geri sayım başladı buyrun bayanlar beraber sayalım

ceydat bulamadınmı görmedim seni ekim listesinde. kontol paneline gelip kısa yoldanda gelebilirsin tüm aylar var orda.

Arkadaşlar merhaba benimde adet günüm 9 uydu hala olmadım bugün hasteneye gittim sonuçları bekliyorum.ne olur dua edin bana hayırlı haberlerle dönerim inşallah...Rabbim isteyen herkese nasip etsin :çok üzgünüm:

hayırlısı olsun inş hamişindir allahım dualarını kabul etsin inş

AMİN...:Saruboceq::Saruboceq: Canım ya inşallah hamilesindir....:Saruboceq::Saruboceq::SaruboceqUALARIMIZ SENİNLE:CüvCüv:

10 şubat tı 3 gün gecikti sabırsızlanıyorum bebissimin haberlerini alıcam inşaalllah bu ay :))

benim 17 subat aslında ama karnım agıyor biraz göğüslerimdeki acı da gitti
yine olucam galiba senağlama

benim 17 subat aslında ama karnım agıyor biraz göğüslerimdeki acı da gitti
yine olucam galiba senağlama

üzülme canım benim gün doğmadan neler doğar umudunu yitirme zaten hamilelik belirtileriyle adet belirtileri aynı yani günün geçmeden anlayamazsın bak bana günüm geçti de ne oldu hala anlayamıyorum:)))) içini ferah tut üzme tatlı canını gelicek bebişin inan buna

Arkadaslar Merhba,

ben en son 27 ocakta adet oldum. bugun 24. gunum adetten sıonra. fakat bir haftadir kasıklarım agriyor ve goguslerde hassasiyet var. normalde 27 subatta regl olmam lazım yani daha 7 gun var. hamile olsam bu kadar erken belirti verirmi sizce?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…