hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Nekadar sıcak insanlarmışsınız,, sağolun arkadaşlar beni görmezden geldiğiniz için.. Kolay gelsinn

Merhabalar kızlar..
Ben 2014 kasım annelerindendim ama bebeğimi kaybettim..
Bebişüm olana kadar diyet yapmaya karar verdim:KK66:
Gebeliğim sonlandığında 75i bulmuştu kilom,, şuan 72 kiloyum ve hedefim 59 ama bebişim erken gelirse hedefime ulaşmadan bırakmam olası diyeti :KK66:
Ben yiyerek ve spor yaparak zayıflıyorum :KK66: bundan sonra fırsat buldukça hem kilomu hem beslenme şeklimi hemde diyet yemek tariflerimi paylaşıcam burdan :)

aramıza hoşgeldiniz :KK3:

bebeğiniz için çok üzüldüm :KK50: rabbim tez zamanda bebişinize kavuştursun inşallah sizi :emir_bebek: :nazar:

Merhabalar kızlar..
Gebeliğim sonlandığında 75i bulmuştu kilom,, şuan 72 kiloyum ve hedefim 59 ama bebişim erken gelirse hedefime ulaşmadan bırakmam olası diyeti :KK66:
Ben yiyerek ve spor yaparak zayıflıyorum :KK66: bundan sonra fırsat buldukça hem kilomu hem beslenme şeklimi hemde diyet yemek tariflerimi paylaşıcam burdan :)

Hosgeldin canim aramiza hem sikintilarimizdan hem kilolarimizdan kurtuluyoruz topigimiz sanada iyi gelir insallah rabbim saglikli evlatlar nasip eder tekrar insallah herseyin hayirlisi

Son düzenleme:
kızlar gıremedım bugun ozur dılerım cok kosturdum :KK43:
sabah bırsey yemedım...
ben kahvaltı yapamam hıc sevmem zaten...oglen salata yedım az yaglı ve mantarlı (cok az mantar vardı haslanmıs ) sonra yesıl cay ıctım bır dılım de ıncecık kek...bu kadar :)))

esraesraesra

Merhabalar kızlar..

cok gecmıs olsun oncekı yazınızı sımdı okudum :KK43: ınsallah saglıklı sanslı cıcı bır bebegınız olana kadar ıstedıgınjz kılonuza da gelırsınız :)
evet diyet yemek tarıfı cokıyı olur :KK66:))

esraesraesra

Selam Ben eski dost krep77 teknik arızadan dolayı aranızda yoktum açıkcası bende dîyet olayından kopmuştum biraz ara verip burayı özleyince başlarsın zamana bırak biraz ara ara bizleri gelirsin kendîne iyi bak öptüm :))

Canım mesajını yeni farkettim,seni merak ediyordum.Sen de kendine iyi bak,sevgilerimle...

Merhabalar kızlar..

Canım hala buradaysan hoşgeldin. ..Allahim tez vakittesağlıklı hayırlı evlat nasip etsin inşallah. Biz bu aralar paylaşım sıkıntısı çekiyoruz ben de dahil paylaşimlarimiz azaldı birazda diyet yorgunluğu var ama canlanmamiz lazım biraz daha paylaşimlari artıralım kızlar motivasyonumuz düşüyor gibi sizde bize enerjinizi verirseniz bizim içinde iyi olacak birbirimizi canlandıralım haydi. ..

Son düzenleme:
günaydın kızlaaarrrrrr:KK55::KK55::KK55::KK55::KK55:

Gunaydinnnnnn canımmm bugün karar verdim bol paylaşım yapicam motivasyonum düştü iyice iki gündür kaçamak yapıyorum:KK43:( verdiğim 1 kiloyu aldım hemen 3 haftadır aynı yerde sayiyorum al ver al ver bu hafta gene gitti ama zararin neresinden dönersek kâr değil mi:))

Insallah canim yaiki aydir guya diyet yapiyorum ama kacamaklar sayesinde yerimde sayar oldum

Ahhh o kaçamaklar maalesef bende 1 aydır öyleyim bir ay önce annemin ameliyatiyla sporu biraktim sözde 1 haftadır yürüyorum ama tık yok bugün tekrar spora basliyorum bakalim eninde sonunda gidecek bu kilolar. ..

X