hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

kızlar kalorini belirleye zumba yazdım 60 dk. 1500 kalori yakıyor yazıyor, vay be dedim ne zaman zumba yapsam o haftalar deli zayıfladım zaten, ama işte yapamıyorum oğlumdan dolayı:KK68:

canım kilona göre değişiyor benim kilomda biri 620 kalori civarı oluyo 50 dk

Son düzenleme:
bi ben yapamiyorum bu sporu sikiliyorum ama cok ii bir rakam bu 600 cal
ben kosu bandinda 50 dk 300 cal ancak yakabiliyorum oda hizli tempoda

sesili ortak bende yapamiyorum zumbayi napcaz biz

çok eğlenceli aslında canım danslara alışınca daha eğlenceli oluyo

bi ben yapamiyorum bu sporu sikiliyorum ama cok ii bir rakam bu 600 cal
ben kosu bandinda 50 dk 300 cal ancak yakabiliyorum oda hizli tempoda

sesili ortak bende yapamiyorum zumbayi napcaz biz

valla canım işyerinin tualetinde yaptım 10 dk.ya yakın tabi terlemeden bırakmak zorunda kaldım, ne yapalım bizde az veririz öz veririz, bırakmak yoookk ortak:KK19::132:

Son düzenleme:
Günaydın benim biraz canım sıkkın, ben spor yaparken ve sonrasında karaciğerinde ağrı oluyordu kaynımda hepatit b taşıyıcı sı

Kendim internetten araştırdım ya hızlı kilo vermekten karaciğer yağlanması ya da bizde de hepatit b taşıyıcısıyız akşam psikolojim bozuldu sabah kan verdik sonuç cuma günü alcaz bugün biraz daha sakinim sabah klasik lıght kahvaltımı yaptım. Birazdan yeşil çayımı içerim herkese sağlıklı günler diliyorum :) yarışta varım ama kendimi spor konusunda yoramıycam .

Ortağım dur bakalım hemen öyle kötü şeyler düşünme.Bazen spor yaparken terleyenince bana da ağrı falan giriyor.Hemen canını sıkma dur bakalım tahliller nasıl çıkacak.Sen yine de spor yaparken kendini çok yorma.Önemli olan sağlık diyet yarışma bunlar ikinci planda.:KK34:

Kızlar acıkınca 5 6 tane leblebi yiyorum ama midemi ağrıtıyo 2 gündür çok ağrıyo bugün leblebiyi bıraktım. Başka bişi önerin bana :) ayyy şu 5 kilonun elinde kaldım :KK70:

Bugünkü menümmm:KK56:

Sabah: Kaşarlı tost (ev yapımı)
Ara: neskafe, 3 kuru kayısı, 2 ceviz
Öğle: 1 kepçe ezogelin, 1 porsiyon ıspanak yemeği, 3 y.k. yoğurt, salata
Ara: yarım dilim ekmek, 1 üçgen peynir
Ara: 1 dilim kaşar
Akşam: 1 kase domates çorbası, 1 porsiyon fırında yağsız karışık sebze, 3 y.k. yoğurt
Ara: 1 fincan bitki çayı

Spor: 1 saat spor salonu

Alınan kalori: 1062
Yakılan kalori: 403
Net kalori: 659

Ortağım dur bakalım hemen öyle kötü şeyler düşünme.Bazen spor yaparken terleyenince bana da ağrı falan giriyor.Hemen canını sıkma dur bakalım tahliller nasıl çıkacak.Sen yine de spor yaparken kendini çok yorma.Önemli olan sağlık diyet yarışma bunlar ikinci planda.:KK34:

Teşekkür ederîm ara ara psikolojîm bozuluyor Allah'a sığınıyorum inşallah kötü çıkmaz herşeyin hayırlısı öptüm canım:)

oğlum hasta yine okula gidemeyecek canım haklısın çok yazamadım buraya . Ilaç yan-etki yaptı kusma mide bulantısı ilacı kestik uğraşıyorum
diyete devam ama spor yapamıyorum:nazar:

Canım geçmiş olsun Allah acil sifalar versin onlar iyi olsun da sonrada olur spor sende kendini bırakma...

çok geçmiş olsun canım acil şifalar versin rabbim

Kızlar hepinizden Allah razı olsun inşallah kötü çıkmaz yazdıklarınızı okuyunca moralim yerine geldi çookkk sağolun hepinize çok teşekkürler melikeciğim oğlun hasta olmuş geçmiş olsun Allah acil şifalar versin :) cumaya kadar bu konuyu düşünmüycem hadi yarışmaya devam biz kazanıycaz diimiii burcu :)))

kızlar kalorini belirleye zumba yazdım 60 dk. 1500 kalori yakıyor yazıyor, vay be dedim ne zaman zumba yapsam o haftalar deli zayıfladım zaten, ama işte yapamıyorum oğlumdan dolayı:KK68:

Gwrcekten o kadar yakiyormu yaaa bugun spor yapamadım zumba yapsam nasil olur akşamları yapmakta sakınca var mıdır?

Kızlar hepinizden Allah razı olsun inşallah kötü çıkmaz yazdıklarınızı okuyunca moralim yerine geldi çookkk sağolun hepinize çok teşekkürler melikeciğim oğlun hasta olmuş geçmiş olsun Allah acil şifalar versin :) cumaya kadar bu konuyu düşünmüycem hadi yarışmaya devam biz kazanıycaz diimiii burcu :)))

Herhalde kazanıcaz arkadaşım:KK66:)Ama sen önce moralini yüksek tut bakalım.Rabbim herşeyin en iyisini bilir .İyi düşünelim iyi olsun inşallah.

Günaydınnn :))Şimdi limonlu suyumu içip yürüyüşe çıkıcam Bu sabah çok mutluyum aklıma esti şöyle bi tartıya çıkayım dedim gördüklerim beni çok mutlu etti böyle gidersem bu hafta birincilikte görüyorum kendimi Yani birinci olamasamda en azından hedefi tutturmuş olurum:KK66:)

X