geri sayım başladı buyrun bayanlar beraber sayalım

canımbende de adet belirtileri baş gösterdi ama umudumu yitirmedim beklicem

canım öncelikle sen sigarayı bırak bence bu çok kötü bir alışkanlık bebişin gelmeden bırakki daha iyi olsun canım test yapma diyeceğim ama ben bile dayanamıyorum canım test yapmak istiyor hatta geçen kan testi yaptırmak istedim hastanenin yabancısıydım ordan oraya gönderdiler hastane içinde dolaştırdılar beni ama teest yaptıramadn geldim geri belki dde bunda da vardır bir hayı diye bekliyorum ne kadar dayanabilirsem artık

malesef canım hapla korunduğun zaman malesef biraz daha fazla bekleyebiliyorsum ama beklemeyenler de var umutsuzlanma
evet bünyeye bağlı arkadaşım 3ay sonra hamile kaldı ama ben bekliyorum :çok üzgünüm:
inşallah hepiniz eşlerinize bebiş haberleriyle süpriz yaparsınız sevgililer gününde benim umudum yok buay gene rabbim bilir inşallah vardır hepimizde vardır
işallah canımm :Saruboceq:

ayyy canım sigara engel bile olaibliyo biliosun hamile kallmaya sağlığın için bir an önce uzak dur sigaradan 3gün önce kanda çıkabilir ama geç döllenme falan olursa çıkmayadabilir

evet vardır bi hayır bende yılbaşından önce yaptırdım kan testi yılbaşıan süpriz olurmu ki diye ama negatifdi maalesef bu ay azimle günümün geçmesini beklicem

ya benim geçmiyor hep erken geliyor meret oooooffffffff oooooofffffff

hadi bakalım haırlı haberlerinizi bekliyoruz sigara kullanan arkadaşım hemen bırak bunun hamileliği önleyici etkisi bile var

yok canım ya adetim 3 ünde itiraf etmem gerekirse hesaplayıcılar 2 sini gösteriyor

geçer geçer b bakmışın 9 ay bile geçmiş bebişin kucağında rabbim hayırlısınınnasip etsin diye dua et rabbim hepimizi duasını elbet bi gün inşallah kabul edecek

inşallah canım ya salıcakla kucağıma bir gelse poposuna poposuna yapıştıracağım ısırık delisi yapacam kıyabilirsem

kızlar ya meraktan ölücem sizde de kasıklarda batma varmı, bel ağrısı falan benim sol kasığım pıt pıt atıyor niye ki ???

vallahi canım eğer pisikolojik bişi değilse benimde dün sol kasığımda bugünde sag kasığımda hafif batmalar var ama adet belirtilerim arasında da var böle arı ay macigstar heyecanlandırma beni ya

öyle kasık batmalrı bendede var sürekli ama bunalr adet belirtisi bende her ay oluyo yani kasık ağrıları batmalar anlamıyorum o yüzden

peki pıt pıt birşeyler hissetmiyormusunuz ya, bende var sanki kazığı çalışması var solumda :) kalp atışı gibi cidden hissediyorum bunu

ay canı bu gün bir kaan testi yaptır istersen belkide ilk hamilemiz sen olabilirsin hadi hayırlısı olsun inşallah

peki pıt pıt birşeyler hissetmiyormusunuz ya, bende var sanki kazığı çalışması var solumda :) kalp atışı gibi cidden hissediyorum bunu

kız bak heveslndirdin hadi bi kan testi yaptır bellimi olur çıkıveriri bizde arkadan geliriz artık

canım bugün mümkün değil, ay sonu malumunuz cuma günü yaptırabilirim ancak ama ağzından bal damlıyor inşallah allahım bu bekleyiş hayırlısıyla biter ve eşime sevgililer günü hediyesi olarak müjdemi veririm. psikolojik olarak çöktüm resmen iki yıldır ne olur dua edin kızlar, zor duruyorum idrar testi yapmamak için ama hem erken hemde artık tek çizgi görmekten yoruldum

ay canım dualarımız seninle ve diğer bekleyenlerle bebişim merak etme gelecek bir gün sıpalar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…