Güncel.. Patronuma ilan-ı ask ettim..

Tabii k ibeni sevmek zorunda değil ben sadece bi ışık yakmasını bekledim o kadar ben beklemeye hazır ve raziyim çünkü duyguları olan taraf benim. Hem olumsuz olmadığını iddia ediyor hemde ses çıkarmıyor beni irrite eden o oldu. Yoksa haklısınız tabiki karşılık vermek zorunda bile değil. Ayrıca karakter ve yaş olarak zaten birşeyleri zorla yapacak biri değil, emin olmadan asla adımda atmaz zaten bu kadar zaman atmaması öyle biri olduğunun kanıtı.

dün geçen konuşma diyorsunda ne var o konuşmada umut barındıran allasen?
hangi cümlesine tutundun bu adamın cidden anlamadım.
ve son cümlende bahane ha bunun için seni kimse yargılayamaz o ayrı.

Sen burda yazılanları zerre önemsememişsin belli..Sen kendi kafanın dikine gidiyorsun

Bence gözünüzde büyütmeyin bu adamı aslında aşkın gözü kördür derler ya sevginiz büyütüyor bu adamı .İnsan oğlu hata eder hiçbir şeye böyledir yapmaz demeyin. Hayalkirikligini da uğrayabilirsiniz bu kişiyi tanıdıktan sonra .Zihninize sahip çıkın hayattaki en önemli gücümüz kalbimizden bile öte aklimiz.Aklımızla duygularımiza söz geçirebiliriz bizi evrende insan olarak farklı kılan bu.Yoksa üzülen yine biz oluyoruz sonra ve erkekler genelde bu işte daha başarılı olduğu için en çok üzülen taraf yine kadınlar oluyor.

Hiçkimse bu açıdan yaklaşmamıştı ben de dahil. Farklı ve haklı bir yorum..Yalnız sevsin veya sevmesin bence konuşulup halledilmesi gereken bir mesele gibi..Ceylinle bu açıdan konuşmasi gerekmez mi?

Ceylin ben sana bisi diyimi , bence gercekten sen oraya calismaya gitmiyorsun isine odaklanmiyorsun .. sen nezaman fatura veya imzanlamasi gereken sey ilerde odasina girerim derdindesin.. bu adamin seninle gecirdigi o imzalama o faturalara bakma dakikalarindaki seninn heyecanlanmani gormesi seninle vur kac oyun oynamasi ve seninle bu sevgi bu tatli bakismalar gulusmelerdeki aldigi heyecandan baska yasicagi sey yok adam seninle kendini ve duygularınI tatmin ediyor.. Yerinde olsam azicik bi gururum ve kendime olan saygim varsa istifa mektubumu koyarim ve cikarim zaten sonraki yapacagin hamle neyin ne oldugunu gostericek sana ve soru isaretlerin cevabini olucak.

Açıkçası biseyler olabilirmis gibi geldi bana :)

Ama ciddi bir iliski mi yoksa gönül eglendirmek icin mi bilemem. Sen yine de temkinli git ceylin.

Önceki konuna göre bu adam biraz daha rahat konusmus bence. :) bekle bakalım daha ne kadar açılabilecek

Ben bu erkeklerin... Ya seni seven birini bulmuşsun işin var gücün var yok sen bilirsin yok olacağı varsa olur bilmem ne. Trendlerde olduğundan gördükçe sinirleniyorum aynı durumlara düştüm değmez ınan değmez gözün kör olmuş göremiyorsun anlatsak da boş onun bir selamı yetecek sana. Sen onun peşinden koştukça o kaçacak o kaçtıkça da senin gözünde büyüyecek. Aşk bu.

Ben bu erkeklerin... Ya seni seven birini bulmuşsun işin var gücün var yok sen bilirsin yok olacağı varsa olur bilmem ne. Trendlerde olduğundan gördükçe sinirleniyorum aynı durumlara düştüm değmez ınan değmez gözün kör olmuş göremiyorsun anlatsak da boş onun bir selamı yetecek sana. Sen onun peşinden koştukça o kaçacak o kaçtıkça da senin gözünde büyüyecek. Aşk bu.

Neden ki seveni sevmek zorunda mı adam? Elektrik almıyordur olamaz mı

Hiçkimse bu açıdan yaklaşmamıştı ben de dahil. Farklı ve haklı bir yorum..Yalnız sevsin veya sevmesin bence konuşulup halledilmesi gereken bir mesele gibi..Ceylinle bu açıdan konuşmasi gerekmez mi?
Doğru en tehlikeli ve sonrasında en çok acı veren türü yani kararsız olan ne yaptığını bilmeyen sevip sevmediği belli olmayan ufak bir ümit verip sonrasında herşeyi yıkıp geçen en önemlisi de dürüst olmayan erkek tipi.

Bence olmiyacak boşa kürek cekiceksin.adam egosu nu tatmin edicek seninle.konuşmalara baksana

Neden ki seveni sevmek zorunda mı adam? Elektrik almıyordur olamaz mı
Bu kız karşısına geçip bu konuyu 3 defa açıyorsa adam gibi konuyu kapatacak öyle yuvarlak cevaplar vererek umut kırıntılarıyla besleyip duracaksa sevecek. Istemem yan cebime koy

Şu patronu merak ettim yahu
Neymis boyle bu kadar vazgecilmez olacak nesi var?
Her zaman daha iyisi vardir. Yasayarak ogreniyoruz iste. Umarim sen de ogrenirsin bunu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…