hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Kızlar... Yeşil çayım bitmek üzere yarın almayı düşünüyorum ama bi kaç değişik çeşit yaptırayım diyorum ne önerirsiniz? yalnız sallama olanlardan değil de aktardan yaprak olanlardan.

öğütülmüş yeşil kahve al yeşil çaydan daha iyi metabolizmayı hızlandırıyomuş. kiraz sapıda alabilirsin

Moda değil hep bilinen bişi kafein miktarı fazla diye daha fazla kilo verdiriyo. Ben kullandım 4 5 gün ama hep idrara çıkıyodum :) az aldığım için ben havanda dövdüm çok sert

Canimm moda derken kullananların çoğalmasinı yeni duyulmasını kastetmiştim bende yeni duydum...

Günaydın kızlarrrr:)))Sabah ılık limonlu suyumu içtim sonra yürüyüşe bi saat yürüdüm 200 kalori yakmışım
Kahvaltı bir kâse müsli)
Hadi bakalım bugün güne güzel başladım.inşallah böyle devam eder.Sevinç ortağım sen neler yaptın

Günaydın kızlar!

Kusura bakmayın, 2 gün hiç girip yorum yazamadım, internet çok yavaştı, giriş yapıyordum, ama çok geç yüklendiği için dayanamayıp kapatıyordum.

Ben her sabah yürüyüşümü yaptım, bugün de öyle. Bir de Jillian Michaels'in 30 days shred programını da yapıyorum, bugün. 3.günüm olacak inşallah.

Beslenmem konusunda da yavaş yavaş kalorilerimi azaltıp doğru beslenmeye çalışıyorum. Birden kalorileri alımımı düşürmek istemedim, doğru olmadığını biliyorum. Ama hala arada bir yaptığım kaçamaklardan kurtulamadım ya. Bende bazı arkadaşlarımız gibi planımı önceden yapıp listemi yazacağım yarından itibaren, böylece kendimi kontrol edebilirim inşallah, yanınızda mahcup olmamak için

Kızlar, ben de haftanın 4 günü zumbayı da eklemek isterim, sizce doğru olur mu? Yani fazla yüklenmiş olmazmıyım vücüduma?

Günaydın benim biraz canım sıkkın, ben spor yaparken ve sonrasında karaciğerinde ağrı oluyordu kaynımda hepatit b taşıyıcı sı

Kendim internetten araştırdım ya hızlı kilo vermekten karaciğer yağlanması ya da bizde de hepatit b taşıyıcısıyız akşam psikolojim bozuldu sabah kan verdik sonuç cuma günü alcaz bugün biraz daha sakinim sabah klasik lıght kahvaltımı yaptım. Birazdan yeşil çayımı içerim herkese sağlıklı günler diliyorum :) yarışta varım ama kendimi spor konusunda yoramıycam .

hayırlısı canım fazla takma kafana psikolojini bozma inşallah hayırlı çıkar sonucun Allaha Sığın Canım

günaydın nerelerdesin canim girmiyorsun pek nasil gidiyor diyet?

oğlum hasta yine okula gidemeyecek canım haklısın çok yazamadım buraya . Ilaç yan-etki yaptı kusma mide bulantısı ilacı kestik uğraşıyorum
diyete devam ama spor yapamıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…