hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Çok hoşbulduk :)
Sabah ilk işim 1kuru kayısı ve elma sirkeli su tüketmek oldu. Kahvaltıda nesfit yedim ve çıktım dışarı 1saat yürüdüm evde 50 mekik ve bacak egzersizlerini yaptım. Duşa girdim şimdi bir Türk kahvesini hakettiğimi düşünüyorum. Herseyden geçerim kahveden asla :)

Ooooo süper başlangiç yemeklerde güzel gittiyse problem yok:)

Kızlar bugün çok yoğun geçti ancak girebildim şimdide siz yoksunuz sanırım (telefondan kimlerin olduğunu göremiyorum) kendimi çok yorgun hissediyorum sizler iyisinizdir inşallah Öpüyorum hepinizi. ..

Canım önce sağlık iyi olduktan sonra eminim daha çok dikkat edersin:))Benim de bu hafta berbat geçti.Aslında arkadaşların da motivasyonunu düşürmemek için söylemiyim diyodum.Kaç gündür bi yerlere gidiyorum börekler çörekler yemeden olmuyo.Bugün de arkadaşım ameliyat olmuştu ona gittim içli köfte ve mozaik pasta yaptım ve yedim tabi:KK43:(Off kesin kilo almışımdır bu hafta.Hava soğuk yürüyüş yok zumba yok off moral bozuk yani:KK5:Bi de bu hafta hayallerim vardı 50 leri görmek suya düştü:KK43:(

Beraber hırslanırız inşallah yaparsın sen zaten çıtırsın acele etme ortak:)

Kızlar bugün çok yoğun geçti ancak girebildim şimdide siz yoksunuz sanırım (telefondan kimlerin olduğunu göremiyorum) kendimi çok yorgun hissediyorum sizler iyisinizdir inşallah Öpüyorum hepinizi. ..

canım sen telefondan da normal bilgisayardaki görebiliyosun öyle değil mi seninki?

Beraber hırslanırız inşallah yaparsın sen zaten çıtırsın acele etme ortak:)

tamam şekerim o zaman yerken de beraber diyet yaparken de:KK66:)Hadi bakalım bu hafta böyle geçti.Önümüzde hafta hava iyi olsa bari yürüyüş yapmak çok iyi geliyo.Ben anadolu yakasındayım sen ne taraftasın?

Teşekkür ederim.Annelerimiz motivasyon olsun.

benim annem boy 155cm kilo 90 banada bu motivasyon olsun bari.benim boyum 162.kız kardeşim acıçehre diye bir ilaç almış internetten 3 yıl önce.içtiğini öğrenince vazgeçirdim.diyetisyene yolladım.zayıfladı ama ilaç yüzünden safra kesesi taşı oldu aldırdı safra kesesini daha 20 yaşındaydı.tam bukadar zarar sanıyorduk meğerse bu ilaçlar panik atak tarzı psikolojik bozukluğa yol acıyormuş.zaten verdiği kiloyuda geri aldı.:nazar:

Ooooo süper başlangiç yemeklerde güzel gittiyse problem yok:)

Teşekkürler :) akşam da brokoli salatası yedim yoğurtlu yanında 3 tane kepekli galeta ile. Birazdan yeşil çayımla eti form büskivinin yarısı yiyip kapatcam dükkanı kısmetse :) :)

Son düzenleme:
Bugünkü menümmm :KK42:

Sabah: Kaşarlı tost (yağsız)
Ara: 1 ç.b. süt, 1 y.k. kuru üzüm, 1 adet form bisküvi
Öğle: 1 kepçe mercimek çorba, 1 porsiyon kıymalı yumurta, salata (yağsız), 2 dilim ekmek
Ara: 2 adet form bisküvi
Ara: Neskafe (sade), 2 kare bitter :KK17:
Akşam: 1 tane çupra balığı, 2 dilim ekmek, çeyrek pırasa (çiğ)
Ara: 1 y.k. kuru üzüm, yeşil çay

Toplam kalori: 1084

benim annem boy 155cm kilo 90 banada bu motivasyon olsun bari.benim boyum 162.kız kardeşim acıçehre diye bir ilaç almış internetten 3 yıl önce.içtiğini öğrenince vazgeçirdim.diyetisyene yolladım.zayıfladı ama ilaç yüzünden safra kesesi taşı oldu aldırdı safra kesesini daha 20 yaşındaydı.tam bukadar zarar sanıyorduk meğerse bu ilaçlar panik atak tarzı psikolojik bozukluğa yol acıyormuş.zaten verdiği kiloyuda geri aldı.:nazar:

İyiki vazgeçirmişsin yoksa daha da kötü olurdu.Ne yazık ki etraf tuzak dolu.

X