Görümce yüzünden kaynanam ve kayınpederimden soğudum eşimden de

ben bir anneyim evet

sizden 10 yaş küçüğüm.

madem benden de herkestende daha iyi biliyorsunuz bildiğinizi yapmaya devam edin böyle :KK37:

siz fikir almak için değil yaptıklarınızı onaylamamız için açmışsınız sayfayı.

Benim fikrim bu tavrınızı fikrinizi ve zihniyetinizi onaylamıyorum.

berrakcım uğraşma natlus böyledir
önceki konularını bilmiyosun herhalde böyle bir konu açar kim ne derse beğenmez
sırf insanları sinir etmek için konu açar:KK47:
boşver..

boşver..

canımın içi salçalı makarna ayyy pardon soslu makarnam en iyi sıkı takipçim kız nasılsın görüşmeyeli, bu arada ösledinmi beni, ben sizi çukkk ösledim de :KK25: :KK76: :KK33: :KK34: :KK35: valla yanlış düşünüyorsun kırıldım...

Maşallah nekadar dolmuşsunuz boyle taramalı tufek gıbı saymıssınız :) valla kusura bakmada ben senı bır cok konuda haksız buldum. Benımde cevremde sevmedıgım bırcok ınsan var ama ben sevdıklerım ıcın onlara katlanıyorum. Hem ne olcak esınızle sızde gıtsenız? Cok merak edıyorum onlara hıc yardımda bulundunuz mu anne baba bırseye ıhtıyacınız var mı dedınız mı? Guler yuz gosterdınız mı? Sureklı hakaret gıbı konusmalarınız. Unutma kayınbabanız kayınvalıdenız olmasaydı esınızde olmazdı. Esınızı sevıyosanız onlarada saygı gosterceksınız. Tatlı dıl yılanı bıle delıgınden cıkarır.

Maşallah nekadar dolmuşsunuz boyle taramalı tufek gıbı saymıssınız :) valla kusura bakmada ben senı bır cok konuda haksız buldum. Benımde cevremde sevmedıgım bırcok ınsan var ama ben sevdıklerım ıcın onlara katlanıyorum. Hem ne olcak esınızle sızde gıtsenız? Cok merak edıyorum onlara hıc yardımda bulundunuz mu anne baba bırseye ıhtıyacınız var mı dedınız mı? Guler yuz gosterdınız mı? Sureklı hakaret gıbı konusmalarınız. Unutma kayınbabanız kayınvalıdenız olmasaydı esınızde olmazdı. Esınızı sevıyosanız onlarada saygı gosterceksınız. Tatlı dıl yılanı bıle delıgınden cıkarır.

Ahhhh canım şuan kendimden nefret ettim nerde ise ağlıcam ağlatıcan beni, kız bendeki tatlı dil yılanda değil timsahda bilem yok, bakma burda saydırdığıma çok eğlenceli neşeli ve bir okadarda tatlı dilli güler yüzlüyüm dür, öyle derler :KK19: ama adamına göre muamele, karşındaki odunsa yont yont incelmiyorsa, ne yapcen :KK25: valla maşallah ne çok k.v k.p seven çıktı nedense hep benim konularımda herkes bir kaynana kayınpeder aşığı oluyor çıkıyor, sayemde sanırım antipatiler k.v. k.p lerere sempatiye dönüştü hehehe :KK48: teşekkür edin bana

boşver..

Alaycı üslubu tanımama yetti.

Hanımefendinin önceki konularını bilmiyorum ama

herkes yanlış bir düşünceye kapılabilir diye ben fikrimi söyledim böyle düşünme diye

beni aileden anlamamakla itham etti.:KK47: konu ben değilim o.

neyse canım :KK1::KK1::KK1:

siz buraya konuyu milletle dalga geçmek için mi açtınız??? ayıptır ya. insanların sinirlerini hoplatıyorsunuz...

Yoğğğğ neden sadece konu açtım ve karşılıklı yorumlaşıyoz , ben öyle düşünüyorum yanlışmıyım. akıl verip alıyoz birbirimizin eksiklerini kapatmak için burdayız.... :26: :KK1: :KK1: :KK1: :2: :KK3:

Son düzenleme:
Yoğğğğ neden sadece konu açtım ve karşılıklı yorumlaşıyoz , ben öyle düşünüyorum yanlışmıyım. akıl verip alıyoz birbirimizin eksiklerini kapatmak için burdayız.... :26: :KK1: :KK1: :KK1: :2: :KK3:

Karşılıklı yorumlaşmıyoruz, akıl verenlerın aklını almıyorsunuz kı zaten, sıze gore yorum yapanlar
iyi, ama zıt fıkırde yorum yapanlar kotu oluyor. bir kadının bu kadar lakayik konuşmalarına da çok cıddı cevaplar
verilemez dıye düşünüyorum ben.
aynen bir oncekı yorumumda da dedıgım gibi yakıştırmamı kabul etmış bulunuyorsun.
işin özü, ucuz kumaştan kaliteli takım elbise olmaazzz !
hangi kılığa burunursen burun kk seni tanır gereken cevabı da verır.
kaale alınmayan sen gereksiz yorumlarına devam edebılırsın buyur meydan senın
:KK53:

kocanız 3000 tl borcu bahane ediyor olmasın

yoksa siz tam cocuk yapılacak kadınsınız !

Son düzenleme:
Karşılıklı yorumlaşmıyoruz, akıl verenlerın aklını almıyorsunuz kı zaten, sıze gore yorum yapanlar
iyi, ama zıt fıkırde yorum yapanlar kotu oluyor. bir kadının bu kadar lakayik konuşmalarına da çok cıddı cevaplar
verilemez dıye düşünüyorum ben.
aynen bir oncekı yorumumda da dedıgım gibi yakıştırmamı kabul etmış bulunuyorsun.
işin özü, ucuz kumaştan kaliteli takım elbise olmaazzz !
hangi kılığa burunursen burun kk seni tanır gereken cevabı da verır.
kaale alınmayan sen gereksiz yorumlarına devam edebılırsın buyur meydan senın
:KK53:

cicim tatlım bacım kardeş neden hala yorum yapıyorsun madem kaale alınmayan ben yani bana neden KAAAAALEE alıp yorum yazmaya devam ediyorsun ahhh benim iyi niyetli arkadaşım, ucuz kumaş kaliteli elbise sen sanırım çok giydin ucuz kumaş, kaliteli elbiseye hasret kalmışınki tanımadığın insanlara çamur atıyorsun neyse elbet seninde KAAAAALİTELİ bir elbisen olur üzülme.. hadi kaale almadığın konuma hala kalite biri olarak senn yorum yazma kaliten bozulmasın :KK12: :KK15: :KK1: :2: :KK3: heee unutmadan kaliteni alda git bir zahmet nemelazım....

Son düzenleme:
kocanız 3000 tl borcu bahane ediyor olmasın

yoksa siz tam cocuk yapılacak kadınsınız !

yok arkadaşım diyorki borç bitsin sende hamile hamile çalışma hamile kalınca çalışmanı istemiyorum borçuda tek ödeyemem diyor, bende ne var 3.000 tl borç nedirki diyorum durum bundan ibaret

X