hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

canım günlük yenilenler nasıl ekleniyo ekleyemedim ben egzersizi felan

Son düzenleyen: Moderatör:

ortağım bence mükemmel
kız bu kadar korkutma rakıpleri
bu arada bızde yarısıyoz dimi
bende oruç tutuyorum ya akşam yazayım bakalım nasıl gecırecegım akşamı

ortağım bence mükemmel

allah kabul etsin canım dikkat edersen oruç tutarken kilo verebilirsin ama dikkat etmeszen daha çok lilo alabilirsin

Kızlar biraz önce üye oldum girdim baktım çok güzel bite günlük su tüketimine kadar giriyorsunuz takip cok güzel tavsiye ederim
ben diyet arkadaşım.com da takip ediyoruö besin ve aktivitelerimi kalorinibil.com daha ayrıntılı bi site bi girin bakın bence

ortağım bence mükemmel

tabi bizde yarışıyoruz ama bir birimize de destek oluyoruz demi ya, ay canım oruç oruç şimdi bunları okudun, Allah gani gani sevaplar yazsın sana

korkmasınlar canım ben bu şekilde 2 aydır yapıyorum, hoş 8 kg verdim ama bağzı haftalar duraksadım bayağa mesela 2 haftadır verdiğim kilo 800 gr felan, duraklama dönemimidir ne illetse ara sıra takılıyorum işte

bu hafta inş guzel kilo veririz ve ben anladımkı gercekten boğazımı tutmadımmı kılo mılo veremıyorum kacıs yok ac kalıcam:))) cunku kılo vermelerım durdu.. birde şunu sorucam dıjıtal tartınız varsa nasıl tartılıyosunuz yanı ben bıkackere ust uste tartılıyorum misal bi 59 bi 59.8 bi 60.8 cıkıyo :) kafası karısıyomus sanırım aletın.. dogru olan düz zemınde sadece birkere tartılmakmı.. cunku duytgularımla oynuyo bu tartılar sevınıyorum sonra uzuluyorum :26::26:

Aynen canım herşey boğazda bitiyor dikkat etmezsem hemen geri geliyor
Canım benim tartımda dijital ama senin söylediğin kadar fark çıkmıyor hep aynı yerde duruyor sabahları aç karna çıkıyorum oynasa oynasa 100 gr falan oynuyor benimki

ya ben en az uc defa falan cıkıyorum benımkınde baya bı fark cıkıyo nasıl yapıcam bılmıyorum hevesımı cok kırdı bu hafta 60 kılo dıye kabulettım kendımı.. eger pazar gunu 59a düşmezsem o tartıyı kırarım yani:)) kendımı parcalıyorum ıkı gramcık vermek ıcın

canım hep aynı yerde tartıl altta zeminde hiçbişey olmasın yaksa çok farklı tartıyo

Bugünkü menümm

Sabah: 1 dilim ekmek, 2 zeytin, 1 üçgen peynir
Ara: neskafe, 3 kuru kayısı, 2 ceviz
Öğle: 1 kepçe ezogelin çorbası, 1 porsiyon mantarlı tavuk, 3 y.k. yoğurt, az salata, 2 dilim ekmek
Ara: Activia kahvaltı zamanı
Akşam: 1 kase patates çorbası, 1 porsiyon fırında yağsız karışık sebze (karnıbahar, brokoli, kabak, havuç), 4 y.k. yoğurt
Ara: 1 kare bitter çikolata
Ara: yeşil çay

Alınan kalori: 1161

ceza olarak leslie ile 1 mile yaptım

Canım menün süperrr hiç fazlalık yok maşallah. ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…