Görümce yüzünden kaynanam ve kayınpederimden soğudum eşimden de

e o zaman tamam

kız sen yanlış anladın burda kıskanan taraf ben değil karşı taraf ailesi bize yardım etmesin diye engelliyor kızkardeşi belkide öyle düşünüyorum, hani bir evin oğlu bir evin kızı eee gelin geldi bir evin kızı pabucu cama atıldı diyerekden ama yemezler

ben kayınvalidem ile altlı üstlü otururken aynı ev için de onu bir hafta görmediğim oluyordu..cnku ben gıtmesem yanına ne o gelırdı kapıma ne arardı beni..ama alıştım ben çünkü o oyleydı yapacak bişey yok küçük gibi ben arar sorardım onu...
eşine gelince haftada bi kere ailesine gtmiş çok mu görüyosun? yarın öbürgün sende kayınvalide olunca oğlun sana da gelmezse anlarsın ozaman...
görümcen hakkında da bir yorumum olmayacak

36 yaşına kadar neden ortada anladın şimdi dimi şeker umarım hehe bende seni öptüm şeker

ben oğlumun mutluluğu için fedekar bir anne olurum emin ol , benimde annem var bende çalışıyorum hafta sonu evdeyiz hafta içi annem gelmiyor bile yorgunuz damatda işden gelir ayaklarını uzatır rahatça otursun rahatsız etmiyim diye arka sokağımda oturdugu halde gelmez anlayışlı kadın vesselam

k.v k.p çocuk istiyor sürekli dile getiriyorlar, eşimde borç yüzünden çocuk istemiyor borçda 3 milyar eski para ile yeni para ile 3.000 tl, cimri ailesi kocamıda cimri pinti yetiştirmiş baksanıza 3 .000 tl içinçocuk yapamıyoruz, lafa gelince pabuç gibiler ama icraata gelince tık yok :26: pöfff

Bence cimrilikten pintilikten değil de senin dırdırın yüzünden ve bu densiz tavırların yüzünden
akıllı davranarak çocuk yapmıyor bence adam. yani ben olsam bende yapmazdım.
bu kadar derdinin sıkıntının ıcınde bence sende çocuk yapmayı düşünme.
önceki konundada yazdığım gıb aynı cumlelerımı tekrarlamak ıstıyorum.
sen bu akılla devam ettıkce bu kocayıda kaçırır yedi kocalı hürmüze aday olursun.

ucuz kumaştan kaliteli takım elbise olmaz... sen değişmedıkce hayatında hiçbirşey iyi olmaz rayına oturmaz.

şuan yemekdeyim birazdan cevap yazıcam sana öptüm :26:

dur dayanamadım hemen cevap yazayım kız yoksa sen eşimi tanıyormusun nerden biliyon sallıyon bakem, eşim kendi diyor borç bitince anında çocuk yapcaz borç bitsinde diyor, 3.000 tl borç yüzünden çocuk yapılmazmı beee para canlısı ailece çünkü benden iyimi tanıcan :26: sanki 3.000 tl borçla batıcak adam, hem yaşımız geçiyor

Sizde uslu bir gelin olun ve kaleyi içten fethedin
Eşinizin bebek yapmaya hayır diyemeyeceği fırsatlar ve ortamlar hazırlayın
Evin hem karısı hem erkeği olmayın evdeki tamiratları eşinize bırakın
ortaya kendinizi atmayın .
eşinizin ailesinide olduğu gibi kabullenin .

ona bırakırsak yandık ölme eşşeğim ölme, bulaşık makinası hortumu tıkanmış sürekli su akıyor dolapların içi hep su dedim bak su dolapların içi şişicek bak dedim sanırım lavobadan akıyor, bakarız dedi öyle kaldı bende dedim bu böyle olmaz sürekli sil sil kurcaladım baktımki megersem bulaşık makina gider yerinden tıkanmış söktüm hortumu içini temizledim taktım kesildi su dolaplarım şimdi kupkuru, adama kalsak beklesek dolaplar elden gidicek bismillah dolapların lake 5 milyar para ödedik eşime kalsa yeni dolap almak zorunda kalıcaktım tamir etmeseydim napayımm can malın yongasıdır derler, ayyyy pardon mal canın yongası dicektüm :26: 28:

ahh bir kabul edebilsem keşkee ama olmuyor işde ne yapsam ne etsem olmuyor, düşünürken bile tüylerim tiken tiken oluyor

ahh bir kabul edebilsem keşkee ama olmuyor işde ne yapsam ne etsem olmuyor, düşünürken bile tüylerim tiken tiken oluyor

ilahi

onlar sizi düşünmesin sizde onları düşünmeyin olsun bitsin

Hem evledikten sonra hiçbir aile evladına yardım etmek mecburiyetinde değil

sapasağlam insanlarsınız çalışın kazanın kimseden bişey beklemeyin

ben anlamıyorum bu insanları kimisi anneye aileye herhafta kocan gitmiş ne var diyip kızanlar var, ama iş oğluna yardım etmeye gelince mecbur değil aile yardım etmeye, eee ozaman evlatda herhafta anneye mecbur değil gitmeye, işine gelince anne aile yanında, söz konusu yardım olunca aile değil, aile oğulları yanına gelince evlat, başı sıkışınca evlat değil, nerde kaldı aile, arkadaşım sen demekki aile ana baba olmak ne demek bilmeyenlerdensin, çocugum yok ama senden daha iyi biliyorum sanırım kimseden bişiy istediğim yok sadece yazıyorum böyle böyle insanlar diye,

Son düzenleme:
ben bir anneyim evet

sizden 10 yaş küçüğüm.

madem benden de herkestende daha iyi biliyorsunuz bildiğinizi yapmaya devam edin böyle

siz fikir almak için değil yaptıklarınızı onaylamamız için açmışsınız sayfayı.

Benim fikrim bu tavrınızı fikrinizi ve zihniyetinizi onaylamıyorum.

tavrım ve fikrimi zihniyetimi onaylamadıgınız nedir ve mantıklı açıklaması yorumu nedir ben anlayamadım :26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…