hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

benim kayınbiraderimde yazın abla dedi(teyzeoğlu olduğu için abla der)berberde oturuyordum baktım kucağımda kocaman bir göbek.hemen kalktım çarşıya gittim dedi(bende zayıflama aletimi aldı ne yaptı diye can kulağıyla dinliyorum)buldum bir korse biraz küçüldü demez mi:KK60::KK60::KK60::KK60:çok gülmüştüm.

Hahahahaaa çok hoş yaaa biz niye sıkıyoruz ki kendimizi çözüm bulunmuş:)))

Evet suçlarımı itiraf edeyim.2 gündür kayınvalidem bizde.Gözlemeler,lokumlar kuruyemişler.Çok suçluyum çok.Ama söz veriyorum artık kaçamak yok.Kasımdan bu tarafa diyet yapınca sıkıldım.Ama bugün şu dakikayı ikinci başlangıcım sayıyorum.Birde şu spor aletini sorayım ses yok hala.Kaçamaklar psikolojimi bozdu ama aynı zamanda yeniden motive etti.Sabrım sonu selamet,kaçamağın sonu pişmanlık.

Hiç üzülme canım bu hafta bende öyleyim bugün tekrar başladım hadi sende takıl peşime:))

Canım benim de hamileliğim zor geçti 4 ay boyunca hiç birşey yiyemedim günü yarım meyve ile geçirdiğim oldu.Bulantı kusma off aslında yeniden aynı şeyleri yaşamaya korkuyorum bi de şimdi oğlum da var.yine aynı olursa onunla nasıl ilgilenirim:KK43:(Oğlum da baya kilo verdim o yüzden sadece yedi kilo aldım hamileliğin boyunca.Aslında şimdi de oğlumla arasında çok yaş farkı olsun istemiyorum.Şu yaz bi geçsin ağustos sonu kaynımın düğünü var inşallah düğünden sonra düşünüyorum:emir_bebek:

Canım Hayırlısı olsun inşallah. Benim hamileliklerim çooook rahat geçti hiç bulantim falan olmadi ama genede 3.ye cesaretim yok...

merhaba kızlar bu ilk yazım olacak burda sizinle olmaktan dolayı çok mutluyum böyle bi konuyla da tabi ben 62 kiloydum 1 ayda ancak 2 kilo verebildim kilolar az olunca çok zor gidiyor 1 haftadır hastayım yeniden başlıcam:44: kendimi toparlamam lazım

Kızlar sonunda istediğim spor aletini aldım.Baktım sipariş verdiğim yer geç getirecek,başka yerden aldım.Üstrllik daha uygun fiyata.Yarın kuracaklar inşallah.Sonra gitsin kilolar.Ee hapur hupur yersen bedelini ödeyeceksin.Bu arada annemde diyette 5 kiloda o verdi 79 olmuş.Diyetisyene gidiyor.Yani annem benden zayıf.İnşallah daha da zayıflar,kilo herkese dert.Yeniden motive olmak güzel.İlk başladığımdaki gibi hissediyorum.Allah hepimize azim versin.Yalnız pazara birşey kalmadı.Umarım bundan sonra daha iyi olur.

merhaba kızlar bu ilk yazım olacak burda sizinle olmaktan dolayı çok mutluyum böyle bi konuyla da tabi ben 62 kiloydum 1 ayda ancak 2 kilo verebildim kilolar az olunca çok zor gidiyor 1 haftadır hastayım yeniden başlıcam:44: kendimi toparlamam lazım
Hoşgeldin canım.Doğru yerdesin.Umarım istediğin kiloya inersin.

afiyet olsun vücudun şaşar şimdi başlarsan iyi kilo vermeye başlarsın.yemek düzenini 2 gün değiştirip vücudunu yanıltmışsın herişte bir hayır var yola devam bol bol gidecek artık:KK34:

canım bazen değişiklik iyidir Hem diyet için hem kendin için.Artık bu günden sonra daha dikkatli olur telafi edersin:))

Sağolun kızlar,moral verdiniz.

Kızlar sonunda istediğim spor aletini aldım.Baktım sipariş verdiğim yer geç getirecek,başka yerden aldım.Üstrllik daha uygun fiyata.Yarın kuracaklar inşallah.Sonra gitsin kilolar.Ee hapur hupur yersen bedelini ödeyeceksin.Bu arada annemde diyette 5 kiloda o verdi 79 olmuş.Diyetisyene gidiyor.Yani annem benden zayıf.İnşallah daha da zayıflar,kilo herkese dert.Yeniden motive olmak güzel.İlk başladığımdaki gibi hissediyorum.Allah hepimize azim versin.Yalnız pazara birşey kalmadı.Umarım bundan sonra daha iyi olur.
nasil bir alet aldin canim bende hem kosu bandi hem eliptik bisiklet var cok isime yariyor disarida spor yapamiyorum zaten

hosgeldin yasin kac boyun bunlari bizimle paylasirmidin

nasil bir alet aldin canim bende hem kosu bandi hem eliptik bisiklet var cok isime yariyor disarida spor yapamiyorum zaten

hosgeldin yasin kac boyun bunlari bizimle paylasirmidin

Eliptik bisiklet aldım,twisterla birlikte.Evde nordic walker ve mekik aleti vardı.Ama nordic walker çok yormuyor dizime baskı yapınca iniyordum yoksa yorulmuyordum.Eliptik daha yorucu galiba.Benimki dynamic umarım memnun kalırım.Sen memnun musun?

diyetisyenime msj attım cevap gelince yazarım buraya o zamana kadar diyetleri değiştirmeyelim bence:KK56:

tamam canımmm, ben de haftaya gidince sorayım kendi diyetisyenimee :KK31:

bu arada sevgili ortağım, bu hafta ben tartıda çok fazla kilo farkı göremeyebilirim. çünkü regl olmak üzereyim.

dün dayanamayıp tartıma çıktım, kiloda pek bi oynama yoktu, fakat yağ oranımda geçen haftaya göre azalma, su oranımda ise geçen haftaya göre yükselme var. muhtemelen vücudum su topluyor şu dönemde. o yüzden aslında yağdan kaybım olmasına rağmen, artan su kiloyu sabit bırakacak gibi. :KK50:

Merhaba bayanlar bende diyete başladım ve motivasyona ihtiyacım var 4 aylık evliyim ben istanbulluyum eşim antalyalı o sebeple 4 ay öce istanbulda nikah yaptık gelinlik giydim benim tarafım için ama haziranda da Antalya'da düğün yapıcaz eşimin tarafı için yani tekrar gelinlik giyicem :) boyum 167 kilom 59 Haziran'a kadar 50 olmak istiyorum. Şu an antalyadayım ve eşime ayak uydurursam düğüne kadar 100 kilo olmamam işten bile değil :) beni de kabul ederseniz size karşı sorumluluğum var gibi hissedip diyetime sımsıkı sarılıcam :))

Bugünkü menümmm :KK56:

Sabah: Kaşarlı tost (yağsız)
Ara: 4 kuru kayısı
Öğle: 1 kepçe ezogelin, 1 porsiyon tavuk yemeği, salata, 3 y.k. yoğurt, 2 dilim ekmek
Ara: Activia kahvaltı zamanı
Ara: 3 adet form çubuk kraker, 1 ince dilim kaşar
Akşam: 2 küçük köfte, 4 y.k. makarna (haşlanmış-yağsız), 3 y.k. yoğurt
Ara: 1 y.k. kuru üzüm, 1 kare bitter, yeşil çay

Alınan kalori: 1173
Yakılan kalori: 413
Net kalori: 760

Arkadaşlar geçmiş olsun dilekleriniz içinhepinîze teşekkür ediyorum önerilerinizi yapacağım bir acayip grip hapşıramıyorum gözlerimden yaş gelîyor burnum çok akmaya başladı keyîfsizim açıkçası , neyse iyîki varsınız yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz :))

Resim konusunda ben yüzüm gözükmüycek şekîlde çekmiş tim resimlerimi 60 olunca yüklüyecektim belki yaparım :)

Arkadaşlar geçmiş olsun dilekleriniz içinhepinîze teşekkür ediyorum önerilerinizi yapacağım bir acayip grip hapşıramıyorum gözlerimden yaş gelîyor burnum çok akmaya başladı keyîfsizim açıkçası , neyse iyîki varsınız yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz :))

Resim konusunda ben yüzüm gözükmüycek şekîlde çekmiş tim resimlerimi 60 olunca yüklüyecektim belki yaparım :)

Bugün paylaşım çok olmuş kaçırdım herhalde geçmiş olsun arkadaşım kendine iyi bak.

Merhaba bayanlar bende diyete başladım ve motivasyona ihtiyacım var 4 aylık evliyim ben istanbulluyum eşim antalyalı o sebeple 4 ay öce istanbulda nikah yaptık gelinlik giydim benim tarafım için ama haziranda da Antalya'da düğün yapıcaz eşimin tarafı için yani tekrar gelinlik giyicem :) boyum 167 kilom 59 Haziran'a kadar 50 olmak istiyorum. Şu an antalyadayım ve eşime ayak uydurursam düğüne kadar 100 kilo olmamam işten bile değil :) beni de kabul ederseniz size karşı sorumluluğum var gibi hissedip diyetime sımsıkı sarılıcam :))

Hoşgeldin,safa geldin.Zaten zayıfmışsın,ama insanın iyi hissettiği kilo daha iyi tabi.

X