hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

4 kaşık pilav veya makarna 1 dilim ekmek

hımmm benimkisi öyle demedi bana, listemde ne yazdıysa onu uyguluyorum ben de öyle yazmışsa vardır elbet bi bildiği

benim börülcem kurubörülce değildi ki, bildiğimiz yeşil taze börülceydi, sebze yemeği yani

benim diyetimde hiç patates yok mesela, vermedi daha, yeme dedi

canm gidince diyetisyenine sor emin olalım doğru beslenmeyi öğreniyoruz neticede o doğruysa onu yaparz. Börlüceyi nasl pişirdin

canm gidince diyetisyenine sor emin olalım doğru beslenmeyi öğreniyoruz neticede o doğruysa onu yaparz. Börlüceyi nasl pişirdin

nasıl pişirdin derkeeen ben pişirmedim valla babam pişirdi

annem yazın koymuş buzluğa, babam da bugün soğan ve domates katıklayarak pişirmiş yağsız

Kızlar ilk ben yazayım bu hafta. 1 kilo gidecek dedim tam bir kilo verdim.önümüzdeki haftada bir kilo diyorum.

nasıl pişirdin derkeeen Ben pişirmedim valla babam pişirdi

Annem yazın koymuş buzluğa, babam da bugün soğan ve domates katıklayarak pişirmiş yağsız

missgamzeli canım adın neydi.babanın ellerine sağlık.benim babamda et yemeklerini çok güzel yapar.sebze sevmez.

missgamzeli canım adın neydi.babanın ellerine sağlık.benim babamda et yemeklerini çok güzel yapar.sebze sevmez.

Gizem benimki hepsini güzel yapıyo maşallaaah

Kızlar ilk ben yazayım bu hafta. 1 kilo gidecek dedim tam bir kilo verdim.önümüzdeki haftada bir kilo diyorum.

ortağımm, ben bu hafta çok az verdim gibi gözüküyo, çünkü regl oldum, su oranım arttı vücudumda yağ oranımın azalmış olduğunu görüyorum ama tartımda, yani muhtemelen regl olmasaydım, iyi bi kilo vermiş olacaktım bu hafta gene

geçen hafta: 87,7
hedeflenen: 86,7
bugün: 87,3
verilen: 400 gr
ceza: 60 dk
yeni hedef: 86,3 (1 kg)

kizlar merhaba bahsettigim gibi gunluk actim kendime
ziyaretime gelen arkadaslara tekrar cok tesekkur ederim cok mutlu oldum sanki vime misafir gelmis gibi hissettim
burdan da eskisi gibi yazmaya devam edecegim kendi gunlugum oldugu icin ugramayi bir gorev gibi dusunecgim neler yediysem yazcagim oraya ve buraya da

simdi gelelim felaket haberime
bu hafta olan oldu
gecen hafta 72.2
hedefim 1 kilo
bu hafta 72.9
giden yok gelen 700 g
cezami hesaplayamadim
bi ceza dusunun bana
ortagim sesili cok uzgunum :18:

Ne yazık ki değişen fazka birşey yok kilo 88.5.Haftaya 87.5.Mazeretim de var ama.Neyse moral bozmak yok.İlk başladığımda 1 kilo gidiyordu buraya yazmaya başladıktan sona yarım yarım gitti.son 2-3 haftadır çakıldım.İnanıyorum Allahın izniyle yeniden başlıyacak.

Canım oluyor arada.Moral bozma sporu artır.Yol uzun arada tekleniyor.Önemli olan bırakmamak.

Slm kızlar:))Bu hafta sonuç berbat.Geçen hafta çok mutluydum 59ları göreceğim için ama moralim bozuk(Böyle olacağı belliydi zaten bu hafta spor yok yemek çok(Geçen hafta 60.100 düm bir kilo veririm diyordum ama bir kilo almışım.61.100 çıktım bu sabah resmen kilo vermek için değil de kilo almak için yarıştım sanki.Gerçi dün adet oldum onun da etkisi var sanırım(Neyse bakalım baya cezam var bu hafta hadi bana kolay gelsin:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…