Göz Makyajı Göz kalemi tavsiyelerimiz

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
be bişey duydum doğrumu bilmiyorum denemedimde göz kalemini buz dolaba koydugunda dodurucuya yani ozaman akmıyomuş

bendede aynı sorun vardı. ne sürsem akıodu. taaki beyuyu keşfedene kadar. 16 tl idi fakat %50 indirimle 8 tlye aldım çokkkkk memnunum kalıcı ve akmıo

arkadaşlarrr ben şu renk bi göz kalemi arıyorum aynı renk ve tonu hangi markada bulabilirim netten sipariş vericemde kullanan ve memnun olanlar yardımcı olabilirmi?

bugun o rengi Golden rose yada flormarda gördüm hatta alıyodum lacivert morumsu bi tane aldım sonra kaydirigubbakcemile3

avon kullanıyorum ben..bi tarafı siyah bi tarafı kahve..güzell akmıyo ama pusslandırıyo gözlerimi nedense..
bulanık görüyorum onu sürünce..belki sende aynı etkiyi yapmaz ama:))

flormarın,golden rose nun avonun kalemlerı akmaz.goz ıcıne surme ıstıyorsan kalemın ucunu cakmakla az yak bıraz bekle sonra sur.erıyınce daha kalıcı oluyor.

carmina mystical eyeliner kalemin süper bi kalem olduğunu kanıtladım arkadaşlara..okulda sürdüm hepsine akşam zor çıkarmışlar hiç akmadı diyorlar.aldılar hemen.

cnm niveanın asansörlü kalemi.wala tek kelimeyle süper.bn lens takıorum gözümüde oyar gibi kaşırım ama hiçbişi olmuo wala.hatta şu an böle yatmayı düşünüorum yarın sürmek zor gelio

ben göz kalemi olarak flormar kullanıyorum ama gözlerimi yakıyor ne önerirsiniz kızlar sadece göz altı kısmına kullanıyorum zaten, eyelinere verdiğim paraya acımıyorum ama kalemi çok kullanmadığım için uygun fiyatlı göz yakmayan ne önerirsiniz hihoyyyt

ben her markayı kullandım diyebilirim hesaplılardan ve göze tek sürüşte çok güzel kalanlardan akmayanlardan en iyi marka CECıLE kesinlikle ve çok ucuz tek siyah kalemi 3-4 tl bişe onun bide iki uçlusu sabitleyicili olanı var oda çok güzel tüm gün akmıyo ama o biraz daha pahalı

sırasıyla golden rose siyah göz kalemi,
carmina mystical eyeliner

ama hacı sürmesini keşfedinceee göz kalemini bıraktımmmhihoyyyt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…