geri sayım başladı buyrun bayanlar beraber sayalım

kızlar benim başım ağrımaya başladı sanki çok şiddetli grip olursunuzda başınızı kaldıramazsınız ya aynen öle bişi oldu aya dayanamıyorum ilaçta alamıyorum ya neyapacağım ben şimdi

kızlar ben çıkıyorum canlarım kib aeo macigstar canım senden de güzel haberler bekliyorum bebişim hayırlısı ile inşallah hamilesindir ben baş ağrısına dayanamıyorum eve gideceğim yarım görüşürüz inşallah hepinize iyi akşamlar

güle güle canım dikkat et kendine

kızlar sonuç belli oldu, negatif yine senağlama

moralim çok bozuk bende çıkıyorum iyi akşamlar

Magız üzülme herşeyde vardır bi hayır demesi kolay ama olsun sen genede üzülmemeye çalış inş bidahaki aya

arkadaşım üzülme nolur herşeyin hayırlısı birdahaki sefere inşallah
arkadaşlar benim adetim 1 gün geçti bu gün 2.gün beklemedeyim hafta sonuna kadar çıkmazsa eşimle doktora gitmeyi planlıyoruz kan testi için

canım benim nolur üzülme elbep bir gün kırmızılar da pess edecek o zaman gülen taraf biz olacağın üzülme artık neyseki salıklısı elbet birgün olur hayatta bir tek salığın telafisi yok canım rabbim seninde karnını dolu dolu doldursun inşallah

Evet canlar günaydın geleceğin anne adayları nasılsınız ebru nekadar kaldı

canım hesaplayıcılar 2 si diyor 2 si olmazsa 3 ünde olmam gerekiyor normalde ama bende adet belirtileri başladı moralim 0 oldu bu yazıyı okuyan arkadaşlar ne olursunuz inşallah olmaz diyin belki 40 kez dersek olmaz dimi lütfen (

Inşallah olmasın canım benim bak bugünperşembe buakşam bol bol dua et inşallah olur canım benim rabbim hepimizin gönlüne göre versin

amin inşallah herkesin duası kabul olur tabiki benimkide

amin inşallah herkesin duası kabul olur tabiki benimkide

inşallah canım...

benimkide normalde 1 şubat .ama otomatik hesaplayıcıya baktığımda yarını gösteriyo..bende hiçbi belirti yok şuan..bi tek göğüslerim çok acıyo ve biraz şiş gibi yaa..
hayırlısı olsun alllah sağlıklı gebelikler ve sağlıklı bebekler nasip etsin..

kızlar kayınvalidem dini konularda bilgileri çok olan biridir..dini dersler veriyor isteyenlere de.. ne bileyim herşeyden medet umuyoruz yaa bunu da söyleyim dedim.. bana hep derki cuma günü sabahları cuma namazına kadar olan zamanda dua edin kabul olur der...

hadi bakalım inşallah hepimiz hamile kalırız ne güzel aynı aydada doğum yaparız ..

bende cuma ezanından önce okunana sela ile ezan arasında yapılan duaların kabul olacağını biliyorum

günaydın kızlar
benim akşamdan beri feci kasık ağrılaırm var şişiti kasıklarım çok fena kesin adet olcam :çok üzgünüm:

hatta tuvalete gidicem şimdi bugun benim için çok erken daha ama resmen adet olcam gibi ((((

canım umutlandırmak istemen seni ama gebelikte olabilir inşallah da öledir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…