hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

çocuklarım rahatsız öğleden sonra doktora götüreceğim.büyük oğlum çok çabuk hastalanıyor.beraber oynadıkları için küçük oğlumada geçiyor.nezle olmuşlar ama büyük oğlum çok öksürüyor.:2::2:

çocuklarım rahatsız öğleden sonra doktora götüreceğim.büyük oğlum çok çabuk hastalanıyor.beraber oynadıkları için küçük oğlumada geçiyor.nezle olmuşlar ama büyük oğlum çok öksürüyor.:2::2:

çok geçmiş olsun canım çabuk atlatırlar inşallah

En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

Çok geçmiş olsun canım benim büyük oglandada başladı nezle ıhlamur elma kabuğu ayva yaprağı yaptım inşallah artmadan geçer

Hepiniz saolun kızlar.şimdi geldim hastaneden.büyük oğluma yine üç enjeksiyon yapılacak.üç gün rapor verdi.bir çanta şurup:KK31:küçüğede soğuk algınlığı şurubu peditus verdi.

hepiniz saolun kızlar.şimdi geldim hastaneden.büyük oğluma yine üç enjeksiyon yapılacak.üç gün rapor verdi.bir çanta şurup:KK31:küçüğede soğuk algınlığı şurubu peditus verdi.

yinede şuruptan iyi enjeksiyon ama yinede insanın içi bi tuhaf oluyo benim cadıda tekrarlayan tonsillit var enjeksiyonluk duruma geliyo ama yaptıtınca bizimki ağlamaktan daha beter hasta oluyo şuruba devam ediyoruz:KK50::KK50:

yuruyuse kızlarrrr :) $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1395760993.826226.jpg

esraesraesra

Ortağım nerelerdesin nasıl geçti günün benim gün içinde çok güzeldi ama akşam yemeğinde batirdim resmen

Bugün bende yürüdüm ama yağmura yakalandım yarım kaldı:))

canim benim iyi sukur sabah yarim tost domates
ogle 6 kucuk kofte 2 b ayran bol salata saat 1 de yedim
sonrada bisey yemedim
50q dk eliptikte 750 kalori
simdi esim cilek getirmis 5 tane yedim bir dilimde peynir keske bunu yemeseydim

canım merhaba nasılsın bakayımmm :KK22::KK22::KK22::KK22:

ortağımmmmm, ben geldim sen nerlerdesin bakayımm :KK1:

bugünkü menüm :KK56:

sabah: kaşarlı tost, ayran
ara: az sütlü neskafe, 1 y.k. kuru üzüm, 1 tane form bisküvi
öğle: 1 kepçe ezogelin çorbası, 1 porsiyon mantarlı tavuk, yağsız az salata, 2 dilim ekmek
ara: 4 y.k. müsli, 1 kutu süt
ara: 1 tane activia yoğurt
akşam: 1 tane çupra balığı, 2 dilim ekmek, yeşillik
ara: 1 tane kellogs k-bar, yeşil çay, 3 kuru kayısı

spor: 1 saat 45 dk. spor salonu

alınan kalori: 1475
yakılan kalori: 568
net kalori: 907

canim benim iyi sukur sabah yarim tost domates
ogle 6 kucuk kofte 2 b ayran bol salata saat 1 de yedim
sonrada bisey yemedim
50q dk eliptikte 750 kalori
simdi esim cilek getirmis 5 tane yedim bir dilimde peynir keske bunu yemeseydim

Neee saat 1 sen sonra birşey yememissin böyle olmaz 2 güne halsiz kalirsin arkadasim sen biraz düzenle bence bu programi...
50dk eliptik süper spor saloninami gidiyorsun evdemi yapiyorsun

X