geri sayım başladı buyrun bayanlar beraber sayalım

ebru1987

SeninleDoluRüyadanUyandım
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2008
2.571
18
37
mrb arkadaşlar benim adet tarihim 3 şubat. son 6 günü sayan tüm arkadaşlarımla beraber bebeğimizi birlikte karşılayalım ne dersiniz
bende herhangi bir belirti yok ama umutsuz da değilim çünkü ALLAHTAN umut kesilmez dimi :CüvCüv::ecrin_bebek::sm_cool:

canım benimkide 3 subatşakkıdı
bendede oyle belirti yok.sadece bazen midem eksime yapıo ve sol tarafım hafif agrıo .

canım bendede bir belirti yok ama yinede inşallah olur diyorum inşallah senin de olursenin benim gibi tüm bebek yolu gözleyenlerinde

benim 2 şubat.kasık ağrım çok,mide bulantım çok bel ağrım çok.4ay önce kürtaj oldum.bu bebeği çok istiyoruz.allahım isteyen herkese versin.bu arada 2 gün önce test yaptm,- çıktı.sağlık ocağına gdp kan testi yaptırsammı bilemiyorum.bakalım.

öncelikle geçmiş olsun ve allah sabır versin kesin sonucu kan testi veriyor biliyorsun kan testi yaptır bir an önce belkide hamilesindir çünkü bu belirtiler gebelik belirtileri

evet canım ama ne bileyim eşim bugün gidelim dedi.öğleden sonra belki giderim ama negatif çıkarsa çok üzülücem.bilemiyorum ya.kesin çıkar mı ki.kaç günde belli olur ki.gitmeden bilemeyiz dimi.ama ayaklarım geri geri gidiyor.

çıkmazsa da üzülme canım belki geç döllenme olmuş olabilir ama buna ramen yine çıkmazsa yine üzülme en azından gebe kalabiliyorsun ya hiç gebe kalamıyor olsaydın nolacaktı canım takma bu kadar kafana rahat ol geleceğine inan sadece

allahım isteyen herkese versin.umarm ben de hamişimdir

Benimde 7 şubat enson benimki galiba hep dua ediyorum olmayan tüm kardeşlerime rabbim evlat sevgisi tattırsın buarada geçmiş olsun hepinizin sonuçlarını bekliyorum

canım kaç aylık yada yıllık evlisin

Benimde 7 şubat enson benimki galiba hep dua ediyorum olmayan tüm kardeşlerime rabbim evlat sevgisi tattırsın buarada geçmiş olsun hepinizin sonuçlarını bekliyorum

çok teşekkür ederim canım rabbim senin kucağınada tombul bir bebk versin inşallah

benimde dündü ama hala olmadım adet dün idrar testi yaptım negatif çıktı

kesin sonucu kan testi veriyor bugünde olmazsan bence kan testi yaptır

kızlar benimde 2 şubat kasık ve bel ağrım var her adetim yaklaştığında olduğu gibi başkada hiç bir belirti yok

canım bende hiç bir belirti yok bir iki gün önce gazım vardı aman dedim belitilerden biri oldu diye sevinmiştim ama o da geçti

canım bende hiç bir belirti yok bir iki gün önce gazım vardı aman dedim belitilerden biri oldu diye sevinmiştim ama o da geçti

gazın belirti olduğunu bilmiyordum bende gaz uzun süredir varr kasık ağrılarımıda ona bağlıyorum zaten göğüslerim şişmeden belirti var saymıcam sanırım ben onalrdada bi gelişme yok :sm_confused:

kızlar benimde 2 şubat bende varım yani, ocakta 14 gün gecikmeli olarak adet oldum. bu ay ne olacak bilmiyorum fazla ümitlenmek istemiyorum yine çünkü stres anında adet geciktiriyor. bunları 2 yıldır hemen hemen hep yaşıyorum ama belirtilerim yine var;baş dönmesi, sabah mide bulantısı, sık idrar, akıntım yok göğüslerim dolgunlaştı ama acıma yok ve karnım çok şiş beş aylık hamile gibiyim delikafadulden gaz ve kabızlık da belirtiden sayılırsa onlarda var. anlayacağınız bende yok yok , tabi bir tek hamilelik eksik :roflol:

ben 16 aylık evliyim ama bebek hasretiyle yananlardanım rabbim herkese nasip etsin bende aşırı gaz oluyor ama nebilim gece ateş basmalarım var sanırım üşüttüm ben daha 11 gün var hastalanmama geçen ayda ümitlendim olmadı rabbim büyüktür sadece bana değil hepimize tüm evlat hasreti çekenlere nasip etsin bol bol dua edin doktorlar sadece vesile o canına rahime düşüren rabbim

inşallah gün sayan ve yol gözleyen arkadaşlarım inşallah şubatta hepimiz artık hafta hafta gelişimleri takip ederiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…