Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri göğüslerim çok küçük acil yardım!!

Benim de 75-80 ve çok memnunum. Bence kafaya takma ve vücudunla Barışık olmayı dene.:KK45:

Küçük göğüslü olabilsem keşke büyük göğüsün çok fazla dezavantajı var zaten boyun kısaymış kısa boylu olup da füze gibi göğüslü olmak orantısız durur
Kendinle barışık olmalısın diyecektim ama sen zaten bunu bi kompleks haline getirmişin,silikon düşünmüyo musun

ben 25 yasındayım garson beden desteklı kullanıyorum desteklı kullanmamın sebebıde buyuk gorunsun dıye degıl yatarken bı o tarafa bı bu tarafa düşmesin diye:KK51:

Olan olmayana özeniyor, büyük küçüğe küçük büyüğe... Daha buyur onlar yaşın gençmiş hep öyle kalmaz merak etme :KK14:

Merak etme evlenince buyur.
Benimkiler dahada kucuk. 70 bile buyuk olabiliyor bazen modele gore.
En uygunu 65B felan bana, desteksiz sungersiz dahada kucuk.

Ama stres etme.
Benim kiz kardesiminki su an buyuk oldugu icin saklamaya bakjyor, ama pekte saklayamiyor.
Bide evlendikten sonraki halini dusun.

Sunger her zaman en guzel cozum, ben memnunum.
Hem ilerde evlenince nasil gorunur diye dert ediyosan hic uzulme.
Elbise haliyle tek bi sutyenle kalmak arasinda baya fark var. Elbisenin katlari cogaldikca goguslrrin sekli kaybolur kuck durur. Belkide o yuzden alay konusu oluyosun ailede. Oysa evlenince sutyenle sekilli durur dgru sungrrle. Hem cok kisiden duydum erkekler kuck gogusleri daha cekici bulurmus.

konu bana inandırıcı gelmedi ya. aile toplantılarında alay edilmek nedir anlayamadım. gerçekse nasıl bir aileniz var?

çocuk yerine konmanız küçük durmaktan kaynaklanıyordur. yüz hatlarınız çocuksudur ya da boyum kısa demişsiniz ondandır yani. dışarıdan nasıl dikkat çekebilir bu kadar abartıyorsunuz. olmadı dolgulu destekli takarsınız.

konuyu açma sebebinizi anlayamadım.

Mantıklı olur ne kadar büyütür bilmiyorum ama diri ve dik olmasını sağlar
Göğsüne soğuk su tutuyosun işte

Acil silikon taktır.
Ya da acil kilo al.
ya da acil pamuk tıkıştır.
İstersen acile de gidebilirsin durum bu kadar vahimse.

Ahh ahh benimde küçük ve ayrık gögüslerim olsa keşke bence çok sexi duruyor derin dekolteli tişört giyiyorlar yabancı dizilerde görüyorum çok hoş duruyor :KK53:

20 yaşındayım göğüslerim küçük ve ayrık. 75 beden destekli sütyen kullanıyorum. artık destekli kullanmak istemiyorum . tahta gibiyim ne kıyafet ne de kolye takabiliyorum. bunalıma girdim lütfen yardım edin

Yaptır o zaman

Biz ne yapalim?
Silikon tabancasi gondereyim etrafina sıkarsin?

X