görücü usulu fikirlerinizi ögrenmek istiyorum

Acele etmeyin bence yaşınız daha genç, evlenmek için evlenmeyin. Milleti susturmak için evlenirsen ve yarın mutsuz olursan kim arkanda olacak.

aynen öyle olur ama lafımı dineletemiyorum
O zaman sonuçlarına katlan ne diyeyim ablacım .Ayrıca bu kadar değersiz mi hayatın,yaşadıkça hayatta en kıymetli ve değer vermen gereken kişinin kendin olduğunu anlayacaksın.Çok geç olmadan anlarsın inşaalah.

Son düzenleme:
o istabulda ben doğuda bir ilde çok az görüsebiliriz ondan dolayı 5 6 ay tanımak istedim
5 6 ay az . Madem seni istiyor madem parasi var atlayacak uçağa zırt pırt gelecek. Görüntülü ara. Aksam ara. Cumartesi gecesi ara. Ickiye karsiysan takibini sıkı yap. Ben karsi degilim esim icki de icer, daha bir kere eve alkollu geldigini gormedim. Biz beraber iceriz. Ama ben bu sorunu en yakin arkadasimda yaşadım . Kadin istemeyince kadin dindar olunca ( bunu gunah anlaminda soyledim. Yanlis anlasilmasin ) tepkiler daha büyük oluyor. Hakkinizda hayirlisi olsun

beni sanki türkçe bilmiyor durumuna getirdi ben kürtçe bilmiyorum nasıl konusucam demiş

pff şımarık bir velet bu.
doğuda ki insanların türkçe bilmediğini düşünecek kadar da kaz kafalı.
zengin ve hayatını yaşayan bir tip ama kendi beğendiği kızlarla evlenemeyecek kadar asalak zira paranın kökü babada.
aldatılırsın evlenirsen.

cok teşekkürler aynen öyle düsündüm gün içinde görüntülü arayıp geceleri gec saatlerde arayıp eger görüsmeye karar verirsem yapıcam bunları yani diyelimki ayda bir gelirim dedi bitiririm o zaman hani sadece içimden keske dememek için görüssemi dedim acaba

korkularımı dile getirdin teşekkürler

Dinine düşkün haramdan korkan biriysen resim göndermemeliydin ayrıca..
Bu şekilde zaten evlilik yapılmaz. Allah hayırlı kısmetler versin..

otel işleten insan çok dındar aile olamaz içki var herşey var otel de mesleğim benim tüm ayrıntılarını bilirim neler döner otellerde neler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…