Hadi kızlar zayıflayacağız Maranki'yle

arkadaşlar günaydın..bu konudan devam edersek farklı bir diyet topiği olacağı için konumuz kilitlenebilirmiş...o yüzden yeni bir topik gerekecek pelince arkadaşımız açmış bir topik 43. sayfada linki var isterseniz oradan diyete devam edelim detoks zamanı yine burayı kullanırız....yada farklı fikri olan varsa kararlaştıralım...

bizim diyet 38 günlük bugün başladığımızsa 15 ağustosta bitiyor..ben başladım bugün...

arkadaşlar ben malesef bu detoksda verdiğim 3 kilonun 1 kilosunu hemen geri aldım.hemde yüklenmemişdim halbuki yemeklere..az yemişdim..sporda yapıyorum yanında.ona rağmen geri gelmiş.zaten benim korkumda buydu..kalıcı olmaması..ben birdaha yapmayı düşünmüyorum ama inş daha sonra kilo vermeme yardımcı olur..zaten ben çok çabuk vermişdim 3 kiloyu.oda suydu muhtemelen ve geri geldi.inş kalan 2 kilo da geri gelmez....

Surreal harika kutlarım canım ne büyük mutluluk dimi?

Hem de nasıl opuyorumnanaktan İnşallah hep birlikte devam ederiz bu şekilde yerimseniben

canım tebrikler :lepi: ...bana fayda etmedi o kadar kiraz ne oldu bilmiyorum...a.s.

Tşk canım a.s. Benim içim dışım yeşil çay ve su oldu onların da faydası oldu sanırım. Bir de az da olsa yürüdüm akşamları. Artık diyetle gider kilolar İnşallah :Saruboceq:

evet bencede peline açmış zaten sağolsun ordan devam edelim..burdan problem olur

bazı arkadaşlar verdikleri kiloları geri alıyolar fln demişlerde..ya arkadaşlar anlamadığım bi şey var siz eğer sağlıklı yaşantıyı tarz haline getirirseniz verdiğinizi almanız mümkün değil.ama detokstan sonra yine eskisi gibi kilo yapıcak şekilde yendiğinde dünyadaki hiç bir ilaç yada bitki bunu engellemz.mantıksız.ben yaptım 2 kilo verdim enim kilo sorunum yok hamdolsun sadece detoks ama ile yaptık.tam detoks oldu arındım hamdolsun diğerlerinide yapıcam karpuz detoksunuda tavsiye ederim hemde şiddetle...

bazı arkadaşlar verdikleri kiloları geri alıyolar fln demişlerde..ya arkadaşlar anlamadığım bi şey var siz eğer sağlıklı yaşantıyı tarz haline getirirseniz verdiğinizi almanız mümkün değil.ama detokstan sonra yine eskisi gibi kilo yapıcak şekilde yendiğinde dünyadaki hiç bir ilaç yada bitki bunu engellemz.mantıksız.ben yaptım 2 kilo verdim enim kilo sorunum yok hamdolsun sadece detoks ama ile yaptık.tam detoks oldu arındım hamdolsun diğerlerinide yapıcam karpuz detoksunuda tavsiye ederim hemde şiddetle...

Detoksun amacı bedeni temizlemek zaten, kilo vermek değil. Ben 2.5 kg verdim şimdi yediklerime dikkat ediyorum ve çok şükür kilo vermeye devam ediyorum. Diğer detoksları da yapıcaz hep birlikte İnşallah.

Kızlar bugünden itibaren kırmızı et, kızartma, tavuk eti, konsantre gıda, siyah çay, beyaz ekmek, süt ve süt ürünleri yemiyoruz ve içmiyoruz. 20 Temmuz'da ikinci detoks başlıyor.

Kolay gelsin hepimize.

ikinci detoksu bende yapmak istiyorum ilkine yetişeedim bilmiyordum peki ilk uygulayıcıları memnun kaldımı birde bunu birinciyi uygulayanlar mı uygulamalı :kedi:

slm bende dün kiraza başladım sabah kan değerlerimi ölçtürdüğümde lökositim düşük çıktı çok endişelendim kanserlerde düşük çıkarmış birde aidste geçirdiğim bikaç korkunç saati anlatamam sonra bi hemşire arkadaş kiraz kanı temizlediği için lökositi düşürüyormuş ender saraç söledi dedi biraz içim rahatladı haftaya tekrar baktırcam kanıma lökositinizin düşmesi demek hastalıklara dirençsizsiniz demek kirazdanmı bilmiyorum ama inşallah ondandır sağlıktan değerli hiçbişey yok bi daha kiraz mış karpuzmuş töbe

X