hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Kızlar her hafta grubumuz değişecek kabul ederseniz haftaya isimleri yazdırıp küçük oğluma çektirerek grup oluşturalım diyorum kimsenin kalbi kırılmamış olur hemde:KK34:

bence de olabilir hem böylece farklı kişilerle birbirimizi daha iyi tanımış oluruz Ortağım sakın yanlış anlama senle olmaktan çook mutluyum:nazar:

Bu haftaya güzel başladım ama yürüyüşe yarın başlayacağımm Öğle yemeğinden sonra oğlumla dışarı çıktık ahahtarı ewde unutmuşum:KK1: Allahtan ki eşimin okulu eve çok yakın anahtarı almaya geldik hala burdayız.Oğlumda seviyo okulda olmayı:KK39:ortağım senin günün de güzel geçmiştir inşallah.Hadi bakalım bu hafta en çok kiloyu veren grup biz olalım:KK34:

Kızlar her hafta grubumuz değişecek kabul ederseniz haftaya isimleri yazdırıp küçük oğluma çektirerek grup oluşturalım diyorum kimsenin kalbi kırılmamış olur hemde:KK34:

super bi fikir orjinal fikirli arkadasim bence hepimiz icin de farkli ve heyacanli bir deneyim olur

Tamam hadi yarışalım benimde günlüğüm var bende seni beklerim senin kilon kaç bu hafta kaç kilo vereceksin?

benim 72.9
gecen hafta kilo almistim bu hafta ins vercem

kizlar benim soylede bi fikrim var hepimiz tarti resimleri koyalim pazar tartilinca
en azindan ben kendi gunlugumde boyle yapiyorum da
face de bir grupta gordum ben begendim oneri sadece kabul eder misiniz bilmiyorum
guven meselesi degil sakun yanlis anlamayin

kizlar benim soylede bi fikrim var hepimiz tarti resimleri koyalim pazar tartilinca
en azindan ben kendi gunlugumde boyle yapiyorum da
face de bir grupta gordum ben begendim oneri sadece kabul eder misiniz bilmiyorum
guven meselesi degil sakun yanlis anlamayin

:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
çok hoş olur varya :KK54::KK54::KK54:

X