hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Aynıyiz canım inşallah haftaya güzel vericez yarisalimmi gerçi ben seni çözemedim kaçamaklarıni yapıyorsun nasıl veriyorsun 2 kilo falan sporda yapmıyorsun di mi bir sırrın varsa bizde yapalım:))
4 5gun sıkı yada duzenli diet yapinca 2 kilo veriyorum. Ama dietlerim uzun surmuyor. 2 3 gun diet yapip sonraki gun kaciriyorum. Ama 2 kilo vermede baslangicta oldugum icin verdim. Simdi veremem bence. Yalniz şunu biliyorum . Duzenli diet yapsan iyi kilo verecem. Off offff. Bugun izin verdim kendime. Diet falan yoktu hayatimda. Istedigim herseyide yedim. Ama yarin diete devam. Bu sefer sabirli olucam ve bozmicam. Bir hafta kacamak yok. Deneyecegim bakalim. Sabah tartilicam. ( kesin 2 3 kilo aldim.) Ve bir daha pazar gunu tartilicam. Yarisalim canim. Ayni kiloyuz zaten. Bu arada melike ustamsin! :KK66:)) canim. Masllh. Iyi verdin ve veriyon. Insllh devami gelir.

Son düzenleme:
melike06:1 KİLO
İlkay80:1kilo
burcubilen:1kilo
jemi:1kilo
snfogretmeni27:1kilo
fatmaaskan:1kilo
bersemi5333:1kilo
missgamzeli:1kilo
krep77:1kilo
sesili2010:1kilo
En Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

Son düzenleyen: Moderatör:
merhaba kızlar bu hafta gurur tablosu yok çünki topiğimizin gurur duyacak bir şeyi yok.ceza listesi yok.bunun yerine herkesin kendine ceza vermesini istiyorum.listede yazan kiloyu veren pazar günü bir kaçamak hakkı kazanacak.abartmadan tabi.farkındaysanız herkes salmış kendini böyle mi gidecek bu yağlar vücutlarınızdan.lütfen hatalarınızı bulun ve artık yapmayın.herkesin bir arkadaşıyla grup olmasını ve ilgilenmesini istiyorum.ilkay80 ile ben diyelimki grup olduk ilkaya soracağım girince: ne yaptın ne yedin kaçamak yaptın mı o da aynı şekil birbirimizi denetleyeceğiz.başarılar dilerim ....:KK16::KK16::KK16::KK16:

merhaba kızlar bu hafta gurur tablosu yok çünki topiğimizin gurur duyacak bir şeyi yok.ceza listesi yok.bunun yerine herkesin kendine ceza vermesini istiyorum.listede yazan kiloyu veren pazar günü bir kaçamak hakkı kazanacak.abartmadan tabi.farkındaysanız herkes salmış kendini böyle mi gidecek bu yağlar vücutlarınızdan.lütfen hatalarınızı bulun ve artık yapmayın.herkesin bir arkadaşıyla grup olmasını ve ilgilenmesini istiyorum.ilkay80 ile ben diyelimki grup olduk ilkaya soracağım girince: ne yaptın ne yedin kaçamak yaptın mı o da aynı şekil birbirimizi denetleyeceğiz.başarılar dilerim ....:KK16::KK16::KK16::KK16:

Evet canım çok haklisin bende çok saldım geçen hafta kendimi ama yok böyle olmayacak bu hafta diyet artı yürüyüş olacak senin izinden gidiyorum canım ben varım her şekilde...

günaydıııın:))Geçen hafta hepimiz için kötü geçti sanırım.Bu hafta hepbirlikte yeni bi başlangıç yapalım.Grup işi iyi aslında en azından birbirimizi uyarmış oluruz.Sevinç yine ortak mıyız tatlım?İnşallah iyileşmişsindir bu hafta güzel kilolar veririz:KK66:)
Melikeee tebrikler canım.Maaşallah ne güzel kilo vermişsin.İnşallah böyle devam edersin.Böyle giderse sen bizi yakalarsın.Ben çakıldım kaldım burda:KK43:(

Cok iyi dusunmussun canim.cok guzel fikir. 2 li gruplar birbirine daha iyi destek olur.

Son düzenleme:
Detoks etkisi yapan gıdalar:
Limon: Sabahları bir bardak suya birkaç damla damlatıldığında vücuttaki asit oranını düşürür ve sindirime destek olur.Toksin atıcı ve yağ yakıcı etkisi vardır.
Pancar: İçeriğinde oldukça fazla lif bulunan pancar detoks için oldukça etkilidir. Safra kesesi rahatsızlığı olanların doktora danışarak kullanmaları gerekir.
Elma: İçerisindeki lifler ve vitaminler ile vücudu temizler ve enerji verir.
Sarımsak:Vücut için antibiyotik etkisi görerek hastalıklara karşı vücudu korur ve vücut fonksiyonlarının düzenlenmesine yardımcı olarak detoks etkisi yaratır.
Brokoli: Özellikle suyunun içilmesi karaciğer fonksiyonlarını aktifleştirerek toksinlerin atılmasını sağlar.
Yeşil çay: Günün her vaktinde tüketilebilir ve karaciğer fonksiyonlarını düzenleyerek toksinlerin atılmasına yardımcı olur.
Enginar: Detoks için en etkili besinlerden biridir. Karaciğer ve safra kesesinin fonksiyonlarını yerine getirmesine yardım eder.Sindirimi düzenler ve hazımsızlığı önler.
Maydanoz:Tüm diyet listelerinin vazgeçilmezi yeşili olarak bilinir ve sirkeli suda birkaç dakika bekletilip tüketildiğinde vücuttaki toksinlerin atılmasını sağlar.:KK56:

Brokoli: İçerdiği sulforan maddesi ile antioksidan aktivite gösterir ve bağışıklık sistemini uyarır. C vitamin ve E vitaminini bir arada içerdiği için bağışıklığı kuvvetlendirir.
Yağlı Balıklar: Somon, sardalye gibi yağlı balıklar vücutta iltihapları önler. Mikroplarla savaşarak bağışıklığı yükseltir.

Portakal: C vitamininin en zengin kaynağı, diğer turunçgillerle birlikte kışın en favori meyvelerinin başında geliyor.

Yeşil Çay: En önemli bitkisel antioksidanlardan kateşin ve polifenol içerdiği için immun sistem üzerinde çok etkilidir, hatta grip virüsünün vücutta yayılmasını önlediği saptanmıştır.

Yumurta : A vitamini , iyi kaynaklı protein alımı ve yeterli çinko almak bağışıklık sistemini güçlendirmek için başlıca ilkelerdir. İşte bu üç ilkeyi de fazlasıyla içinde barındıran besin ise; yumurta!

Bal Kabağı: C vitamini ve E vitamini zengini, demir, potasyum gibi mineraller ve antioksidanlar içerir. Bağışıklık sistemininde görevli hücreleri güçlendirir.

Taze Kırmızıbiber: İçindeki C vitamini ve Beta karoten gibi vitaminler , bağışıklık sistemini güçlendiriyor. Çok az sebzede olan E vitaminini de içerir.

Ispanak: Ispanak bağışıklık sisteminin süper besinlerinden.. A,B,C,E vitaminleri, kalsiyum, magnezyum bir arada bulunur. Enfeksiyonları önleyip, bağışıklığı güçlendirir.

Domates: Domates de bir diğer süper besin Serbest radikaller, kalp damar hastalıkları ve kanser ile savaşır. Dikkat etmeniz gereken nokta; domatesin tüm bu yararlarını görmek için mevsiminde tüketin.

Yoğurt: Probiyotikler, zararlı bakterileri yok ederek, bağışıklık sistemini güçlendirirler. Aynı zamanda doğal antibiyotik görevi yapıp bağırsak sistemini korurlar.

beslenmegıdasağlık:KK56:

Fazla kilolarınızdan şikayetçisiniz ve spor salonuna gitmeye vakit bulamıyor musunuz? Spor salonuna gitmeden evde zayıflama yöntemleri ile rahatlıkla zayıflayabilirsiniz. İşte evde zayıflamanın en pratik yolları:

Günde 15 dakika dans ederek kalorilerinizi yakabilirsiniz.Sevdiğiniz herhangi bir müziği açarak vakit geçirmek hem sizi eğlendirecek hem de kalori yakmanızı sağlayacak.
Ev işleri ile ilgilenerek yaklaşık 140 kalori yakmanız mümkün.Ev işleri hep angarya gibi görünse de ev hanımları için bir nevi spor olmaktadır.
15 dakika tempolu yürüyüş ile 100 kalori harcayabilirsiniz. Alışverişe giderken, işe giderken, ev oturmasına giderken araçla gitmek yerine yürüyerek gitmeyi tercih etmelisiniz.
10 dakikalık aktif seks kalori yakmanıza yardımcı olacaktır.
Bowling oynayarak iyi vakit geçirmekle kalmaz oldukça fazla kalori harcarsınız.
Asansör yerine merdivenleri kullanmayı denediniz mi? 15 dakika boyunca merdivenden inip çıkarsanız yaklaşık 100 kalori harcarsınız.
Vücudunuzun yağ yakma kabiliyetini % 25 oranında artırdığından öğünlerinizde baharatları kullanabilirsiniz.
Buzdolabınızı tıka basa doldurmaktan kaçınmalı, boş tutmalısınız.
Acıktığınızda eliniz abur cubura değil, suya uzanmalı ve açlığınızı yatıştıracak kalorisi düşük yiyecekleri tercih etmelisiniz.
Yeşil çay içerek vücudunuzun yaktığı kalori miktarını artırabilirsiniz.Yeşil çayın bağırsakları çalıştırıcı etkisi ile şişkinliğinizden kurtulabilirsiniz.:KK34:

Günde 2 litre kadar su tüketimi, vücuttaki toksinlerin atılmasını sağlar ve bağırsakların işleyişini düzenler. Zayıflamaya oldukça yardımcıdır.
Buğday, çavdar ve kepek ekmeği, sindirimi kolaydır ve mide de ağırlık hissi yapmaz.
Zeytinyağı, fındık yağı gibi doymamış yağlar ay çiçek ve mısır özü yağından kesinlikle daha faydalıdır ve hem yemeklerde hem salatalarda zeytinyağı tercih edilmelidir.Diyet listeleri hazırlanırken mutlaka bu yağlar eklenmelidir.
Kayısı kurusu gibi bağırsakları çalıştırıcı ve vitaminli kurular, diyet listelerinin olmazsa olmazlarından birisidir. bağırsakların hızlı çalışmasını sağlar ve kabızlık gibi rahatsızlıkları önler.
Taze mevsim sebzeleri, düşük kalorili aynı zaman da bol vitaminli oldukları için mutlaka günde bir öğün tüketilmelidir.:KK76:

Yeşil çay
Ananas
Yeşil elma:KK56:
Tarçın
Enginar
Kırmızı acı biber
Zencefil
Kivi
Baklagiller, yulaf, arpa
Kırmızı üzüm

Diyet yapacağım diye gereğinden fazla aç kalmak ve sonrasında normalin üzerinde yemek yemek.
Kola, fanta gibi yapay tatlandırıcılı içecekler tüketmek.
Sabah ve gün içerisinde az tüketip akşam yemeklerine yüklenmek.
Yalnızca yemeği kesmek, ama az su tüketmek.
Makarna gibi yiyecekleri sos ile tüketmek.
Lüzumundan fazla kaloriyi kesmek. Bunlar, normalden daha çabuk kilo almanızı ve yağlanmanızı sağlayacaktır.:KK31:

Günde 2-3 litre su tüketin. Vücudunuzdaki toksinlerin atılması, yağların çözülmesi ve hazmedilemeyen yiyeceklerin hazmının kolaylaşmasını sağlar.
Az az ve sık sık yemek yiyin.Aç kalmamak diyetsiz zayıflama için çok önemlidir. Aç kalıp biranda çokça yemek tüketmek yerine, az az ve sık sık bir şeyler yemek acıkmadan ve aşırı doymadan yemek ihtiyacınızı gidermenize yardımcı olacak.
Yemeklerden sonra kısa yürüyüşler yapın. Yemek yedikten sonra uyumak ya da uzunca bir müddet oturduğunuz yerde kalma bir alışkanlığınız varsa bunu değiştirerek mutlaka yerine kısa yürüyüşleri koymalısınız.
Lokmalarınızı iyice çiğneyerek yutun. Lokmaları çiğnemeden yutmak hazmı zorlaştıracağından yediklerinizin yakılmamasına neden olacaktır.
Fazla yağlı ve şekerli yiyeceklerden uzak durun. Şeker ve yağ tüketme alışkanlıkları günlük öğünlerimizde son derece fazla yer bulmakta. Mümkün olan en alt düzeyde şekerli ve yağlı gıda tüketmek:KK34:

Merhaba bayanlar yarışmanız hakkında bilgi alabilirmiyim benimde acil kilo vermem gerekiyor böyle bir yarışmayalım belki hedefime daha çabuk ulaşırım bilgilendirirseniz sevinirim...

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

grup isi iyi oluyorda beimle kim olaca hic gelecek vaat etmiyorum sesili varmisin yine
dun gayet iyiydi benimde 572 calori aldim 400 yaktim
artik calori hesabi yapiyorum iyi gedi bana surekli ne yiyecegine akillica karar vermek lazim
mesela bugun okulda 1 lokum yedim pismanim 102 cal bi daha yermiyim :KK50:

günaydıııın:))Geçen hafta hepimiz için kötü geçti sanırım.Bu hafta hepbirlikte yeni bi başlangıç yapalım.Grup işi iyi aslında en azından birbirimizi uyarmış oluruz.Sevinç yine ortak mıyız tatlım?İnşallah iyileşmişsindir bu hafta güzel kilolar veririz:KK66:)
Melikeee tebrikler canım.Maaşallah ne güzel kilo vermişsin.İnşallah böyle devam edersin.Böyle giderse sen bizi yakalarsın.Ben çakıldım kaldım burda:KK43:(

Canım herzaman ortağız da ne sana ne kendime katkıda bulunamadım ki kabul edersen tabiki EVET diyorum
İnşallah bu hafta hepimiz kilo veririz
Birincimiz melike oldu galiba tam bakamadım kilo veren arkadaşlarımı tebrik ediyorum
Hastalığımı da atlattım çok şükür kendinize dikkat edin canım arkadaşlarımmm:)))

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

kızlar ilk ben yazayım bu hafta. 1 kilo gidecek dedim tam bir kilo verdim.önümüzdeki haftada bir kilo diyorum.:KK16:

slm canım 3 gündür giremiyorum telefonum bozuldu telefondan takip ediyordum 1 kilo giedecek diyordum 600 gram gitmiş bide eczanedeki tertı yanlış tartıyormuş yeni aldığım tartı dijital onla tartıdım eczanedekiyle sağlama yaptım net kilom 58.300 şu an

X