Göz Makyajı Göz kalemi tavsiyelerimiz

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
kıslarrr simli mavi renk kalem almak istiyorum ama şöyle yumuşacık rengi belli olan bir kalem bulamadım flormana baktım ama rengi hiç belli olmuyor ,simli olarak başka markada varmıdır?

Walla ben dün aldım yumuşacık renkleri de pek güzel ama kaliteli değil denk geldi aldım 2,5 tl ye aldım ama hoşuma gitii simlide....

kajal sürme kalem aldım yeşil 12yetale.
norma kalemleri 2.5 benim aldığım water proof gayet iyi bence

bende bugün Flormar aldım hem fiyatı uygun hem akmıyo kolayca sürülüyo ayrıca aldığım yerdeki satıcı ucu yakılmış olduğu için asla akmaz dedi kaç saattir gözümde ve hala akmadı tavsiye ederim..

kızlar siyah kalem kullanıosanız bence kalem kullanmayın siyah için hacı sürmesi alın onun özel kutuları fırcaları oluo cok kolay kullanılıyor ben öyle kullanıorum akmıo mu dicekseniz en basta iice yedirince göz, altına pudra da sürerseniz akmıo benim alejim var cok da ii geldi gözüme...

kajlda gusel ama en guselı maxfactor vazgecılmezım esım getırıo bana bılmıom fıyatını valla

nerdeyse bütün markaları alıp denedikten sonra tesadüfen bir göz kalemi buldum,mis ten marka.3-4 lira gibi fiyatı ve bu güne kadar kullandığım en yumuşak en belirgin en kalıcı göz kalemi.tek sürüşte kopkoyu sürülüyor.ikinci kez üzerinden geçmeye gerek kalmıyor ve akmıyor.fiyatı da çok uygun.nihayet aradığım kalemi buldum.

rock_çıdeniz loreal göz kaleminin 57 olmasının imkanı yok. taş çatlasa 25 tl'dir

ben de miss ten'i denedim hatta annemde varmış gri ve laciverti çok güzel dağılmıyor da

Son düzenleme:
Bende de göz kalemi çok akar, hatta daha önce buna benzer bir konuda ben açmıştım, sağolsun arkadaşlar yardımcı olmuşlardı.
Daha sonradan Mac markasının göz kalemlerinden "Powerpoint" serisini keşfettim. Çok fazla renk yok ama temel renkler var, web sitesinden de girip incelersen "waterproof" yazıyor. Bende 3 tane rengi var şimdi, azıcık pahalı 30 tl civarında ama göz kalemleri çok dayanıyor nasılolsa üstelik kaliteli olunca iyi görünmek için değer diye düşünüyorum.

Diğer kullandıklarımın içinde en iyisi bu. Artık göz diplerime korkmadan kalem çekebiliyorum, aksa bile hoş ve hafif bir gölge şeklinde görünüyor hatta nereye gitti bu kalem diye düşünüyorum sanırım çoğu kirpik dibinde birikiyor ve görünmüyor. Diğer kalemler çamur gibi gözün altına bulaşır bunda kesinlikle öyle birşey yok tavsiye ediyorum.

max factor'un urunlerini tavsiye ederim supper.....

evet avon;ida kullandim oda guzel akmiyor....

herbal kullandim,kullaniyorum cok memnunum....

Ben de çok uzun bir süredir carmina kullanıyorum. Akmıyo suyla da siliyorum ama akmıyo ancak göz temizleme suyuyla silebiliyorum hihoyyyt

genelde göz kalemleri akıyo ama göz altınıza pudra sürdüğünüz zaman kalem akmıyo sürdüğünüz gibi duruyo kaydirigubbakcemile2

X