hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

hhimm merakla bekliyorum sonrada belki bizde gondeririz ama sonra silinebilir dimi

bende altis manyetik aldim memnunum aslinda sessiz die aldim ama az da olsa ses cikartiyor ama yinede severek kullaniyorum

Hoşgeldin,safa geldin.Zaten zayıfmışsın,ama insanın iyi hissettiği kilo daha iyi tabi.

Hoşbuldum göbek problemi var bende de birçoğumuzda olduğu gibi :) şu an çokoprens uzatıp bitanecik ye bi ısırık diyen eşime inat aldım su şişemi içip duruyorum hayırlısı :)

Hoşbuldum göbek problemi var bende de birçoğumuzda olduğu gibi :) şu an çokoprens uzatıp bitanecik ye bi ısırık diyen eşime inat aldım su şişemi içip duruyorum hayırlısı :)

İrade en önemlisi,ama eş desteğide lazım yoksa biraz zor.

Hoşgeldin canım

Ooo hayırlı olsun canım Hem diyet hem spor kilolar korksun artık senden)

Hayırlı olsun canım sağlıklı kilo vermeler bu arada benimde annem 70 kilo:))

hoşgeldınız arkadaşlar kılolarinizi görünce derın bır ahhh çekıyorum... Hepımıze kolay gelsın:))

Günaydın arkadaşlarrrr bugün güne erken başladım daha ev ahalisi uyuyorken bir bakayim dedim sizlere güzel bir gün bizi bekliyor. .
Hayırlı cumalar hepinize Allahim gönlünüzden geçen tüm güzellikleri versin sizlere ...

DÜNKÜ MENÜMM

AldığınızKalori Miktarı
1.00 x 1 Adet (18 GR)SÜTER ÜÇGEN PEYNİR (21 kcal)21 kcal
0.25 x 1 Paket (40gr) Ülker Çubuk Kraker (166 kcal)42 kcal
1.00 x 1 Adet (30gr) Ülker Halley (132 kcal)132 kcal
0.25 x 100gr Aknaz Az Yağlı Peynir (130 kcal)33 kcal
1.00 x 1 Adet Domates (14 kcal)14 kcal
0.50 x 1 Adet Domates (14 kcal)7 kcal
1.00 x 1 Dilim (30gr) Uno Çavdarlı Ekmek (70 kcal)70 kcal
1.00 x 1 Porsiyon (200gr) Tavuk Sote (190 kcal)190 kcal
2.00 x 1 Dilim (30gr) Beyaz Ekmek (77 kcal)154 kcal
0.25 x 1 Porsiyon (200gr) Tavuk Sote (190 kcal)48 kcal
0.25 x 1 Avuç (40gr) Beyaz Leblebi (145 kcal)36 kcal

Alınan Kalori Toplamı746 kcal

YaktığınızKalori Miktarı
0.25 x 1 Saat Yürümek / Yürüyüş (Hafif Tempo) (200 kcal)50 kcal

Yakılan Kalori Toplamı50 kcal

Günaydın kızlar:)))Ortağım sevinç İYİ Kİ DOĞDUN Rabbim evladınla eşinle sevdiklerinle uzun sağlıklı ömürler nasip etsin inşallah:))
Hayırlı Cumalar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…