Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüs ile kilo ilişkisi?

sevenkan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2009
6
0
37
Arkadaşlar sizce kilo aldıkça göğüslerde büyür mü? mesela zayıf bir insanın aşırı küçük değilde normal göğüsleri olabilir mi? mesela ben 21 yaşındayım yıllardır aynı kilodayım yani 45 kilo boyum sa 1.55. ve göğüslerim küçük 70 bile değildir.mesela benimle aynı yaşta ve aynı boyda arkadaşım var 58 kilo gögüsleri büyük ama kiolu görünmü ben onu 45 sanıyordum ama değilmiş.sizde kilo boy ve göğüs bedeninizi paylaşırmısınız? göğüslerimin küçük olmazı kilomdan mı sizce genelde yorumlar bu yönde?

kilom su siralar 50-21 sularında
sutyen olcum 85
47-48 iken sirtim olmadıgından 85in sırt kısmı bol olurdu
ama kilo aldıkca 85ten de taşar oldu :roflol:
sütaşta kadrolu inek olarak iş bası yapcam yakında

yani kilo aldıkça büyür diosun gurbaammm öle mi:roflol:
ya banada kilo alınca hafif toplanır gibi gelio ama canım senelerdir kilo alamamışsın şimdi mi alacaksın hemde kiloyu nerden alıyorsun bakalım bide o var kalçadan alırsan nolacak nerenden aldığına bağlı kiloyu büyümesi için

kilo almadığım için bilmiyorum bir sorunda zaten zayıf olmam sizlerde nasıl onu merak ediyorum arkadaşım

boyum 1.80 cm
kilom 67 kg
doolgusuz 75 dolgulu 80 kullanıyorum
önceden kilom 52ydi bir ayda 7 kilo aldığım bile oldu ama pek etkisi olmadı göğüslerime

benim boy 175 kilo 58 canım mesela ama benimde öle dolu dolu kocaman gögüslerim yok mesela ben kiloyu kalçadan alırım yani
ama biara 65dim ben o zamanlar gögüslerim bundan büyüktü kilo verince gitti ama hiçbizaman sütyenlerden taşan gögüslerim olmadı :roflol:

aynı durum bende de var yahu kalçaya gitceklerine niye göğüslere gitmiyorlar ki anlamıyorum 52de de 67de de 70 i dolduramıyordum 3 ay önce

benim ki farklı normalda 85 ama kilo alınca 90 oluyor çok büyükte hiç iyi olmuyor o yüzden sürekli toparlayıcı kullanıyorum

kızlar ne yapacaksınız ya bendekini size vereyim aaaaaaaaa :) bende küçültmek istiyorum bunun için bitki biliyor musunuz :)

yok tatlım estağfurullah ama bura sana yaramaz mazallah el arabasıyla taşırsın sonra memelerini :roflol:

:) yok canım benimkiler taş gibi birşey olmaz yani silikon yaptıranlar var ya onlardanda süper Allah olmayanlarada versinkaydirigubbakcemile3

amin canım cümlemize inşallahhhhh eeee sen ewliymişin amaaa o zamn durumm değişirrr :jeyyar:

:) evet zaten eşimi bu göğüslerle tavladımyerimseniben

doksan atmış doksan olarak tavladım ben kaydirigubbakcemile3

sizin ki olsa olsa doksan atmış 65 olsun şaka bir tarafa insanın iç güzelliği önemli canım büyük küçük fark etmez Allah daim etsin mutluluğunu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…