Makyaj Ürünleri Göz makyajı yarışması oylaması ( gece makyajı )

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Göz makyajı yarışması oylaması ( gece makyajı )

• Ankete Katılan
    407
  • Anket Kapalı .
:KK22:Konuyu baya baya geriden takip ediyorum ama olsun yine de yazayım, " evet bu oylama bitebilir ":KK48: Dedikten sonra,

Yeni yarışmanın teması ne olursa olsun, yarışma parametreleri için de takma kirpik kullanılacak ya da kullanılmayacak diye belirtilmeli, ben makyajda en çok buna takmış durumdayım, maskara süremeyen makyözler gördük:KK48:

Hem maskara süremeyen hem kirpik takamayanlarıda gördük :KK48: Sonra da ben iyi makyaj yaparım makyözüm diyip insanları kandırıyorlar,mesela benim gelin makyajımı yapan şahıs, ki bir de güzellik uzmanıymış yurt dışında eğitimler vs vs almış, makyajla kaşımı kaybettiği gibi kirpiklerimi de mahvetmişti, tüm makyajımı silip kendim yapmak zorunda kalmıştım:KK48: Zaman zaman resimlere bakıyoruz da hiçte fena yapmamışım...

Hımmm konsept gelin makyajı olabilir bu sefer:KK66:

:KK22:Konuyu baya baya geriden takip ediyorum ama olsun yine de yazayım, " evet bu oylama bitebilir ":KK48: Dedikten sonra,

Yeni yarışmanın teması ne olursa olsun, yarışma parametreleri için de takma kirpik kullanılacak ya da kullanılmayacak diye belirtilmeli, ben makyajda en çok buna takmış durumdayım, maskara süremeyen makyözler gördük:KK48:

Hem maskara süremeyen hem kirpik takamayanlarıda gördük :KK48: Sonra da ben iyi makyaj yaparım makyözüm diyip insanları kandırıyorlar,mesela benim gelin makyajımı yapan şahıs, ki bir de güzellik uzmanıymış yurt dışında eğitimler vs vs almış, makyajla kaşımı kaybettiği gibi kirpiklerimi de mahvetmişti, tüm makyajımı silip kendim yapmak zorunda kalmıştım:KK48: Zaman zaman resimlere bakıyoruz da hiçte fena yapmamışım...

Hımmm konsept gelin makyajı olabilir bu sefer:KK66:
kuralları açıkladığım konumda şu nu belirttimdi bakın
6 numara. aksesuar kullanmak serbesttitr. takma kirpik buna girmekte

yarışma kuralları şöyle,

1. Fotoğraflara nick yazılmayacak.
2 Foto çekimleri mümkün oldukça net, makyajı öne çıkaracak şekilde olmalıdır.
3 Fotoları yüklerken yeterince büyük bir boyutta eklemeye dikkat edelim. Çok küçük veya sayfa düzenini bozacak kadar büyük olmasınlar.
4.Makyajınızı sadece göze uygulayacaksınız
5. ıstediğiniz kadar pozu tek fotoda toplayarak, ya da 1 poz ile yarışmaya katılabilirsiniz. Haksızlık olmaması açısından herkes tek foto ile yarışmaya katılacak. (foto birleştirmeler serbest)
6.Aksesuar kullanımı serbesttir.
7. Yarışmaya katılacağınız fotoları, bana özel mesaj yolu ile ileteceksiniz.
8.
Her kullanıcı yalnızca tek bir oy verebilecektir.
9.Oylar kişiye, kaşa, göze, ... göre değil; yapılan makyaja ve temaya ne kadar uygun olduğuna göre verilecektir.
10. Oy verme süresi 1 haftadır.
11. Yarışmacılarla ile ilgili her türlü yorumlar diğer topikten (fotoğrafların olduğu yarışma topiği ) yapılacaktır.
12. Yarışmacılar asla kimliklerini açık etmeyeceklerdir.
13.Oy kullananlarda arkadaşlarının kimliğini yorumlarda açık etmeyeceklerdir.
14. Yarışmaya isteyen herkes katılabilir. Katılmak için herhangi bir şart yoktur.
15.yarışmaya katılım, 21.10.2014 de başlayacak,27.10.2014de sona erecektir.
önemli bir nokta daha var. yarışmaya kendimize yaptığımız makyaj ile katılacağız. başkasına yaptığımız makyajlar ile değil...
16.Makyajı kendiniz yapacaksınız. başkasına yada makyaj yapan bir yerde yaptırıp fotoğraf çekmeyeceksiniz.
17.fotoğrafta 2 gözünüzünde görülmesi şart

Son düzenleme:
Maşaallahınız var hiçbişiyi atlamıyorsunuz ki:KK64:

vallamı. ay çok sevinirim. başını ağrıtacağım sanırım 2ci yarışmada da..
ben de yardım ederim.. yönetici değilim gerçi ama yetki haricinde kalıyor olabilir yine de isterseniz söyleyin benden sır çıkmazz :)
2 gece 3 gün konaklama ;

Ay süpeeer bir dahaki ödül bu olsa da azıcık üstüne ekleyip annemle babamı göndersem hehhe
mutlu oldum :KK68:

X