hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Ya aslında sallama yeşil çay nedense bende hiç etkisini göstermedi Ne zaman ki aktardan yaprak yeşil çay aldım o zaman fayda gördüm.Şimdi de 5i bi yerde falan varya öyle bişey mi denesem diyorum

5 i bir yerde birde 9 lu cay onu duydum
icinde sinameki var onlarin sonrasinda bagirsak tembelligine yoln acabilir neyse kullanisen bizede soyle ise yariyormu

Herkese merhabalar anca fırsat bulabildim dün akşam 65 dakika yürüdüm ( ceza sporu)
Sabah domates , salatalık , lıght peynir , maydanoz, 2 dilim ekmek şekersiz çay içtim

Ara : 2 tane hurma 4 badem sade neskafeyle yedim şimdî yeşîl çay içicem

Burcu sen neler yapıyorsun ??? En çok kilo veren ikilî biz olucaz :)) bireysel olarak ta ben tabiikiii:)))

Siteyi Sertab'ın (Erener) twitter'ında gördüm, onla Demir Demirkan tanıtıyor sanırım. Site kilo verdirme üzerine kurulmuş hem de ücretsiz. Yediklerinizi oraya giriyorsunuz içerde 10bin tane besin var, ekmek yediniz mesela yazıyorsunuz 2 dilim ekmek, hop o ekliyor 120 kalori diye. Günde kaç kalori almanız gerektiğini de hesaplıyor, her saniye kaçta olduğunuzu görebiliyorsunuz. İçeride örnek diyet listeleri de var. Bir bakın derim ben, ben 3 gündür kullanıyorum, çok faydasın gördüm.

Son düzenleyen: Moderatör:

arkdaşlar oğlum için yazdıklarınız için çoookk çoook teşekkürler, akşam eve gidince sizin yerinize yiyecem onu, kiloda yapmıyo oohh miss.

AldığınızKalori Miktarı
2.00 x 1 Dilim Ekmek (Çok Tahıllı) (65 kcal)130 kcal Sil
1.00 x 100gr Sütaş Yarım Yağlı Beyaz Peynir (161 kcal)161 kcal Sil
7.00 x 1 Adet Küp Şeker (20 kcal)140 kcal Sil
1.00 x 1 Adet Elma (60 kcal)60 kcal Sil
1.00 x 1 Porsiyon Kremalı Sebze Çorbası (165 kcal)165 kcal Sil
1.00 x 100gr Yoğurt (Yarım Yağlı) (46 kcal)46 kcal Sil
1.00 x 1 Adet Algida Magnum Mini Classic Dondurma (140 kcal)140 kcal Sil
3.00 x 1 Adet (30gr) Zeytinyağlı Yaprak Sarma (39 kcal)117 kcal Sil
1.00 x 1 Adet Mandalina (50 kcal)50 kcal Sil
Alınan Kalori Toplamı1009 kcal

YaktığınızKalori Miktarı
1.00 x 1 Saat Yürümek / Yürüyüş (Hafif Tempo) (200 kcal)200 kcal Sil
Yakılan Kalori Toplamı200

bugün yiyeceklerimi peşin peşin paylaştım, yapcağım kaçamağa kadar (arada bir mini magnum var ödül olarak)
üzerinde 15 dk. da pisiklet çevirmeyi düşünüyorum 200 kl. öyle giderse günlük 600 kl. amış olacağım

(bersami) ortağım listemde bir sıkıntı yok dimi:26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…