hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Günaydın kızlar:)))Ortağım sevinç İYİ Kİ DOĞDUN Rabbim evladınla eşinle sevdiklerinle uzun sağlıklı ömürler nasip etsin inşallah:))
Hayırlı Cumalar

Çok teşekkürler canım benim:) hatırlanmak güzel tüm sevenlerim arıyor sağolsunlar . Bu sabah boğazımda kötü oldu . Sana layık ortak olamadım kusura bakma eşim ve kızım ve telefonla konuştuklarım sakın diyet yapma iyileş yaparsın diyorlar açıkcası benim de pek isteğîm yok bu akşam ve sabah kahvaltı programı var kardeşlerimle diyetmiyet istemiyoruz keyif yapalım diyorlar sen bireysel olarak yarışırsın kusuruma bakma aslında hırslıyım bunu sana kanıtlıycam inşallah Allah nasîp ederse canım benim öpüyorum senî herkese hayırlı cumalar:)

TATLISIZ YAŞAYAMAM DİYENLER İÇİN !!

Yapılışı:
Yulafı light süt ile pişirin. Üzerine elma veya sevdiğiniz başka bir meyveyi rendeleyin. Daha sonra toz tarçınla tatlandırın. Dileyen pişirmeden de tüketebilir.

-Kan şekerinizi kontrol aktına alarak tatlı isteğinizi ortadan kaldırır.
-İçindeki elma(başka meyveler de kullanılabilir) ve tarçın sayesinde tatlı tadı verir.
-Yulaf, tok kalmanızı ve bağırsaklarınızın çalışmasını sağlar.
- Zayıflamanıza yardımcı olur

Vallh pazara az kaldi. Bakalim kilo vermismiyim. Genel itibariyle diet yaptim ama ben kacamaksiz durabilirmiyim. Evet ara sira yaptim. 86,5 kilo olabilecekmiyim acaba .Son 2 gun.

vallh pazara az kaldi. Bakalim kilo vermismiyim. Genel itibariyle diet yaptim ama ben kacamaksiz durabilirmiyim. Evet ara sira yaptim. 86,5 kilo olabilecekmiyim acaba .son 2 gun.

inşallah veririz 56 olmayı hedefliyorum ama adetim başlayacak yarın acayip şiş vucudum

hoşgeldınız arkadaşlar kılolarinizi görünce derın bır ahhh çekıyorum... Hepımıze kolay gelsın:))

Çok hoşbulduk :)
Sabah ilk işim 1kuru kayısı ve elma sirkeli su tüketmek oldu. Kahvaltıda nesfit yedim ve çıktım dışarı 1saat yürüdüm evde 50 mekik ve bacak egzersizlerini yaptım. Duşa girdim şimdi bir Türk kahvesini hakettiğimi düşünüyorum. Herseyden geçerim kahveden asla :)

Canım önce sağlık iyi olduktan sonra eminim daha çok dikkat edersin:))Benim de bu hafta berbat geçti.Aslında arkadaşların da motivasyonunu düşürmemek için söylemiyim diyodum.Kaç gündür bi yerlere gidiyorum börekler çörekler yemeden olmuyo.Bugün de arkadaşım ameliyat olmuştu ona gittim içli köfte ve mozaik pasta yaptım ve yedim tabi(Off kesin kilo almışımdır bu hafta.Hava soğuk yürüyüş yok zumba yok off moral bozuk yaniBi de bu hafta hayallerim vardı 50 leri görmek suya düştü(

Canım doğum günün kutlu olsun SAĞLİKLİ MUTLU HUZURLU SEVDIKLERINLE BERABER NICE SENELERE INŞALLAH...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…