Görümcem kayınbabamı dolduruyor ne yapmalıyız?

Boşver eşin çözsün mutsuz da olabilir ailevi mesele bu haklı olduğu yerde tepki verebilir. Sizlik hiçbir şey yok

Sizlik bir şey yok. Adam geline (el kızına) yatırım yapacağına kızına yapmak istiyor. Olması gereken bu.
E peki damadına neden yediriyor o da elin oğlu olmış oluyor sanırım siz de görümcesiniz
Kayınbaba aranmış da kv dememiş mi olayları? İlginç yani.
Evet di mi aynen öyle kv maalesef aşırı pasif. Kızları bas bas bağırıyor suratına, kocası da bi şey demiyor. Ben görümceme dedim bi kez yeni gelinken abla neden bağırıyorsun ben yaparım dedim sonra daha girmedim aralarına bağırsa da karışmadım koca kadın dedim. Küçük görümcem 33 yaşında o da aynı ama ben karışmıyorum kendime bakıyorum çocuklarım da saygılı kvye

Konu sahibi konuyu açmış gitmiş
Kız ancak gelebildim
Boşver eşin çözsün mutsuz da olabilir ailevi mesele bu haklı olduğu yerde tepki verebilir. Sizlik hiçbir şey yok
zaten ben bu konuyu çözeceğim demedim eşimin üzgün olmasına dayanamıyorum dedim sadece kp konuşsam mı dedim neden oğlunu hiç dinlemedin soramadın bunca yıl o seninle diye. Büyük görümcem hep yapıyor geçen sene de oldu böyle

Ayrılıp kendi işini kursun, elinizde nakit para var mı? Senin adamın kazandığı parayı çat çut yiyorlar siz de anca surat çekiyorsunuz.
Evet nakit paramız var burda bi dürümcü açmayı planlıyoruz hem maliyeti düşük getirisi yüksek diye bunu duyurduğumuzdan beridir zaten görümcemin hareketleri daha da alevlendi. Kendisi de evli eşi de çalışıyor

Görümcem hiç yardımcı olmadı tabii ki 17 yaşında evlenmiş kaçmış birisine, kayınpederimle araları 5 yıl bozuk kalmış sonra düzelmişler. Eşimin ve kayınpederin üzerine. Görümcemin amacını anlayamadık sadece ne yapmaya çalışıyor vs. İş yerinde de eşime selam vermiyordu sonra dün eşim ben ayırmak istiyorum haklarımı diyince akşam mesaj attı özür dilerim vs diye sonra anladık ki tamamen para odaklı maalesef

Eşiniz işini ayırmaktan bahsetsin. Madem işi eşiniz yapıyor tutuşurlar. Aynı bela bende de var.
Yapmayın ya valla çok üzüldüm çok zor eşimiz için de bizim için de. Dün iş çıkışı eşim kayınbabama ben haklarımı alıp ayrılıcam demiş akşama görümcem yazdı özür dilerim diye. İçten pazarlıklı geliyor

sizin yapacak bir seyiniz yok. olayın hiç bir yerinde değilsiniz

başlıktaki doldurma işlemi tam olarak nerede gerçekleşti onu da anlamadım
Kayınbabamı arayıp eksik anlatmış olayları değiştirmiş. Zaten biraz da yalancı birkaç kez diğer görümcem hakkında da yaptı sonra görümcemle tartıştılar kendi aralarında. Ailenin kavga merkezi adeta

Ev kayinpederinizin üzerineyse görümceniz öyle rahat rahat oğluna veremez zatende sizlik bir durum yok.
Benlik şöyle durum var hanım efendi benim evimdeki huzur benim kocamın morali neden bozuluyor???? Şöyle yorum yapanlar ya bekar ya da hiç ailevi sorunu olmayanlar herhalde

Ortak iş yapan insandan nefret. Satsın payını alsın parasını, kendine yeni iş kursun. Sonra da kim kime ev yapıyor umrunuzda olmasın.
En iyisi zaten ben eşime geçen sene aralıkta dedim bunu yine bi tartışma çıktı para sebepli değil ama aile ile alakalı ben de dedim ayır işlerini ne halleri varsa görsünler sonra babasına üzüldü yapmadı söylemedi

İlk defa kız evladın kayırıldığı bir konuya denk geldim.
Eşin babasıyla konuşsun. Olaylar o uyurken olmuş . Kimbilir ne şekilde anlattı. Görümce evli mi?
Evet zaten olayları değiştirip anlatmasıyla meşhurdur kendisi herkes bilir tüm sülalesi, sadece kayınbabam görmüyor en büyük kızı. Evet evli oğlu var 21 yaşında olması lazım kızı var 19

Siz karışmayın.
Böyle maddi konuların ortak olması maalesef çok sıkıntılı oluyor.
Eşiniz ailesine bu konuyu açtığına göre demek ki hakkını yedirecek, pasif bir insan değil.
İşte konuyu açtı diye çıldırdı görümcem normalde karışmazdı zaten. Ona ev yapılması fikrine de sıcak baktı yapılsın dedi ama kayınbabamın evini de oğluna vereceğini duyunca eşim sinirlendi ne hakla söylüyorsun gibisinden. Oğlu da aylak maalesef yalı da küçük değil çalışmıyor okumuyor da, onu da anlıyorum evladını düşünüyor ama bizim de evlatlarımız var

Görümceniz eşinden ayrıysa belki daha önce kendi aralarında konuşmuşlardır bu ev sana kalır kızım diye. Bi güvence gibisinden. Yine de adam sağken öyle konuşması çok çirkin.
Yok eşi var çalışıyor kazanıyor da gayet ama görümcem aç gözlü hep daha fazlasını istiyor. Hem de nasıl kv kp aağlıklı hayatta onların öldüğünde o evi oğluma veririm diye anlatmış o da eşimin kulağına geldi işte
Cidden aklını kullanmıyor konu büyük kızı olunca. Eşim de dün benim haklarımı ver ben ayrılıyorum demiş kayınbabama o da olmaz dur ne gitmesi demiş eşim daha konuşmamış sonra görümcem akşam mesaj attı kocama özür dilerim diye

Evet evet eşimle kurdu eşim hala anlatır ilk gün içiri girdiklerini kapıyı nasıl açıklarını 3-4 arabalık küçücük bi yerdi diye. Sonra kp eşimi bırakıp dışarı gidermiş eşim o yaşlarda orda kalmış o şekilde kocaman yapmış başarılı akıllı bi adamdır. Eşim ve kayınbabamın üstüne garaj tüm belgelerde eşim de imza atıyor. Geçen sene baktım aralık ayında. Maalesef imza da olsa üzerine de olsa kavga bi şekilde çıkıyor. Gelin yerine kıza yatırım derken? O da evli damada yatırım olmuş oluyor ya ilahi çok komiksiniz

ortada 2 tane villa var ve kv istemiyorsa evin biri sizin biri görümcenin olabilir.. fakat ben sizin yerinizde olsam onların aile meselesine hiç karışmam, eşimi de dolduruşa getirmem, aklı başında olan zaten duruma el koyar kendi hakkını arar.

Evet ama ben eşimi savunurum kimse kusura bakmasın onu yalnız bırakamam. İsterse paşa olsun hiç fark etmez.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…