hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Arkadaşlar geçmiş olsun dilekleriniz içinhepinîze teşekkür ediyorum önerilerinizi yapacağım bir acayip grip hapşıramıyorum gözlerimden yaş gelîyor burnum çok akmaya başladı keyîfsizim açıkçası , neyse iyîki varsınız yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz :))

Resim konusunda ben yüzüm gözükmüycek şekîlde çekmiş tim resimlerimi 60 olunca yüklüyecektim belki yaparım :)

hhimm merakla bekliyorum sonrada belki bizde gondeririz ama sonra silinebilir dimi

Eliptik bisiklet aldım,twisterla birlikte.Evde nordic walker ve mekik aleti vardı.Ama nordic walker çok yormuyor dizime baskı yapınca iniyordum yoksa yorulmuyordum.Eliptik daha yorucu galiba.Benimki dynamic umarım memnun kalırım.Sen memnun musun?
bende altis manyetik aldim memnunum aslinda sessiz die aldim ama az da olsa ses cikartiyor ama yinede severek kullaniyorum

Hoşgeldin,safa geldin.Zaten zayıfmışsın,ama insanın iyi hissettiği kilo daha iyi tabi.

Hoşbuldum göbek problemi var bende de birçoğumuzda olduğu gibi :) şu an çokoprens uzatıp bitanecik ye bi ısırık diyen eşime inat aldım su şişemi içip duruyorum hayırlısı :)

Hoşbuldum göbek problemi var bende de birçoğumuzda olduğu gibi :) şu an çokoprens uzatıp bitanecik ye bi ısırık diyen eşime inat aldım su şişemi içip duruyorum hayırlısı :)

İrade en önemlisi,ama eş desteğide lazım yoksa biraz zor.

İyi geceler kızlar

iyi geceleeer
r4tI78i.gif

Kızlar sonunda istediğim spor aletini aldım.Baktım sipariş verdiğim yer geç getirecek,başka yerden aldım.Üstrllik daha uygun fiyata.Yarın kuracaklar inşallah.Sonra gitsin kilolar.Ee hapur hupur yersen bedelini ödeyeceksin.Bu arada annemde diyette 5 kiloda o verdi 79 olmuş.Diyetisyene gidiyor.Yani annem benden zayıf.İnşallah daha da zayıflar,kilo herkese dert.Yeniden motive olmak güzel.İlk başladığımdaki gibi hissediyorum.Allah hepimize azim versin.Yalnız pazara birşey kalmadı.Umarım bundan sonra daha iyi olur.

Ooo hayırlı olsun canım Hem diyet hem spor kilolar korksun artık senden:KK66:)

Kızlar sonunda istediğim spor aletini aldım.Baktım sipariş verdiğim yer geç getirecek,başka yerden aldım.Üstrllik daha uygun fiyata.Yarın kuracaklar inşallah.Sonra gitsin kilolar.Ee hapur hupur yersen bedelini ödeyeceksin.Bu arada annemde diyette 5 kiloda o verdi 79 olmuş.Diyetisyene gidiyor.Yani annem benden zayıf.İnşallah daha da zayıflar,kilo herkese dert.Yeniden motive olmak güzel.İlk başladığımdaki gibi hissediyorum.Allah hepimize azim versin.Yalnız pazara birşey kalmadı.Umarım bundan sonra daha iyi olur.

Hayırlı olsun canım sağlıklı kilo vermeler bu arada benimde annem 70 kilo:))

merhaba bayanlar bende diyete başladım ve motivasyona ihtiyacım var 4 aylık evliyim ben istanbulluyum eşim antalyalı o sebeple 4 ay öce istanbulda nikah yaptık gelinlik giydim benim tarafım için ama haziranda da antalya'da düğün yapıcaz eşimin tarafı için yani tekrar gelinlik giyicem :) boyum 167 kilom 59 haziran'a kadar 50 olmak istiyorum. şu an antalyadayım ve eşime ayak uydurursam düğüne kadar 100 kilo olmamam işten bile değil :) beni de kabul ederseniz size karşı sorumluluğum var gibi hissedip diyetime sımsıkı sarılıcam :))

merhaba kızlar bu ilk yazım olacak burda sizinle olmaktan dolayı çok mutluyum böyle bi konuyla da tabi ben 62 kiloydum 1 ayda ancak 2 kilo verebildim kilolar az olunca çok zor gidiyor 1 haftadır hastayım yeniden başlıcam:44: Kendimi toparlamam lazım

hoşgeldınız arkadaşlar kılolarinizi görünce derın bır ahhh çekıyorum... Hepımıze kolay gelsın:))

Günaydın arkadaşlarrrr bugün güne erken başladım daha ev ahalisi uyuyorken bir bakayim dedim sizlere güzel bir gün bizi bekliyor. .
Hayırlı cumalar hepinize Allahim gönlünüzden geçen tüm güzellikleri versin sizlere ...

DÜNKÜ MENÜMM

AldığınızKalori Miktarı
1.00 x 1 Adet (18 GR)SÜTER ÜÇGEN PEYNİR (21 kcal)21 kcal
0.25 x 1 Paket (40gr) Ülker Çubuk Kraker (166 kcal)42 kcal
1.00 x 1 Adet (30gr) Ülker Halley (132 kcal)132 kcal
0.25 x 100gr Aknaz Az Yağlı Peynir (130 kcal)33 kcal
1.00 x 1 Adet Domates (14 kcal)14 kcal
0.50 x 1 Adet Domates (14 kcal)7 kcal
1.00 x 1 Dilim (30gr) Uno Çavdarlı Ekmek (70 kcal)70 kcal
1.00 x 1 Porsiyon (200gr) Tavuk Sote (190 kcal)190 kcal
2.00 x 1 Dilim (30gr) Beyaz Ekmek (77 kcal)154 kcal
0.25 x 1 Porsiyon (200gr) Tavuk Sote (190 kcal)48 kcal
0.25 x 1 Avuç (40gr) Beyaz Leblebi (145 kcal)36 kcal

Alınan Kalori Toplamı746 kcal

YaktığınızKalori Miktarı
0.25 x 1 Saat Yürümek / Yürüyüş (Hafif Tempo) (200 kcal)50 kcal

Yakılan Kalori Toplamı50 kcal

Günaydın kızlar:)))Ortağım sevinç İYİ Kİ DOĞDUN Rabbim evladınla eşinle sevdiklerinle uzun sağlıklı ömürler nasip etsin inşallah:))
Hayırlı Cumalar:KK34:

X