görücü usulu fikirlerinizi ögrenmek istiyorum

kullanırım BACIM
Şaka bir yana bu oğlandan bence eş olmaz. Okuduklarımı yanlış anlamadıysam bu adam zengin muhafazakar ailelerin her haltı yiyen oğlanlarından. Ayrıca evliliğede ciddi yanaşmadığı belli sanki mal alır gibi kim olur olsun umrunda bile değil. Size layik değil böyle biri üzülürsünüz:110:

Şaka bir yana bu oğlandan bence eş olmaz. Okuduklarımı yanlış anlamadıysam bu adam zengin muhafazakar ailelerin her haltı yiyen oğlanlarından. Ayrıca evliliğede ciddi yanaşmadığı belli sanki mal alır gibi kim olur olsun umrunda bile değil. Size layik değil böyle biri üzülürsünüz:110:
Şaka haricinde cevapladıgınız için teşekkürler

+++
Bu nedir yahu
Paramız var parasını veririz istediğimiz kızı alırız kafasındalar

Gülüm,
aynı konuyu tekrar tekrar açmasak iyi olur, içerik silmek yasak bu sebeple konular silinmez ama konu sahibesi arkadaşımız bu konuyu 3 defa açmak yerine, bir kere açıp tam anlatsaydı iyi olacaktı.

Anladım teşekkür ederim :) Aklımda bulunsun benimde

haklısınız ama karşıma çıkmadı çıkmıyor öyle biri yoksa bende sizin dediginiz gibi birini arıyorum mesele parası degil sürekli alkol içenler geliyor ve ben yok diyorum artık içmeyen insan kalmadı gibime gelmiyor yada bana kısmet olarak gelmiyorlar üstelik namazımı kılan biriyim nerde olursa olsun öyle barlara takılmışlıgımda yok ama aksine öyle insanlar geliyor

Gercekten merak ettim illaki hemen evlenmek zorunda misiniz? Yani duyan da sizi 40 yaşını geçmiş zannedecek.daha yeni mezunsunuz.bir hayata atilin.kazandıklarınızla vakit geçirin.illaki biri çıkacak karşınıza.acele etmeyin bu kadar sonra bir keleğe denk gelirsiniz açtığınız açacağınız konular burda gırla gider

Ailesi mal begeniyor sanki..tövbe tövbe...florida da villalari olsun...görgüsüz olduktan sonra ne fayda eder. Uzak durun derim

hqgxuduahaj kıııız florida değil, florya florya :halay:

şaka bi yana, konu sahibi, aynı yaştayız ama sizin bu kafayı anlayamadım.
o kadar çelişkili ki yazdıklarınız.

Kaldi mi bole evlenen hala? Eskidenmis gibi gelio hani net yok iletisim kisitliyken.. simdi o kdr cabuk birini buluoki cogu kisi..

Ha daha oncede yazdm bi kac konuda.. gorucu usulu denedim ama olmadi zmninda:) cocukla asker arkadasi gibi konusunca haliyle olmuyo o is.. birde evlilige dogru cikion ya kafada baslayamio bi turlu.. duygusal biseler olamio bemce

Manavdan karpuz gibi eş adayı seçen adamin kızlarla konuşmayı bile bilmemesine hiç şaşırmadım.
Bitiremedim yarısında bıraktım sinirden.
Kaçıncı yüz yıldayız?
Siz sevdiğiniz adamla evlenmek için adım attığınızda ailesi kilolu vs. Diyerek olumsuz baksa hoşunuza gider miydi ?
Siz bu insanın ne ses tonunu,ne davranışlarını biliyorsunuz. Fotoğrafla olur mu bunlar ?
Hiç mi sosyal hayatınız yok ? Çevreniz yok ?
Dini bütün inançlı istediğiniz gibi biri bu şekilde mi bulunur sadece?
Defalarca fotoğraf göndermek nedir ? Fotoğrafa bakıp isteksiz demek nedir ?
Hiç sağlıklı davranış değil bunlar.
Hayretler içinde okudum

X