görücü usulu fikirlerinizi ögrenmek istiyorum

Dinine düşkün haramdan korkan biriysen resim göndermemeliydin ayrıca..
Bu şekilde zaten evlilik yapılmaz. Allah hayırlı kısmetler versin..
tamam da çagımızda normal bişey bu ayrıca aşırı dindar kapalı degilim açık biriyim ama yinede yasaklanan günah olan seylerden korkuyorum uzak duruyorum

dini yonden baglisiniz ama anneniz yumusatmasi nasil oluyor anlamadim ama maddiyat icin sonradan.uzulcejiz seyler yapmayin , yalan varsa uzaklasin derim.

tamam da çagımızda normal bişey bu ayrıca aşırı dindar kapalı degilim açık biriyim ama yinede yasaklanan günah olan seylerden korkuyorum uzak duruyorum
Ama çağımızda ailecek eve gelinmesi de normal. Babasını istememişsiniz ya..
Neyse zaten nerden baksan saçma bir durum, aracının dedikleri, çocuğun yaptıkları vs..
Yasin genç nice güzel kısmetler çıkar. Hayatında mutluluklar dilerim..

Reactions: KV_
evet eve gelinir ailecek ama en basta baba gelmez bizde anneler ablalar gelir annem ondan dolayı istemedi olacagı belli degil yabancı adam evime gelmesin dedi

Katalogdan model begenir gibi olmus sizinki, baskasi fotolarini yollasa tanimadigi erkege elestirirsiniz muhtemelen, ama dindarim ayagina tanimadiginiz insanlara fotograflarinizi yolluyorsunuz, cok ilginc geldi bana acikcasi.
Kusura bakmayin tanismadan evlenilmez, yedinci yuzyilda yasamiyoruz oyle foto yollamak, sadece surati begenmek de nedir, ne acayip iliskiler var.

ben neden eleştireyim ki normal bişey benim tüm sosyal medyam herkesede acıktır dindardaki kastım o herkesi yargılayan tutucu biri degilim kusura bakmayın ama size acayip gelen normal şeyler bunlar hiç karşılaşmamıssınz demek ayrıca sadece foto yollayarak kimse evlenmez 6 7 ay tanışmadan evlenmem diye belirtmiştim zatn kimse tanışmadan evlenmez ki ben hiç

Sevgili konu sahibi hassasiyetlerimizin arkasında durmaz dünyevi kaygılardan dolayı taviz verirsek ilk onlarla sınanabiliriz.
Bunu unutmayın. Ailenize de hatırlatın.

Ayrıca size açık açık yalan söyleyen, içiyorsa (ki içebilir bu onun tercihidir) muhtemelen ailesinden cekindigi icin arkasında durmayan bir adam yani ailesinden belki de henuz bagimsizlasamamis bir insan yarin sizin de arkanızda durmasi gereken durumlarda savunmazsa hiç şaşırmayın.

Ayrıca içmeyen ve bu konuda hassasiyeti olan insanlar kesinlikle var. Henüz denk gelememişsiniz.

Hakkınızda hayırlısı olsun.

çok teşekkür ederim

Umrede yasıyorlar’dan sonrasını okumadım.
Üniversite mezunu, dinine bağlı hanım kız,
Umre bir şehir değildir.
Mekke’de yada Medine’de yaşanır.

Yazı uzun, türkçe hak getire.

O değil de siz evlenmiyorsunuz ki. Bildiğiniz alışveriş yapıyorsunuz.
Anababasından.com, fotığraflar gelip gidiyor. Pazarlık yapılıyor uzun ince, kısa tombul vs vs.

Umrede yaşamak nedir ayrıca?
Hacda kiralık evimiz var gibi mi?
Pes.

Noktalama ya dikkat ettmem ama yinede yazindan hiç bişey anlamadım ne anlatmissin belli degl

Adam sırf anası babası istedi diye evleniyor.muhtemelen memleketten bir kız getirip eve anasının babasının yanına bırakıcak kendisi gece hayatına kadınlar la takılmaya devam edicek.yakma kendini .

Okumaya çalışırken darlandım ateş bastı valla okumayı bıraktım . Pes doğrusu manavdan elma seçiliyor resmen .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…