geri sayım başladı buyrun bayanlar beraber sayalım

benim asıl işim sekreterlik ama her şey yapiyom bende görevimin ne olduğunu bilmiyom bebişim esnemekten başıma ağrılar girdi ya

aya canım bir gelsin yeterki işi gücü bırakırım

benim asıl işim sekreterlik ama her şey yapiyom bende görevimin ne olduğunu bilmiyom bebişim esnemekten başıma ağrılar girdi ya

aynen bende öyleyim sekreterlik ve bi sürü iş yapıyorum mesleğim belli değil anlıcağın kaydirigubbakcemile3

magıc evet daha erken vermioalrmı ya burda 1satte öğreniyosun arasana bi kesin belli olmuştur

kızlar benim ciddi ciddi kasık batmalrım başladı hakkaten psikolojikmi değilmi bilmiyorum ama hareket ederken zorlanıyorum

nekadar kaldı gününe geçen ay ben epey bi kötüydüm meğer üşütmüşüm bende öyle sandım

ay kıslar beklemek çok sinir bozucu ya her zaman adet tarihimiz gelmesin diye beklerken şimdi gelsede sonucu ögrensek der olduk

burdayım kızlar, ama niyeyse hiç heyecanlı değilim. sadece gebeliğe değil hormonlara da bakıyorlarmış o yüzden geç çıkıyormuş 5 te arıycam bakalım??? ama tabi gerildim biraz

burdayım kızlar, ama niyeyse hiç heyecanlı değilim. sadece gebeliğe değil hormonlara da bakıyorlarmış o yüzden geç çıkıyormuş 5 te arıycam bakalım??? ama tabi gerildim biraz

senin yerine biz heyecan yaptık valla delikafadulden

senin yerine biz heyecan yaptık valla delikafadulden

canım benim 2 yıldır her ay aynı şeyleri yaşadığım için belki, insan kahroluyor senağlama
o yüzden fazla ümitlenmekte istemiyorum. hayırlısı olsun bakalım 5 te arayacağım ya hamileyim ya değilim bakalım.fazla kaptırmak istemiyorum kendimi ama elimde de değil :1no2:

canım benim 2 yıldır her ay aynı şeyleri yaşadığım için belki, insan kahroluyor senağlama
o yüzden fazla ümitlenmekte istemiyorum. hayırlısı olsun bakalım 5 te arayacağım ya hamileyim ya değilim bakalım.fazla kaptırmak istemiyorum kendimi ama elimde de değil :1no2:

güya bende kaptırmıcam ama adetime 5gün kala paçalar tutuşuyo delikafadulden o güne kadar :dilcikar:amaannn sallamıcam diyorum her seferinde ama olmuyor hayırlısı olsun diye dua ediyorum hep

yapacak başka birşey yok malesef sabredicez.allah hayırlısını versin ve duayı eksik etmiycez allah yardımcımız olsun inşallah fazla beklemeyiz

yapacak başka birşey yok malesef sabredicez.allah hayırlısını versin ve duayı eksik etmiycez allah yardımcımız olsun inşallah fazla beklemeyiz

canım umarım mutlu haberler alırsın...

bende test sonucumu alamadım,ablam almıştı bana tlf la bilgi vermişti sonuçlar pozitif demişti..inanamamıştım,test yanlıştır diyodum.. ben test yaptırınca dediğin gibi hiç bişey hissedememiştim yaa nasıl bir duygudur...(ama sevincim 1 gün sürdü bebeğim düştü,5 haftalıkken)

tekrar tekrar dualar sana canım..hayırlı haberlerini alırız inşallah

bende test sonucumu alamadım,ablam almıştı bana tlf la bilgi vermişti sonuçlar pozitif demişti..inanamamıştım,test yanlıştır diyodum.. ben test yaptırınca dediğin gibi hiç bişey hissedememiştim yaa nasıl bir duygudur...(ama sevincim 1 gün sürdü bebeğim düştü,5 haftalıkken)

canım benim çok teşekkür ederim, malesef stersle sonucu değiştiremiyoruz geçen ay hiç adet olmadım sırf bu yüzden çok yanımı yaktım bu konuda ama bu olay bana şunu öğretti arkadaşlar sakin olmak gerekiyor gerçekten.beni eğer yakından tanıyor olsaydınız benim gibi bir insanın sakinlikten bahsetmesi bile şaşırtıcı çünkü çok heyecanlı bir yapım var, o yüzden allahıma hayırlısını nasip etmesini diliyor ve yarım saat biraz siteden çıkıyorum. haberi alınca gelirim yine. yoksa burda kalırsam iyice sorgulamaya başlıyorum :uhm:

Canım benim başın sağolsun magıc haberini bekliyoruz bulcuk bende öyle kaptırmayım diyorum ama olmuyor işte hadi hayırlı haberlerini bekliyoruz inşallah bol bol dua et

caım işallah bir daha böle bişi yaşamassıın sağlıkla bebişini alırsın kucağına:Saruboceq:

Canım benim başın sağolsun magıc haberini bekliyoruz bulcuk bende öyle kaptırmayım diyorum ama olmuyor işte hadi hayırlı haberlerini bekliyoruz inşallah bol bol dua et

:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

X