Göz Makyajı Göz kalemi tavsiyelerimiz

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

ah cnm bnde öle yapıorm sölemstm galiba:)

yarn gelio merak etme

she nin göz kalemi de fena değil sanki.bide pahalı değil 3.25 tl falan.lancome için çok iyi diyorlar ama sanırım o biraz pahalı.

carmina mistik eyeliner ve rimmelin kalemleri..hatta carmina ,mac in powerpoint ini bile dövebilir...göz kalemine 30 40 lira vermeye değmezmiş ben bunu anladım sonundananiknanik

bende senelerdir missten kullanıyorum annemin çeyizinden kalma mavisi ve yeşili var o kadar kaliteli kalem kullandım onun gibi kolay sürüneni akmayanı bulaşmayanı yok..ama öyle az kaldılar ki ancak özel zamanlarda kullanıyorum bitmesin diye..kocaelide bir yerde daha yok..bulsam her renkten iki tane alıcam..eğer bu markaya rastlayan arkadaşlar varsa bana yardımcı olabilir mi....

flor mar siyah çok iyi hakikaten. biraz daha pahalı olarak da max factor 10 numara.

kajal-flormar-nivea-emily-beyu kullanan bi insan olarak
emily siyah değil de mavi renk bi kalemi var ve sürüp evden çıkmadan akıyor nerdeyse
ama çok yumuşak ve kolay sürülüyor ayrıca rengi de çok güzel :)
kajal çok koyu siyah gerçekten ilk sürüldüğünde çok güzel duruyor ve çok da yumuşak ama çabucak akıyor
flormar asansörlü siyah göz kalemi aldım biraz sert ve rengi de o kadar koyu değil akma konusunda ise hemen değil ama bi süre sonra akıyor
niveanın asansörlü, çıkmayan kalemlerini epey uzun süre kullandım.2yıldır falan galiba. evet gerçekten güzel hem normal siyah renkte hem asansörlü olması kullanışlı hem de kolay kolay akmıyor
ama beyu diye bi marka var ki nivea almaya gittiğimde kadın bunu önermişti bana
harika gerçekten
asansörlü değil normal kalem
gerçekten çok koyu siyah bi rengi var
çok rahat sürülüyor yumuşak
ve asla akmıyor bugun mesela tam olarak 13saattir gözümde olmasına rağmen hiç bir akma belirtisi yok sabah sürdüğüm haliyle duruyor nerdeyse
ki bütün gün koşturdum terledim rüzgar esti gözlerim yaşardı vs
evet tavsiye ediyorum hatta ben de artık nivea değil bunu kullancam

kajal waterproof goz makyaji temizleme urunuyle bile cok cok zor cikiyor ki nasil aksin..evet cok koyu surmeside rahat

Son düzenleme:
ben kendime tam 4 tane aldım avonun 3 kademeli rımelini he he ben rımel manyağı olduğum için harika bir rımel özellikle 3 te kullanın bu ayki yeni kataloğunda 13 küsür tl ama temsilci fiyatı 10 tl falan gelir sanırım

yıllardır böyle bi kalem arıorum ama ne kdr kaliteli alırsan al
yok akıor makyajımı mahvedior :umursamaz:
ama buldum sonunda markası bile duyulmamıs heryerde bulabileceğiniz bi kalem
markası emily cok ucuz 1.25 tl ama akmıo akmıo akmıo kaydirigubbakcemile2
gözlerim hassas olmasına ragmen herhangi bi zararınıda görmedim
alın bana tsk ediceksinis :smiley-cool:

emily maviis var bnde cnm akıo :)) bazı kalemlerden daha az akıo ama..

color trendler indirimde kamapnya 13te ben mavi ve yeşilini kullanıorum onlarda akmıo bnm cildimde akıosa eger bi beyaz far sürdükten sonra kalemi çekin akmaz..her kalem için geçrlidir bu..

4.60tl katologda fiyatı

ben 4tl den verdm arkadaşlarıma :)

ben siyah kalem delisi biriyim bakkala bile kalemimi sürmeden cıkmam su ana kadar cok fazla ürün denedim
-emily siyah bnde cok aktı diğer renkleri öle değil ama siyah acaip akıo
-kajal fena değildi akıo ama emily ye göre daha az ve daha dayanıklı
-flormar seneler önce kullandım ama memnun kalmadım gerçi son seride ultra black kaleminden cok memnun kalan olmş aynı beyu gibiymiş sabitleniomş diolar denemek lazım bu kadar kişi sevdgne göre vardr bi hikmeti
-nivea stay on asansörlü hayatımın kalmydi siyahı süper akmıo acaip severek kullanıorum kaç tane bitrdim unuttm
-avon asansörlü ehhh siyahlığı güsel ama akıo

eğer akmayan bi kalemim olsun diosanız GEL EYELİNER tavsiye ediorum ben inglotun siyahını aldım dün bgn kullandım ve su ana kadar neden kalem kullanıp akmasıyla uğraşıomşm dedim frçayla sürülüo eyeliner ama cok yoğun bi siyah ve mümkn değil cıkmıo hatta makyajı temzlerken bile zorlandım siz düşünün fiyatı 33 lira ama kesinlkle tavsiye ederm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…