hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

nasıl oldun canım iyileştin mi biraz.:KK16:

Canım düşündüğün için çok sağol daha geçmedi hem hastalık , hem doğumgünü derkeeennnnnnn 1 kilo almışım cezalar beni bekler :KK43:
Seni canı gönülden tebrik ediyorum harikasın kilonu yazmıyordun 78.5 olmuşsun valla süpersin inşallah yaza kadar çıtır olursun:))

Slm kızlar:))Bu hafta sonuç berbat.Geçen hafta çok mutluydum 59ları göreceğim için ama moralim bozuk:KK43:(Böyle olacağı belliydi zaten bu hafta spor yok yemek çok:KK43:(Geçen hafta 60.100 düm bir kilo veririm diyordum ama bir kilo almışım.61.100 çıktım bu sabah resmen kilo vermek için değil de kilo almak için yarıştım sanki.Gerçi dün adet oldum onun da etkisi var sanırım:KK43:(Neyse bakalım baya cezam var:KK8: bu hafta hadi bana kolay gelsin:))

Canım bende kilo aldım yalnız değilsin veririz merak etme ama şunu farkettim diyet yapmak çok daha güzel haftasonu herşeyden yedim ama çok zevk almadım diyetteyken hem hafif hissediyorsun hem kaçamaklar daha lezzetli bugün arşkadaşlarla yemek programı var ama yarın başlıyacağım sende yaparsın azimlisin onlar kilo değil sudur su öpüyorum
Kilo verenler tebrik ederiyorum harikasınız kızlar :)))

Selam kızlar bir kötü haberde benden benimde hedefim 1 kiloydu ama bende 1 kilo aldım maalesef spor olmayınca olmuyor bu hafta beslenmemide değiştiriyorum bakalım inşallah fark eder fark etmek zorunda martta çıkıyor şurada yaza ne kaldı...
Tüm kilo veren arkadaşları tebrik ediyorum maşallah supersiniz. ..

87 olmusum. 500 gr gitti.ilkay naptin cabim benim. Guzel veriyodun. Haftaya sıkı diet yapalim. Kac kilo oldun ilkay?
Aynıyiz canım inşallah haftaya güzel vericez yarisalimmi gerçi ben seni çözemedim kaçamaklarıni yapıyorsun nasıl veriyorsun 2 kilo falan sporda yapmıyorsun di mi bir sırrın varsa bizde yapalım:))

Moral bozmak yok yola devam.benim gibi ayça kayanın 5333 diyetine başlayabilirsiniz.bir ajandam var birgün önceden ne yiyeceğime karar veriyorum çarşambadan beri.hep aynı sporu yapmak metabolizmayı yavaşlatıyormuş zumbaya ara verdim sabah 30 dk yürüyüş ve arkasından 7 otlu çay içiyorum böyle deneyeceğim birde.değişiklik yapıp vücudu şaşırtmak gerekiyor. :KK16:

Moral bozmak yok yola devam.benim gibi ayça kayanın 5333 diyetine başlayabilirsiniz.bir ajandam var birgün önceden ne yiyeceğime karar veriyorum çarşambadan beri.hep aynı sporu yapmak metabolizmayı yavaşlatıyormuş zumbaya ara verdim sabah 30 dk yürüyüş ve arkasından 7 otlu çay içiyorum böyle deneyeceğim birde.değişiklik yapıp vücudu şaşırtmak gerekiyor. :KK16:

7 otlu çay işe yariyormu melike

kizlar merhaba bahsettigim gibi gunluk actim kendime
ziyaretime gelen arkadaslara tekrar cok tesekkur ederim cok mutlu oldum sanki vime misafir gelmis gibi hissettim
burdan da eskisi gibi yazmaya devam edecegim kendi gunlugum oldugu icin ugramayi bir gorev gibi dusunecgim neler yediysem yazcagim oraya ve buraya da

simdi gelelim felaket haberime
bu hafta olan oldu
gecen hafta 72.2
hedefim 1 kilo
bu hafta 72.9
giden yok gelen 700 g
cezami hesaplayamadim
bi ceza dusunun bana
ortagim sesili cok uzgunum :18:

canım canın sağolsun haftaya verirsin, ben 1,100 gr. vermişim ama bizi kurtarmaya yeter mi bilmem. 74,9 oldum. haftaya 74 olacağım Allahın izniyle. Bugün eski kotumu giydim, o kaddar mesudumki, hadi pes etmek yok bu hafta 1 kilo gidecek ikimizdende, kilo veren tüm arkadaşları kutlarım.

Kızlar kayınvalidemi dün gönderdim.Bugün annem bir arkadaşım oradan geçerken sana uğrayacak birşeyler yolladım dedi.Kapı çaldı bir açtım annemle babam,süpriz yapmışlar.Çok sevindim.Bayağı moral oldu.

canım canın sağolsun haftaya verirsin, ben 1,100 gr. vermişim ama bizi kurtarmaya yeter mi bilmem. 74,9 oldum. haftaya 74 olacağım Allahın izniyle. Bugün eski kotumu giydim, o kaddar mesudumki, hadi pes etmek yok bu hafta 1 kilo gidecek ikimizdende, kilo veren tüm arkadaşları kutlarım.
cok tebrik ediyorum canim cok guzel gitmis bende
kendimi ancak toparladim haftaya bakicaz artik

Kızlar kayınvalidemi dün gönderdim.Bugün annem bir arkadaşım oradan geçerken sana uğrayacak birşeyler yolladım dedi.Kapı çaldı bir açtım annemle babam,süpriz yapmışlar.Çok sevindim.Bayağı moral oldu.
senin adina cok sevindim ne guzel supriz olmus

Gözün aydınnnnn.Allah onları başımızdan eksik etmesin inşallah. ..

bugünkü menümm

sabah: 1 dilim ekmek, 1 parça light beyaz peynir, yeşil çay, baharat çayı
ara: 1 bardak tarçınlı süt, yarım muz
ara: sade neskafe, 1 y.k. kuru üzüm, 1 kare bitter, 3 tane form bisküvi
akşam: 1 kepçe tavuk suyu çorba, 3 tavuk köftesi, 5 y.k. yağsız makarna, 3 y.k. yoğurt, 2 y.k. közlenmiş kırmzı biber, 1 tane yeşil soğan
ara: yeşil çay, 1 y.k. kuru üzüm

alınan kalori: 947
yakılan kalori: 433
net kalori: 514 :KK8:

X