Hadi kızlar zayıflayacağız Maranki'yle

Kızlar yaa dayanın biraz daha bizi yalnız bırakmayın :1no2:
Bir de eğer ikinci kiraz detoksunu yapacaksak bu diyete başlayamayız kızlar. Çünkü ikinci detoksa kadar siyah çay, et, kızartma, beyaz ekmek, süt ve süt ürünleri kullanmamamız gerekiyor ama diyette yoğurt, köfte, çay falan var ne yapıcaz fisfisfis

Ben şimdi bahsettiğim diyet programını yazıyorum ona da bir bakın isterseniz.

be tekrar detoks yapacağımı sanmıyorum diğer diyet programlarını uygularım daha doğrusu günlük 1000 kalori programını uygularım ama detoks işini sevmedim çok yine de bırakmış değilim sadece ayran içtim o kadar.
Yani ayran içtik te ayrı mı düştük:roflol:

slm kızlar bu gün benim 3. günüm ben pazar başlamıştım .5 2 kilo gitti kirazımı yedim çayımıda az da olsa içtim ama tadımlıkta olsa yemediğim zamanlarda atıştırdım birazda korktum açıkçası metebolizmamyı bozarım die ama bikaç lokma yedim belki yarında devam ederim bakalım ama bu kilo işi busene biticek allahın izniyle işin kötüsü önümüz ramazan ramazanda vücut acaip direniyo ve diet yapılamıyo ama en geç kurban bayramına ideal kiloya ulaşmak istiyoorum herkese kolay gelsin.....

banucan tebrik ederim canım, ben pes ettim valla, devam edemiycem sanırım akşam marul salatalık yemeği düşünüyorum birazda kiraz yemeğe zorlıycam kendimi bakalım
sabah tartıda bi değişiklik olurmu bilmem

herkese meraba, bende dün başladım kiraz diyetine,şu ana kadar da bozmadım pek bozmayıda düşünmüyorum,perşembe sabahına kadar tartılmıycam,ama sanki karnım düzleşti,tabi bunda wc ye çok çıkmanında etkisi vardır ama yinede kendini hafiflemiş hissetmek çok güzel

ben 70-79 grubundayım, uzun zamandır orayada giremiyorum,bir ara bozmuştum diyeti ama 3 haftadır düzenli yapıyorum ve 3,5 kilo verdim inş geriside gelicek

arkadaşlar benim dün migren ağrım tuttuğu için ve bugünde ağrım devam ettiğinden pes ettim. Çünkü dün gece hastanede serum iğne yemek zorunda kaldım. Sizlere başarılar ....

arkadaşlar benim dün migren ağrım tuttuğu için ve bugünde ağrım devam ettiğinden pes ettim. Çünkü dün gece hastanede serum iğne yemek zorunda kaldım. Sizlere başarılar ....

canım bence sağlığın daha önemli,çok geçmiş olsun:teselli:

bu arada kızlar bu kadar kiraz muhabbetinden sonra benim nickim rahatsızlık vermez umarım
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

--------------------------------------------------------------------------------

buujuu 65
beyzanur50- 67
boshayallerbunlar 67
shulem
melzeyit
sadeceaşk 69
topraksuu
yeliz 75,5
elasu
esmeralda_2286
tramissu1986
jnaz 64,5
drgunay
berrcis
cenko 62
sihri 63,600
pelince
can_kız3
yakamoz_xx
lindsay
sportie 55,500
barrett 51.200
surreal 1907... 75
akrep 33 ...... 69
tuanam02..87.80

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet-listeleri/178521-diyetisyenden-saglikli-diyet.html

Ayyy wc ile aramda kopması imkansız bağlara imza attı bu detoks :bbo: :roflol:

slm bende w c problemi olmadı bende evden çıkamam wc yüzünden diodum ama bukadar kiraz nereye gidio bilmem normalde kabızlık falanda yoktur hadi normala döndüm desem bakalım ii gidior inşş. herkese kolay gelsin

biçok kişi pes etmiş yarına kimse kalmayacak heralde.. ben devam ediyorum nereye kadar giderse artık bi gün daha dayanabilirim mafoldumben

ben dayanamadım bozdum diyeti:KK43: hemde hamgurger yedim ama tartıldım 62,700gr çıktım ben 65 sanodum kendimi nese hepnize kolay gelsin ama karar verdim az yicem akşam yemicem öle forma gircem aç kalarak olmuo eziyet:KK43:

X