni başladım daha iki gün oldu başladı diyetisyene ama öncesinde bir ay kadar kendim dikkat edip yaklaşık dört kilo verdim zira... menümü yazayım canım :

evet canım benim bu şekildeydi gayet uydum anlıyacağınnnnn..............................

ben de diyetisyene daha yeni başladım daha iki gün oldu başladı diyetisyene ama öncesinde bir ay kadar kendim dikkat edip yaklaşık dört kilo verdim zira... ben diyetime gayet uydum canımmmmmmmmmmmmmmmmmm

canım merhaba nasılsın bakayımmm :KK22::KK22::KK22::KK22:

ben de diyetisyene daha yeni başladım daha iki gün oldu başladı diyetisyene ama öncesinde bir ay kadar kendim dikkat edip yaklaşık dört kilo verdim zira... menümü yazayım canım :

evet canım benim bu şekildeydi gayet uydum anlıyacağınnnnn..............................

:KK1::KK1::KK1: sorun yok bugün aldığım kalori toplamı, 1206 :KK51: normalden 100-150 kalori fazla sadece :KK1:

hem diyetisyenim, sabahtan akşama kadar canımın istediği her şeyi yiyebileceğimi söylemişti ödül günümde, ama ben sadece 1 öğünde kullandım ödülü

Son düzenleme:
:KK1::KK1::KK1: sorun yok bugün aldığım kalori toplamı, 1206 :KK51: normalden 100-150 kalori fazla sadece :KK1:

hem diyetisyenim, sabahtan akşama kadar canımın istediği her şeyi yiyebileceğimi söylemişti ödül günümde, ama ben sadece 1 öğünde kullandım ödülü
iyiymiş benim diyetisyenim çok sıkı vallah ama sıkı bir diyete ihtiyacım var zaten canımmmmm ince zayıf olmak istiyorum artıkkkkk :21::21::21::21:

iyiymiş benim diyetisyenim çok sıkı vallah ama sıkı bir diyete ihtiyacım var zaten canımmmmm ince zayıf olmak istiyorum artıkkkkk :21::21::21::21:

yok benimki sıkı değil, diyet mantığından ziyade, bunu benim yaşam tarzı haline getirmem için motive ediyor, sonuçta ilerde bi gün diyeti bırakıp eskisi gibi yersem, yine kilo alırım :KK31:

Günaydınnnn nasılsıniz kizlarrrr
Dün akşam bir uyumusum tavuklar gibi 9 da biraz uzanayim diye bir yattım sabaha kadar. ..Ama bugün çooook iyiyim:))

Gunaydınnn canlar nasılsınız ben kahvaltımı yaptım birazdan spora gideceğim

Sabah kahvaltım : 1 dilim ekmege krem peynir sürdüm
1 salatalık, 4 zeytin 1 kupa yeşil çay....

gunaydin ortak ohhh iyice dinlenmissindir
benimde ihtiyacim var dinlwnmeye
hadi bundan sonra dogru spora cok dinlensin

Evet canim çok iyi geldi gwrcekten bugün eski Kotumu giydim simitler fiskiriyordu belden bugün denedim cok guzel oldu hiç fiskirma yok bacaklar bol geldi çooook güzel oldu ama hala belli kapanmayan 2 Kotum var 13 senelik:)) atmaya kiyamamıştım birgün giricem içine diye çok az kaldı bir aya kapanacak o bel:))

X