geri sayım başladı buyrun bayanlar beraber sayalım

canım işallah bebişin içindedir çok stres yapma olmazzasa üzülme hayırlı zamanda sağlıkla gelsin bebişlerimiz :Saruboceq:

inşallah canım, hayırlısı olsun beklemekten başka çare yok zaten. senin adet geçti mi?

inşallah vardır canım benim rabbim gönlüne göre versin bol bol dua et bi bakmışın kucağında meleğin

inşallah hafta bir gelseydi daha bu gün çarşamba daha çok varya

Arkadaşlar yüce rabbim bebek isteyen herkesin kucağına boş bırakmasın..
Herkese sağ salim hayırlı ahlaklı evlatlar nasip etsin.
Çoook güzel bir duyguymuş.
Ben 5 haftalık hamileyim dün bebeğimin kesesini gördük ama kalbim ağzıma geldi çok heyecanlandım.İlk görüşte aşık oldum yavruma babasınada ilk görüşte aşık olmuştm gerçi

ay allahım bizlerede nasıp etsin inşallah senin bebişini de sana ve babasına bağışlasın aşkınız daim olsun inşallah

arkadaşlar benimde 3 şubatta adet tarihim.aranızda aşılama yaptıran varmı. aşılamadan 15 gün sonra kesin sonuç alınıyomu.merak ediyorum. allahım hepimizin yüzünü güldürür inşallah.

inşallah canım ben henüz 2 aydır korunmuyorum allahım inşallah sana da bu ay bebişini verir inşallah banada aşılamaya gerek kalmadan verir

inşallah canım, hayırlısı olsun beklemekten başka çare yok zaten. senin adet geçti mi?
evet beklicez mecburen yok canım benimde 2 şubat
hadi bakalım desenize haftaya bebişler belli olcak nasipse

haftaya işallah hepimiz sevinir valla büyük gün 1-5şubat arası
amiin canım sağlıkla kucağına alırsın işallah bir avazda

inşallah canım ben henüz 2 aydır korunmuyorum allahım inşallah sana da bu ay bebişini verir inşallah banada aşılamaya gerek kalmadan verir
ammiiinnnn hemencik mutlu haberler alsın herkezler

aaa tesefüm ederim benim ki 7 si ama 1-10 arası diyelim büyük gün için ozaman gerçi benim pek ümidim yok ama belli mi olur rabbimden ümit kesilmez

kesinlikle tüplerini bağlatıpta hamiş kalabiliyorlarsa biz de kalabiliriz heralde

aaa tesefüm ederim benim ki 7 si ama 1-10 arası diyelim büyük gün için ozaman gerçi benim pek ümidim yok ama belli mi olur rabbimden ümit kesilmez
ay şekerim kusura bakma :1rolleyes:
evet 1-10 diyelim en erkenbüyük gün için kaydirigubbakcemile3

kesinlikle tüplerini bağlatıpta hamiş kalabiliyorlarsa biz de kalabiliriz heralde

dimiii amaa :dilcikar:

evet canlar hadi bakalım hepinizin bebiş haberlerini alırız inş haftaya

evet canlar hadi bakalım hepinizin bebiş haberlerini alırız inş haftaya

inşallah canım yaa.. benimki 1 şubat beklemekten başka bişey gelmiyo elimizden ne yazıkki..

stres yapmayım ,rahat olayım diyorum ama olamıyoruz işte ne yapsakta ne etsekte her ay umutlanıyoruz..inanın yolda bir hamile görsem çocuk görsem içim sızılıyor..kimseye anlatamıyorum içimdekileri.. akşam gezmeye felan gitmek istemiyorum..hemen karnıma bakıp yokmu bebek diyolar,yapın diyolar..orda gözlerim doluyo ağlamamak için kendimi zor tutuyorum... eşimin arkadaşlarına gidiyoruz.. eğer gideceğimiz arkadaşının eşi hamile ise bi bahane bulup gitmek istemiyorum...

geçenlerde eşimin bir akrabasına gittik kadın hamile...gittik oturduk kalkana kadar bebek odalarını ,bebek için hazırlıklarını sonrasında ne yapacaklarını anlatıp durdular.. o andaki içimdeki acı tarif bile edilmezdi inanın..

aslında çevremizdeki insanlar anlayışlı olsalar belki bu kadar strese girmeyiz yaa.. çok üzülüyorum..

2 ablam var ikisininde birer tane bebekleri var.. onlarla karşılaştığımda yeğenlerimi kucağıma alıp seviyorum..o ortamdaki hemen herkes bana sanki acıyorlarmış gibi bakıyor...

ve daha neler neler.....

allah hepimize sağlıklı gebelikle ve sağlıklı bebekler nasip etsin inşallah..inanın allaha dua ediyorum ve her duamda tek kendim için değil,inanın allahım tüm isteyenlere nasip et diyorum..çünkü bizi bizden başka anlayan yok bence..

HAMİŞŞŞŞ arkadaşlar; lütfen sizlerde bizlere dua edin yaa,sizlerin duaları kabul olurmuş öyle derler...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…