hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Aynıyiz canım inşallah haftaya güzel vericez yarisalimmi gerçi ben seni çözemedim kaçamaklarıni yapıyorsun nasıl veriyorsun 2 kilo falan sporda yapmıyorsun di mi bir sırrın varsa bizde yapalım:))

Ilkay yarisiyoruz demi? 87 ye 87. Bakalim kim once kilo verecek. Aksam yediklerimi yazarim.

bence çok iyi olur canım .

canım 1000 kalorinin altı hiç sağlıklı değil

valla bende bu yarışa girmek istiyorum ama daha yatış hakkında fazla bir bilgim yok ama beni bilgilendirirseniz seve seve olurum çünkü acil kilo vermeye ihtiyacım var.

hoşgeldin kilonu ve haftaya verebileceğin kiloyu söyle.pazar gününe kadar diyetini yap pazar günü kilona bakarız veremediğin her kiloya 10dk ceza spor artışı.kendine bir arkadaş bul buradan birbirinizi denetlemek için.

Arkadaşlar tam aradığım bir torpil burası yanlış anlamadıysam kendinize bir diyet arkadaşı bulup onunla yarışıyorsunuz benimde böyle bir motıve yarışa gercekten ihtiyacım var 33 yaşındayım 1 Haziran da oğlumun sünnet düğünü var o zamana kada kilo vermem lazım kendince bişeyler yapıyorum ama maalesef kacamaklarım oluyo böle birilerine ortak bu ısı daha hızlandırabilirim lütfen yardım.....

Hoşbolduk canım teşekkür ederim inşallah hedeflerimize ulaşırız....

Selam bayanlar 33 yaşındayım 64.400 şu anki kilom önümüzdeki pazar 63.00 olacağım benimle yarışmak isteyen varmı?

kitabınımı aldın canım interneten mi baktın bende almak istiyorum mantıklı geliyor kadının anlattıkları

KİTABI KİTAPÇIDA GÖRDÜM GÖZ ATTIM.ÇOCUKLAR HUYSUZLUK YAPINCA ALAMADAN ÇIKTIM.EN KISA SÜREDE ALACAĞIM YEMEK TARİFLERİDE VAR İÇİNDE.ARAŞTIRDIM.AYÇA KAYA BÜTÜN PROGRAMLARINDA ANLATMAYA ÇALIŞMIŞ SAĞOLSUN.KALORİ HARİCİ BİR FAKTÖR DAHA VAR DİYE DÜŞÜNÜYORUM BESİNLERİN VÜCUDA ALINMA ORANI GİBİ.5333 5karbonhitrat 3et ürünü 3sebze meyve3süt ürünü

Canım 3 sebze 3 meyve mi yoksa ikisinden toplam 3 tane mi yiyeceğiz

Bende Ayca kaya ınn kitabını okuyorum ve diyeti uygulamaya çalışıyorum bazen tam saymasam da sayılatı geçmemeye dikkat ediyorum...

Valla bende bu yarışa girmek istiyorum ama daha yatış hakkında fazla bir bilgim yok ama beni bilgilendirirseniz seve seve olurum çünkü acil kilo vermeye ihtiyacım var.

areser hadi bakalim yarisalim biz
kilomuz denk degil ama yapalimmi birlikte benim bide gunlugum var orayada bklerim.
canım 1000 kalorinin altı hiç sağlıklı değil
biliyorum vcnim da dun nasil olduysa oyle olmus bugun simdiye kadar 732 cal aldim zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…