Göz Makyajı Göz kalemi tavsiyelerimiz

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

ya bende de aynen nivea ve carmina öle bi aktı ki.. allahım araplar gibi oldum sanki sürme küpüne düşmüş gibi. carmina zaten sürme gibi göz içien çekmek için iyi yumuşacık onda bile aktı durmadan. beyu yu çok beğendim ben füme gibi bi rengi var çok siiyah oladığı için çok hoş duruyor

ben de carmina mystical kobalt-koyu gri gibi bi renk aldım, çok hoşmuş gerçekten, çok az aktı, o da rüzgardan :)
ben tuttum bunu, fiyatı da çok uygun ya (7.5 ytl) süper =)

ben emily alcam hem akmıomuş hemde ucuzmuş tabi bulabilirsemmm Kahve
ben avonun açılıp kapanabilenini kullandım gaytte memnun kaldım bence hiiiç akmıoo fiyatı 8 9 gibi bişey Şeniz
bi de cecile in kullandım kullanmaz olsaydım gözlerimin altı kapkara oldu resmenn cook gıcık oldumm :mymeka:
golden rose und kullandım ama o da kalıcı diil klava:

Mac technakohl liner, clinique-quickliner for eyes, clinique Cream Shaper For Eyes,Revlon siyah göz kalemi ve maybelline Kajal denediklerim arasinda akmayan kalemler...

avonun göz kalemi çok güzel yumuşacık üzerinde kalpler olan, göz kalemi fiyatı da uygundu 8 ytl civarı

avonun göz kalemi çok güzel yumuşacık üzerinde kalpler olan, göz kalemi fiyatı da uygundu 8 ytl civarı

evet çok yumuşak çokta güzel sürülüo ama hemen yokoluo işin kötü yanı dışarı akmıo demekki gözümün içine akıo bnce bu dhada kötüü kör olcaktım!!artık kullanmıorum avonun gözkalemini

ben kajal siyah göz kalemini kullanıyorum çoookkk memnunum ..akmıyo sürümüde kolay arkadaşlar..biter diye bi alışta 3 tane aldım geçen bulamam falan mazallah ...tavsiye ederim 3 lira falan hemde...en markalı pahalılarınıda denedim paama acıdım okadar..

ben beyunun kalemlerini kullanıyorum ve çookk memnunum:lepi:
çok yumuşaklar ve renkleri süper veriolar.tavsiye ederima.s.

ben ne kullanırsam kullanıım akıo yaa:1no2: beyu denicem şimdi inş o istediimi vereblr

bende kesinlikle AVON kajalstick siyan göz kalemini kullanıyorum kömür gibi siyah yapıo ve akmıyo çok memnunum çok yumuşak göze sürter sürtmez boyuyo hemde indirimden aldım tanesi 4 ytlye falan geldi deneyin derim ben :)

Avonun kalemlerini kullandım, aşırı akıyo.Tavsiyem niveanın asansörlü kalemleri.hihoyyytfiyatıda 18 tl felandı yanılmıyosamhihoyyyt

alırken waterproof olmasına dikkat edin ) o zaman akmaz

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Erzurum'da yaşıyorum ve burada prestige markasının ürünlerini satan yer yok. acaba online satın alabileceğim bir web adresi verebilir misiniz?

Akmayan kalemler; bourjois khol&contour, prestige waterproof eyeliner kalemleri ve kajal...

kahverengi kalemde hangi markayı tercih ediyorsunuz kzlar?? flormar denedim bir tek o da kırmızı oluyor bende :/

max factor tavsiye ediyorum.. a.s

flormarın göz kalemlerinden aldım 2 saat içinde akıyolar öcü gibi oluyosunuz.. çok kötü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…