Göz Makyajı Göz kalemi tavsiyelerimiz

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
bende akmayan göz kalemi ariyorum,
ya fikirler cok farkli kafam karisti biri bundan memnun ama digeri degil
hangisini alsam acaba

ya kızlar bende ne alsam aktı flormar hem normali hem asansörlüsü alix avien de fena aktı beyu atkı şimdi cecile 'in iki taraflı silgili olanını deneyeceğim geçen testini denedim pahalı geldi die almatım 15 ytl ama almaya karar verdim bıktım dağınık bi makyajdan

ne kullanırsam kullanayım akıyor,şu an elimde 8-9 tane siyah kalem vardır belki de.şimdi bi yol keşfettim(belki zaten vardır böyle bi metod en deneme yanılma yoluylA buldum) gözlerime önce pudra sürüyorum,kalemin geleceği ve akacağı bölgelere:)sonra kalem çekiyorum ,akmıyor.ama bu gözlerime zarar verir mi bilmiyorum.en pahalısı hangisiyse gidip alacağım bıktım artık.

sesil diye olmalı tatlım...ben bugün carmine aldım bakalım ilk defa kullanacağım,10 lira.inşallah iyidir

cecile kullanıyorum yaklaşık bir yıldır,valla çok memnunum hiç akma olmuyor tavsiye ederim kızlaryerimseniben

sesil diye olmalı tatlım...ben bugün carmine aldım bakalım ilk defa kullanacağım,10 lira.inşallah iyidir

saol bebişimm yardımın için kaydirigubbakcemile2 kızlar bu arkası silgili bugulu goz makyajı yapmak ıcın olan kalemı cok kalıcıymıs ama heryerdede bulunmuyomus... boynere flnmı gıtsem? yoksa t-shop veya watsonslarda bulabılırmıyım acaba?:asigim:

ben avonun acılıp kapanabılen goz kalemını kullanıyorum
ucu kırıldı derdı yok hemde akmıyo ve kalıcı
ındırımdeyken 9tl ye almıstım
ben cok memnunum tavsıye ederıma.s.

rica ederim diloshcum...
ben avonunkileri falan denedim,gözümden kaynaklanıyor herhalde,akıyor.carminayi da bugün süreceğim( dışarı çıkmıyorum gerçi ama denemek için evde kokoş kokoş gezerim) bakalım sonuç ne olacak.

kızlar benimde kullanmadığım kalem kalmamıştı ve herbiride aktı özellikle nedndir bilmem ama avon bende hiçç ama hiçç işe yaramıyor( 1 sene oldu alalı birazcık diğerlerine göre pahalı ama 16 ya bourjoıs waterproof kullanıyorum yeşili ve siyahı var acayip memnunum akmıyor :))

avonun açılıp kapanan göz kalemi çok güzel.ama işte ucunu ayarlayamyıosun biraz kullanışsız.
ama flormar hiç akmıyorzemuszemus

avon da bu ay o kalem var (4 renk seçeneği ile)üstelik makyaj temizleyicisi de hediye :12.50 tl'ye :dance:SÜPER di mi delikafaduldenilgilenenler kampanya 23 ekimde bitiyorşutarafagitti

birde açılıp kapanan kalemlerden kullanıyorm mavi ve siyah çok güzeller akmıyorlarda..2renk daa çıkmıs belki onlardanda alcam :)

ben katalog fiyatından verdiğim halde epey alan oldu ki 12.50 bile bu 2 ürün için süper

bende 10 dan aldım yeşil kalem güzel duruo dah getirmedi temsilcim:)) (p_renses cabukk)
bende asansorluler var cok memnunum altına beyaz far surup kalem cekiorm hiç akmıo oyle deneyn arakadaslar :))

yeni mor ve o yeşil giib olan renk süper duruyooo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…