hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Günaaaydın.Doğan güneş,içtiğimiz su,yediğimiz yemek,sağlığımız,ailemiz,şükredecek ne çok şeyimiz var.Kıymetini bilelim.

Günaydın hepinizeeee

xZQZ6eo.gif

Son düzenleme:
tamam şekerim o zaman yerken de beraber diyet yaparken de:KK66:)Hadi bakalım bu hafta böyle geçti.Önümüzde hafta hava iyi olsa bari yürüyüş yapmak çok iyi geliyo.Ben anadolu yakasındayım sen ne taraftasın?

Hafta ya inşallah iyi olur bizim için ben Avrupa yakasındayım :)

merhaba kızlar
motivasyonum cok fena dustu
spor cok güzel yapıyorum ama su boğazımı tutmayı başaramıyorum
motıvasyon amaçlı kendıme bır sınır cızmek adına günlük tutmaya karar verdim yüzleşme bır nevı
burayı bırakmadım yarışa devam ama yıne sızınle pazardan pazara tartılıcam

Kızlar tek tek ayrılıyor mu ne?Uzun süren diyetlerde motivasyon illaki düşüyor.Yarın sonuç benim için iyi değil,ama bir sonraki pazar ümitliyim.Spor yeniden girdi hayatıma.Ama değişik yemek alternatifleri lazım.Özellikle atıştırmalık.Leblebiden sıkıldım.Var mı alternatifleriniz kızlar.

Bugünkü menümm :KK42: :KK56:

Sabah: 2 dilim ekmek, 1,5 haşlanmış yumurta, 1 parça light beyaz peynir, 1 tane yeşil zeytin, 3 çeri domates, 1 ç.k. bal, yeşil çay
Ara: papatya çayı, tarçınlı muz (yarım)
Ara: neskafe (sade), 1 y.k. kuru üzüm, 1 kare bitter, 3 tane form bisküvi
Akşam: 1 kepçeden az tavuk suyu çorba, 4 y.k. taze börülce yemeği, yarım dilim ekmek, 4 y.k. makarna(yağsız), 1 ç.k. mayonez, 2 tane yeşil soğan
Ara: 1 tane After Eight çikolata :125: , yeşil çay, 1 y.k. kuru üzüm

Toplam kalori: 1010

Not: Regl döneminde olduğum için 2 parça çikolataya izin verdim bugün kendime :KK76:

[sıze=3]bugünkü menümm :KK42: :KK56:

sabah: 2 dilim ekmek, 1,5 haşlanmış yumurta, 1 parça light beyaz peynir, 1 tane yeşil zeytin, 3 çeri domates, 1 ç.k. Bal, yeşil çay
ara: papatya çayı, tarçınlı muz (yarım)
ara: neskafe (sade), 1 y.k. Kuru üzüm, 1 kare bitter, 3 tane form bisküvi
akşam: 1 kepçeden az tavuk suyu çorba, 4 y.k. Taze börülce yemeği, yarım dilim ekmek, 4 y.k. Makarna(yağsız), 1 ç.k. Mayonez, 2 tane yeşil soğan
ara: 1 tane after eight çikolata :125: , yeşil çay, 1 y.k. Kuru üzüm

toplam kalori: 1010

not: Regl döneminde olduğum için 2 parça çikolataya izin verdim bugün kendime :KK76:

[/sıze]
a.
Afiyet olsun canm akşam yemeğin fazla karbonhidrat ağırlıklı olmuş sanki.çorba 1 dilim ekmek+börülce 1dilim ekmek+makarna dilim ekmek+yarım DİLİMekmek:KK56:

Son düzenleyen: Moderatör:
a.
Afiyet olsun canm akşam yemeğin fazla karbonhidrat ağırlıklı olmuş sanki.çorba 1 dilim ekmek+börülce 1dilim ekmek+makarna dilim ekmek+yarım DİLİMekmek:KK56:

vala benim diyetisyenim öyle çorba ekmek yerine geçiyo falan demedi

akşam için:

2 dilim ekmek, 6 y.k. sebze, 1 kepçe çorba ve yoğurt yazdı bana.

eğer 3-4 kaşık makarna, pilav falan yersen ekmeğini yeme dedi sadece.

ben de öyle yapıyorum :KK31:

kızzz, börülce neden ekmek olsun ki? :KK53: sebze ya o :KK53:

vala benim diyetisyenim öyle çorba ekmek yerine geçiyo falan demedi

akşam için:

2 dilim ekmek, 6 y.k. Sebze, 1 kepçe çorba ve yoğurt yazdı bana.

Eğer 3-4 kaşık makarna, pilav falan yersen ekmeğini yeme dedi sadece.

Ben de öyle yapıyorum :KK31:

Kızzz, börülce neden ekmek olsun ki? :KK53: Sebze ya o :KK53:

kurufasulye börülce ne çorbası içersen iç çorba bir dilim ekmek yerine geçer diyordu benim diyetisyenim.birde mesela patates yemeği sebze sayılmıyor ekmek yerine geçiyormuş.ayça kayadan falanda dinledim bulabirsem yayınlayım sen bilirsin canım ama bu kilolar genelde yanlış beslendiğimiz için gelmedimi.et yada kıyma kattıysan çorbaya veya yemeğe et yerine geçiyor.birde et yemezsen yumurta yiyebiliyorsun.öptüm canım:KK54:

X