Hadi kızlar zayıflayacağız Maranki'yle

selam şekerler ben geldim..bugünüm süper geçti özellikle öğleden sonra..canım bişii istemedi en önemlisi başım ağrımadı..durmak yok detoksa devammm..

ya kızlar ben hiç wc ye çıkamadım iki gündür..normalde kiraz daha çok çıkarması gerekmiyormuydu..

Ben diyetimi hiççç bozmadım.bu gün 1 kilo gibi kiraz yedim 8 bardak yeşil cay 2 litre su ve 3 saat yürüyüşş.Yarını da bir yola versem de tartılsam çokk merak ediyorumm..

bitirin sizlerde sonrasında nasıl ymek yicez karalaştıralım en etkili diyeti ben bozdum detxu ama devam ednlere helal olsun:)

ya kızlar ben hiç wc ye çıkamadım iki gündür..normalde kiraz daha çok çıkarması gerekmiyormuydu..

Ben wcden çıkamıyorum ilk günden beri. Ama çok su içiyorum(3 lt), her gün 8 fincan yeşil çay içiyorum ondan da olabilir. Fazla kiraz yiyemiyorum, 2 günde toplam 1.5 kg yedim.

günaydın kızlar,

bende bozdum ama şimdi sabah kahvaltısı olarak yine kiraz yedim, detoksu yavaş yavaş bırakıyorum:roflol: küsmesin kirazlar sonra bana :roflol:

bende de ödem falan kalmamış galiba 55,500 düm şimdi 55
bunca eziyet yarım kilo içinmiydi mafoldumben

neyse doğru dürüst diyetle devam edicem kızlar siz hangi diyete karar verdiniz ???

arkadaşlar ben 3 günümü tamamladım tam 3 kilo gitmiş..bugün yapamayacağım artık..emzirdiğim için..dün hiç süt gelmedi oğluşuma vicdan azabı çekdim.bugünde 1400 kalorilik bi diyete başladım kendimi fazla sıkmayacağım..ama kurtulmak istiyorum artık bu kilolardan....

arkadaşlar ben 3 günümü tamamladım tam 3 kilo gitmiş..bugün yapamayacağım artık..emzirdiğim için..dün hiç süt gelmedi oğluşuma vicdan azabı çekdim.bugünde 1400 kalorilik bi diyete başladım kendimi fazla sıkmayacağım..ama kurtulmak istiyorum artık bu kilolardan....

sihricim harikasın tebrik ederim :hooray:

bu ödem galiba hepimizde yok bende aynıyım hiç gitmemiş kilom dünküyle aynı..yarın diyete başlıyorum katılanlar olursa listemizi oluşturalım..

Günaydın kızlar..Ben halen tartınmadım.Diyete hiçç bozmadan devam ediyorum.
Bu arada kızlar sağlıklı bir diyet listesi olursa ben de katılırım.Tüp bebek tedavisine başlıycam eylülde allahın izniyle.Kilo vermem çok önemli ama çokk ağır dietlerle de vicudumu tehdid etmek istemiyorum.(Mesela lahana corbası dieti gibi falan)
Bence günde 800-1000 kolorılık dietle devam ede biliriz ne dersiniz?

eveet bugün son günüm..sabah yarım kilo kirazımı yedim..şimdi yeşil çayımı içiyorum hala wc ye çıkamadım o kadar kiraz nereye gitti anlamadım ama karnım sanki şiş ve gurul gurul etmeye başladı..bomba gibi patlarmış ve kalan kilom gidermiş.ne hayal ama:))

X