geri sayım başladı buyrun bayanlar beraber sayalım

ay kızlar işlerim yoğun olduğu için pek giremiyorum kusura bakmayın kendimi dinlemekten kafayı yicem bu arada

gidip avans aldım ve kan testi yaptırdım ben valla dayanamadım

geçen ay çok sıkıntı yapmıştım, bu ay alıştığımdan mıdır nedir öyle sakinim ki, hemşire hormonlara da bakıyoruz belli olur dedi bilmiyorum artık akşam 5-6 gibi çıkarmış sonuçlar hayırlısı olsun artık muallakta kalmaktan iyidir :uhm:

arkadaşlar dualarınızı esirgemeyin benden :Saruboceq:

allah inşallah gönlüne göre verir canım,umarım test sonucu pozitiftir.

allahım inşallah canım hamilesindir senden mutlaka haber bekliyorum olumlu olur inşallah olumlu olursa bende yaptıracam hemen

allah inşallah gönlüne göre verir canım,umarım test sonucu pozitiftir.

sağolasın canım benim inşallah, hadi bakalım ben burda daha fazla heyecan yapmamak için relax durama geçiyorum, olumlu ya da olumsuz sonucu yazarım :sm_confused: bol sohbetler kızlar size

canım benim inan yazdıkların beni çok etkiledi inşallah tez zamanda
alırsın bebeciğini kucağına bol bol dua ed inan gerisi boş ne doktor nede ilaç rabbim isteyince oluyor doktorlar bunlar sadece vesile inan bana sadece dua et bende öyle bi hamile görsem hemen karnıma bakıyorum ama içi boş rabbim evlat sevgisi tattırsın hepimize

ebrum sağolasın birtanem inşallah hayırlısı artık, üzülmeyeceğim ama bu sefer hayırlısı olsun. senden de en yakında hayırlı haberleri alırız inşallah akşam yazarım by

ay kızlar acaba eve giderken tes mi alsam ya

biraz daha bekle bence düşünme başka şeylerle ilgilen tabi benim 10 gün olmasına rağman aklımdan hiç gitmiyor senin 5 günün var sen genede başka şeylerle ilgilen

oooooooffffff beklemekten başka çare yok galiba

ooo gene beni unuttunuz 1-10 u arası aaaaaaaaaa
kız unuturmuyuz hiç şubat ayı komple bizim hihoyyyt

canım ne kadardır bekliyorsun inan aynı duyguları bizlerde yaşıyorz işallah çok beklemeden sağlıklı bebişlerimizi kucağımıza alırız :Saruboceq:
ay kızlar işlerim yoğun olduğu için pek giremiyorum kusura bakmayın kendimi dinlemekten kafayı yicem bu arada
aynen bende senin gibiyim işim yoğun merakda ediyorum sizi
psikolojik bugun kasık ağrılarım arttı sürekli acabamı ki demekten sonunda batmalar başladı :uhm:
canımm dularım seninle işallah pozitifti mutlaka haber ver bize tammamı :1hug:

kızlar benimde adetim 3 şubt beklemekten başka çare yok
hayırlısı canım işallah güsel haberler verirsin bize

ay kızlar acaba eve giderken tes mi alsam ya
benim o alternatifimde yok işten çıktım en yakın eczaneye varana kadar kapanmış oluyo c.tesi pazarda kocam evde ondan habersiz yapmak istiyorum artık test olayını ne zaman test alıpda yaparım bilmem artık :uhm:

kıslar benim uykum geldi çok şimdi masa başında uyuyacam o dereceyim esnemekten çenem yırtılacak ya

ay canım bir den geldi yoksa gündüzleri hayatta uyuyaman sadece sabahları kalkmaya zorlanıyorum bu aralar ama yorgunluktan olabilir çünkü bu son 2 hf full saç ekimi yapıyoruz çok yorucu geçiyor ondan olabilir diyorum ama

saç ekimi :uhm: ne iş yapıyorsun cicim sen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…